Skocz do zawartości

Dobre! Pani z Internetów chce abyś 'sypał' na swoją płeć dla jej dobra (i to za darmo).


Feniks8x

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie !

 

Tak z samego rana śpieszę donieść o pewnym ciekawym znalezisku na ogłoszeniach.

Przyjmijmy, że traktujemy to na poważnie - Pani z takim zapałem i zaangażowaniem opisuje Pani swoje wynaturzenia :)

 

"Oświećcie mnie!" - wyobrażam sobie ten błagalny krzyk słodkim, udawanym głosem kobiecym w wykonaniu @Marek Kotoński ?

 

(swoją drogą jest to bodaj ten portal z którego Marek cytował słynne już ogłoszenie 60-latki pt. "Kiedyś Cię znajdę", coś kojarzę, że również przemknęło mi takie ogłoszenie na tym portalu. Także trzymajcie się mocno krzeseł. :))

Oświećcie mnie!

 

A tutaj moja próba pomocy Pani, z cała masą ironii i uszczypliwości (ponoć Pani się zna), ale jednak pomocy.

W odpowiedzi trochę popaliły się styki Pani 'pewnej siebie' (chyba w myśl zasady skoro tego nie mam to na siłę sobie tak nakleję). :D

W końcu po 7 swoich wiadomościach i daniu mi - jako cwaniaczkowi - życiowej rady zablokowała mnie :D

 

Link do fotosik

 

Dla potomnych tego ciekawego znaleziska wstawiam też do załącznika, lecz z brutalną zmianą jakości dla spełnienia wymogów forum.

 

Krótko mówiąc trzeba mieć na starość fantazję ! :) (ile dokładnie lat nie wiemy, ale z dumą mamy stwierdzenie "jestem starsza niż podałam ?").

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.