Skocz do zawartości

Oprogramowanie na sklep internetowy


zordon

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie do głowy przychodzi mi rozwiązanie na Shoper - tyle tylko, że jest to trochę drogie rozwiązanie, w perspektywie czasu. Z darmowych to np PrestaShop, tyle tylko, że trzeba trochę kasy wydać na przystosowanie go do indywidualnych potrzeb. Czy ktoś już to może przerabiał? A może ktoś prowadzi obecnie jakieś sklepy internetowe i byłby w stanie opisać, podpowiedzieć co i jak?

Edytowane przez zordon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do własnego sklepu jako drugiego źródła dochodu.

Zdecydowałem się na WooCommerce (łatwiej go wdrożyć i pozycjonować), podobno sprawdzi się w małych i średnich sklepach, jest za darmo, płatne są niektóre wtyczki. 

PrestaShop - jest darmowym i obecnie najbardziej popularnym systemem zarządzania treścią w Polsce mającym 25% udziału w rynku. Sprawdzi się w średnich i dużych sklepach.

Shoper – kiepska polska platforma (zamknięte oprogramowanie), czytałem że ludzie na naprawę błędów czekają miesiącami.

 

Ile produktów planujesz mieć w tym sklepie? Jaka branża?

W google znajdziesz sporo informacji na temat każdej platformy i kosztów wdrożenia. 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.