Skocz do zawartości

Nowy cykl "Uniwersytet Czarnych Liderów", proszę o pomysły.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z rozwojem nowego cyklu na youtube, brakuje mi eleganckich i fajnych tematów, jak ktoś ma jakiś dobry, proszę podawać w tej właśnie - Czarnego Profesora - konwencji.

 

Reklama cyklu stworzona przez fana, dziękuję serdecznie:

 

 

 

A tu przykładowy film, żebyście wiedzieli o co chodzi:

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe. W tak dobrej formie Lidera nie widziałem. Na początek trzeba wyjaśnić prosto przyszłym Liderom jak działa podświadomość i jak łatwo programować baranów w dodatku tak, że się sami z tego cieszą.

 

Widać luz, pewność siebie, widać, że czujesz się w tym dobrze. Przekaz konkretny. Jak dla mnie bomba.

Acha.... szukałem dla mnie od jakiegoś czasu dobrej afirmacji. Trafiłeś Marku w 10siatkę :D

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek.

 

   Świetnie, czujesz się w tym tak jak i ja w formie czarnego ucznia, przyszłego czarnego lidera.:D

Jedna uwaga, Twój sarkazm, jak najbardziej uzasadniony, obawiam się że nie dotrze do baranów,

a da pożywkę hejterom. Nie wiem, jak by to zmienić, sarkazm jest ok, a zresztą jebał baranów, ważne 

że u nas są ogarnięte barany, powoli przeistaczające się w Wilków. Specjalistów od:

 

 

Ps. Tak na marginesie, sam po 48 latach w matriksie zmądrzałem.

 

Adolf  imię męskie pochodzenia germańskiego. Wywodzi się od słów: adal – "szlachetny" oraz wolf – "wilk"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piter_1982 napisał:

Popatrz jak to robi zawodowiec ;)

"Pamiętaj, dick to klucz do twojego sukcesu wyborczego" - Padłem :D No to wychodzi na to, że kobiety robią biznes przez dupę a mężczyźni przez kuta... W sumie miałoby to jakiś sens :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanowski spot to MAJSTERSZTYK. Idealna reklama. Jestem pełen podziwu za pomysłowość i humor. Myślę, że spot pokazuje w jakim kierunku mogła by pójść ta seria - czyli takie głupawe prostackie żarty. Raz dorysuje się penisa ludkowi na tablicy, czasem się przeklnie, czasem doda się jakąś rapową cwaną muzyczkę itd.

 

Jeśli chodzi o konwencję Black profesore to jest to bardzo dobry pomysł, spodobał mi się choć traktuję to jako serię humorystyczną. Może warto pod nagraniami dawać ostrzeżenie w opisie pod filmem żeby jakiś przygłup tego nie traktował serio jak wzywanie do nienawiści itd.

 

Co do pomysłów, burza mózgów:
- Jak skłócać baranów żeby nimi rządzić (np. nawiązanie do postkomuny PiS PO)
- Jak obniżać i podwyższać cudzą wartość by tą osobą manipulować (to się chyba nazywało metoda push-pull)
- Jak nie pozwalać innym się rozwijać, ściągać ich do swojego poziomu (z perspektywy zawistnika)
- Jak dyskredytować wrogie nam grupy (nawiązanie do przypisywania sceptykom bycia "ruskimi trollami", "antyszczepionkowcami", "oszołomami")
- Może opisanie strategii w jaki sposób kobiety wykorzystują mężczyzn. Np. "jesteś samotną matką? Masz mniejsze szanse na znalezienie mężczyzny. Ale nie martw się moja droga! Skuś go seksem! Niech myśli, że to u ciebie naturalny stan. Seks, obiadek, seks, obiadek. A jak będzie szczęśliwy to powiedz, że Zosia potrzebuje parę stów na nowy piórnik. Nie odmówi!"
- Jak stworzyć potulnych, białorycerskich frajerów (o tym jak nas programują na zostanie romantycznymi pizdeczkami do obrony systemu)
- Może coś o sztuczkach jak wygrać każdą dyskusję i zdyskredytować rozmówcę (argumenty ad personam itd.)
- Jak zdobyć zaufanie ludzi, którymi się gardzi
- Jak załamać kobietę - zemsta perfekcyjna, czyli "odziedziczyłem hotel po wujku". Było z 10 razy ale nie w tej serii :D
- Jak udawać szczęśliwą parę mając za żonę drapieżną harpię (o nieszczęśliwych ludziach, którzy doradzają ożenek kawalerom)
- Może coś o wywoływaniu poczucia winy. Jak to wykorzystać
- Coś o złym wychowaniu dzieci. Jak spieprzyć im życie chcąc zaspokoić swoje niespełnione ambicje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny Profesorze podrzucę kilka moich pomysłów.:

 

1. Jak dbać o swoje finanse tj. nie dać się oszukać instytucjom finansowym typu; Banki, kredyty hipoteczne z Panią.

 Na co patrzyć przy zawieraniu umowy  pożyczki albo lokaty oszczędnościowej. ?

2 Jak dbać o zdrowie w okresie długoterminowym. Co jeść, Czego nie jeść. Jakie suplementy ew używać.?

3. Jak dbać o zdrowie psychiczne podczas kontaktów z toksycznymi osobami, ludzkimi drapieżnikami 

np. wredna teściowa albo  zięć idiota.?   Jak regenerować swoją psychikę po upokorzeniu, zeszmaceniu przez innych, po ostrej kłótni.?

4. Jak budować wewnętrzna siłę psychiczną aby dawać radom przeciwnościom losu jak np:

choroby, źli ludzie, czy szef sadysta. ? Duża siła psychiczna jest przydatna przy ostrej kłótni,

przy przedstawianiu swoich racji podczas konfliktu słownego. 

5. Jak manipulować innymi osobami z punktu widzenia Mężczyzny.? Chociaż to takie niegodne uciekać się do manipulacji. dobra żartowałem. 

6. Jak reagować na zaczepki w szkole, w miejscu pracy, na ulicy, w rodzinie, czy ze strony partnerki albo jej rodziny. ?

7. Na co zwracać uwagę podczas zawierania umowy prawnej zwanej małżeństwem,

żeby się nie dać oszukać. ?  Tak wiem, to już częściowo było. Poza tym tego tematu także dotyczy twoja Książka Marku.

8 Jak ostatecznie wyhodować w sobie bydlaka, egoistę, który idzie przez życie jak burza,

i który jest odwrotnością  cipeusza białego rycerza. ?

 

Mam nadzieję, że ewentualnie przynajmniej jedna z moich propozycji 

będzie dostatecznie dobra,  aby ją omówić w ramach wykładów

Uniwersytetu Czarnych Liderów.  

 

 

 

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot fajny.

 

Ja, dla odmiany, mam dobrą radę czego nie robić. Marek, nigdy już nie nagrywaj filmików w piwniczce. Słoiki i przetwory z drugiego planu skradły cały show. Nie byłem w stanie skupić uwagi na tym co mówisz, gapiłem się tylko na marynowane grzybki i ogóreczki jak sroka w gnat. Bad boy.

 

I pragnę także zwrócić uwagę na skrajną nierówność społeczną. Atrybutem skromnej kobiety jest elegancka czarna szykowna spódniczka, która wszystko zasłania. Bo ona taka niewinna. A rubaszny niedojrzały emocjonalnie facet jest nagi, z wywalonym na wierzch potężnym penisem - King Kongiem. Załóż mu chociaż jakieś boxerki boże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował coś takiego; Dlaczego polskie uczelnie wyższe są zdominowane przez lewacką propagandę a między słowami na wykładach jest przemycany również feminizm( z perspektywy tych, którzy odpowiadają za taki stan rzeczy) Wiem że mówił trochę prof. Karoń, ale przydałoby się to powiedzieć tak na chłopski rozum. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/14/2018 at 7:25 PM, Adolf said:

 

 

 

 

Adolf  imię męskie pochodzenia germańskiego. Wywodzi się od słów: adal – "szlachetny" oraz wolf – "wilk"

 

@Adolfpo niemiecku Edel to szlachetny, Ty napisałeś adal, takiego słowa nie ma

Edytowane przez Abteilungsleiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Abteilungsleiter napisał:

@Adolf po niemiecku Edel to szlachetny, Ty napisałeś adal, takiego słowa nie ma

@Abteilungsleiter Zacytowałem wikipedie, widocznie tam jakiś niedouczony zamieścił swój wpis.

Dzięki za uwagę, poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.