Skocz do zawartości

Facet po wspólnej nocy się nie odzywa


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

O k-wa!, ta zniewaga krwi wymaga choćbym to ja była tą co olała pierwsza.

Ja mogę olewać. Facet nie.

I o to tu chodzi.

Kłaniają się podwójne standardy, facet coś zrobi jest B, kobita- coś odjebie ależ ona jest taka zagubiona w świecie!

 

,,Nie wsiadajmy tak wszyscy na jedną dziewczynę''.- @JoeBlue  dziur by Jej nie starczyło.

 

Edytowane przez Maszracius_Iustus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugi raz po prostu kategorycznie odmawiaj nocowania w takiej sytuacji. Dlaczego? Bo to się kojarzy mężczyźnie jednoznacznie: jeżeli się zgadzasz, to dopuszczasz możliwość seksu. Jeżeli jej nie dopuszczasz, to po prostu nie idź. Jeżeli pójdziesz, a on nie będzie się do Ciebie dobierał - sama to zrób. Jeżeli po prostu nie masz chęci, to... Nie idź. 

 

A na nocowanie to się idzie do koleżanki jeżeli masz siebie za porządną i cnotliwą.

 

Jeżeli się zgodziłaś, to on miał już jakąś wizję. Później dostał od Ciebie "plaskacza". Myślę po prostu nie warto prowokować takich sytuacji, w których facet może sobie wyobrażać to i tamto. Zamiast tego bądź konkretna i jeżeli NIE, to nie przystawaj na takie propozycje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, z jednej strony chłopak mógł iść za ciosem i nie przejmować się jej obiekcjami i za którymś razem by dobrał się do jej majtek ale z drugiej strony nawet po upojnej nocy Monia by uznała, że był zbyt nachalny, przestraszyłaby się i więcej by się nie odezwała z racji, że za szybko to poszło, także i tak źle i tak nie dobrze. 

 

@Monika inicjatywa leży teraz po Twojej stronie przeproś i zaproponuj spotkanie, jeśli się nie zgodzi, oleje sprawę to daj mu spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ty niedoświadczona, on niedoświadczony. Wyszła klapa. 

Tu się zgadza.

@Monika na testy następnym razem bierz jakiegoś ogarniętego gościa ok. 30stki, takiego jak My, wtedy dowiesz się jak facet się zachowuje :)

Z tamtym daj sobie spokój, z tej mąki już chleba nie będzie, Ty niedoświadczona, on niedoświadczony i będzie znów lipa.

 

Poza tym ta zadra już zawsze będzie, czy to w Tobie czy w nim. :/

.. no chyba, że będziecie się kochać jak króliki całą noc jako wymazanie starej rany i zadośćuczynienie ? :)

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Monika napisał:

Chciałabym chociaż spróbować czegoś poważniejszego, bo rozmawiało mi się z nim naprawdę dobrze, nadawaliśmy na tych samych falach, a i chemia była

Co prawda wspomniałem wyżej, że za stara jesteś dla niego i bracia wyżej Ci już pisali abyś szukała mężczyzn ok. 30-stki(czyli jakoś 25<).
Oni już odpowiednio Tobą pokierują, zaopiekują i rozkodują twój gadzi mózg.

No, jeżeli jednak takie masz intencje to twoim obowiązkiem jest teraz spróbować to wszystko naprawić.
Zadzwoń, przeproś, zaproś na obiadzik smaczny czy cokolwiek i jeszcze raz przeproś.
I błagam Cię kobieto, nigdy nie mów mu, że żałujesz jakiejkolwiek rzeczy z nim związanej :) 
Gorszej głupoty nie mogłaś powiedzieć do faceta, który Ci się podoba :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Monika napisał:

W tej chwili to ja się zastanawiam, o co mogło mu chodzić ?

 

Serio?

I myślisz, źe wszyscy damy się nabrać?

3 godziny temu, Monika napisał:

Pamiętał wszystkie szczegóły ze mną związane

Czyli potwierdzasz przygotowania do szturmu?!

 

3 godziny temu, Monika napisał:

to stwierdziłam że nie, bo rano jak wytrzeźwiejemy to będziemy tego żałować

I Firewall postawiony a gościu go nie szturmował.

 

 

Teraz mamy z dupy źalllll, twierdza nie zdobyta, okupanta brak, krokodyle w fosie głodne, nikt nie wspina się po linie, nie ma na kogo gorącej smoły lać.......

 

 

 

IDZIE ZIMA CHŁOPA NIMA!

Edytowane przez Tornado
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monika

 

Jednym słowem, strasznie zjebałaś temat. Jeśli nie chciałaś seksu, to po cholerę to zapraszałaś do łóżka?

 

Facet chciał się zachować uczciwie, ale Ciebie nagle sumienie ruszyło, że mu nie będzie wygodnie na glebie. Przecież sama wiesz, że zapraszając to do łóżka, godzisz się na erotyczne podchody. Dobrze jeden z Braci napisał, że zostawiłaś go napalonego i spodziewasz się Bóg wie czego. Postaw się na jego miejscu, koleś Cię rozgrzał, jesteś mokra i gotowa, na co on się jednak wycofuje, bo rano będzie słabo... No kurwa każdy by się czuł jak idiota.

 

Daj mu spokój i przeanalizuj sobie tą sytuację na spokojnie. I więcej tak nie rób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz do niego, nie mąć mu już niepotrzebnie w głowie swoim niezdecydowaniem.

 

Po pierwszym poście miałam wrażenie, że no faktycznie kolega. A w którymś z kolejnych piszesz, że gościu Ci się podoba. 

No to zaproponowałaś gościowi, żebyście zostali przyjaciółmi i co oczekiwałaś, że zaprosi Cię na randkę xd?

 

A co do nocowania u kolegów to stanę w opozycji do @majkgodlajk w tym sensie, że zależy to od stażu znajomości. 

Pójście do mieszkania nowo poznanego "kolegi" to jak przyjęcie zaproszenia z potencjalnie na coś więcej, więc i tak chwała chłopakowi, który Cię zaprosił, że w zasadzie przyzwoicie się zachował. Z Twojej strony zaproszenie do łóżka na pewno brzmiało jednoznacznie (bo jemu nie powiedziałaś, że Ci głupio żeby się cisnął na materacu).

Natomiast jeśli naprawdę masz kolegę, z którym się znasz dłużej i jest taka sytuacja, że z przypadku losowego się nocuje u takowego, to o ile nie pociągacie siebie nawzajem to tak ma to prawo zadziałać "przyzwoicie". Ale ciągle nie w jednym łóżku xd

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Monika napisał:

Choć na tym piwie było pełno jego znajomych, on rozmawiał tylko ze mną, patrzył tylko na mnie, gdziekolwiek chodziłam to on za mną. Pamiętał wszystkie szczegóły ze mną związane, w sensie np dokładnie pamiętał co mówiłam pół roku temu o tym egzaminie, albo gdzie się po nim kierowałam. Później jak z pubu przenieśliśmy się do klubu (całą grupą znajomych) to stawiał mi drinki, tańczył tylko ze mną itp.

Czy tylko mi wydaje się to być bardzo creepy? Dziewczyno od takich facetów najlepiej trzymaj się z daleka. To często typ przemocowca, w dodatku takiego który popełnia tzw. 'Samobójstwo rozszerzone'. 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mrowka napisał:

Czy tylko mi wydaje się to być bardzo creepy? Dziewczyno od takich facetów najlepiej trzymaj się z daleka. To często typ przemocowca, w dodatku takiego który popełnia tzw. 'Samobójstwo rozszerzone'. 

 

I wyciągnęłaś ten wniosek  na podstawie jednego zdania od rozemocjonowanej, niedojrzałej dziewczynki :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 W punkt. Mi @Monika po takim tekście, że na następny dzień by kobieta żałowała seksu ze mną by wszystko opadło. Raczej to dla mnie znak 100% - jesteś za brzydki, za mało interesujący żebym się z tobą przespała. To nie jes t "chętnie, ale poczekajmy jeszcze". To jest "spierdalaj leszczu". Potem jeszcze dojebałaś, żeby siedział cicho "bo nie chcesz plotek". No bardziej już nie da się dojebać. No trudno.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Monika napisał:

a przez telefon praktycznie powiedziałam "zostańmy przyjaciółmi"? 

Nie doczytałem tego...
Koleżaneczko gdybyś była facetem, to kazałbym ci wyhodować jaja.
Cóż, rozumiem twój brak niewiedzy i totalny nieogar socjalny, w końcu jesteś w moim wieku.
Jednak po takim tekście, to Ty możesz sobie pomarzyć o dalszej relacji.
Jak wspomniałem wyżej - towaru jest pod dostatkiem, a twoja cipka nie jest ze złota(chyba, że o czymś nie wiem?).
Swoim nieodpowiednim zachowaniem + jeszcze tym tekstem całkowicie gościa spławiłaś..
Przykro mi już po ptokach.
Nie wiem czy on Ci to wybaczy.

My nie lubimy niezdecydowanych kobiet, które ciągle mącą.
Dzizas... jak można wgl. takie rzeczy mówić facetowi, który Ci się podoba?

"Żałowałabym czasu(sexu) spędzonego z tobą" - oczywiście parafrazuję.
"Zostańmy przyjaciółmi" .
Totalna porażka i to po całej linii, panienko.

Wybacz, ale musisz dostać konstruktywną, surową krytykę.
Człowiek(bo kobieta jest przecież człowiekiem) uczy się na błędach

 

5 minut temu, Tomko napisał:

To nie jes t "chętnie, ale poczekajmy jeszcze". To jest "spierdalaj leszczu".

Gdybyś jasno wydeklarowała, że nie sypiasz z nikim na pierwszym spotkaniu, to byś wyszła z klasa.
A tak dałaś mu do zrozumienia to, co napisał Tomko.
 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Monika napisał:

Ale jak zaczęliśmy mówić że może by posunąć się dalej, to stwierdziłam że nie, bo rano jak wytrzeźwiejemy to będziemy tego żałować

Nie czytałem wszystkiego ale....

Ja już nic więcej nie potrzebuję.

Rzucaj kanapki w przestrzeń.

Załapie na orbicie.

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę oszczędźcie swoje klawiatury. Łykacie bajkę jak pelikany ryby.

 

Nawalona puszczalska (bo żadna normalna nie idzie z ledwo znanym facetem na chatę) nagle dostała moralniaka po przelizaniu się w łóżku.

 

Albo skrzywiona babka albo bajka wyssana z palca, w obydwu przypadkach szkoda klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Twój kolega Monika, to też udany jest. Od kiedy to w łóżku dyskutuje się z kobietą o tym co się będzie z nią robić? To się działa, a nie pogadanki urządza! Wyszedł brak doświadczenia. Ja tam bym przyatakował i dziś Monika by post w innym klimacie na forum napisała ?

 

A sama też nieźle mu namąciłaś, a kolega młody jeszcze. Ja tam babskich gadek w łóżku nie słucham, zwłaszcza tego typu jak Ty uskuteczniłaś z tym kolegą. Zaproszenie do łóżka jest jednoznacznym zaproszeniem do seksu, zwłaszcza w kontekście całowania i macanka. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomko napisał:

No bardziej już nie da się dojebać

ANO ZDZIWIŁ CIE BRACHU.

DA SIĘ BARDZIEJ, I TO W KILKU STOPNIACH.

zatem

zapodać ja troszkeee:

 

Znajdziesz kiedyś taką....

Znajdziesz kiedyś taką co wskoczy ...

Znajdziesz kiedyś taką co wskoczy do łuźka....

Znajdziesz kiedyś taką co wskoczy Ci do łuźka......

+ może.....znajdziesz......

+moźe najpewniej znajdziesz.....

 

Jak się postarasz to +.........+............

 

Ostatnia musiała Cię bardzo zkrzywdzić ale +.....+......+....

 

Dla lasi ta pętla warunków nie ma końca.........

 

PODTRZYMUJE ZATWARDZENIE (STOLCOWE) ŹAL DUPY =BRAK OKUPANTA TWIERDZY.

 

 

POZDRAWIAM BRACI, SIOSTRY i pozostałych atencjuszy.

 

@ElChico tak tak, z tym że właśnie o łatkę łatwej i brak szturmu jest cen cały z dupy wątek.

Ona chciała lecz się bała i chłopowi nic nie dała, on się wcurwił nie słychanie i tak już pewno zostanie.

Ona czeka we swej wierzy jemu przeto nie zależy. 

Jakby chopu zależało to by dupsko nie jęczało.

Nie zrobione śrudokręcie, się babramy w tym zamęcie.

Skoro waść nie zerwał łatki nie powstaną nowe dziadki.

Tak czy siak czas ciągle leci, z tych baraszków nie ma dzieci.

Mogiem my se tak do rana, lecz już sprawa przegwizdana.

 

 

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado Pewnie, że się da bardziej dojebać. No w tej sytuacji myślę, że bardziej się nie dało. Dać gościowi do zrozumienia, że jej nie pociąga, będzie żałować seksu z nim i na koniec powiedzieć, żeby siedział cicho i nie robił obciachu. O ch..j :). A on bidny jeszcze śniadanie zrobił. Ładnie musiało nim ciskać jak potem wyszła z chaty. Chłopak nieogarnięty, miły, dostał dwa zimne wiadra na łeb to się nie dziwię, że się nie odzywa. Sam bym się nie odezwał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomko napisał:

Dać gościowi do zrozumienia, że jej nie pociąga, będzie żałować seksu z nim i na koniec powiedzieć, żeby siedział cicho i nie robił obciachu. O ch..j :).

Na zbity pysk pogonić kijem.
Jak ona się może qrwa pytać co jest nie tak?
Gdzie ta słynna kobieca empatia?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.