Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Fit Marek

Kto z forum chętny by czasem pograć drużynowo w WoT?

Polecane posty

Wczoraj z pewną proszącą o anonimowość osobą z forum grałem w WoT - tworzy się pluton i we dwóch byliśmy w rozgrywce, a jednocześnie gadaliśmy na skype.

Można by zorganizować kilka - kilkanaście osób, umówić się na jakiś czas i pobawić. Np. ekipa z forum vs hejterzy 😆 No ale sądząc po tym jak gram, to byśmy wzięli zdrowo w dupę.

• Like 2
  • Haha 1

Zgłaszam się ! 36k bitew na koncie :D mimo że obecnie nie gram w gry to w takiej sytuacji żal odmówić :)

Również chętnie przyłączę się do zabawy :)

Super, ale chciałbym by w grze były stare konta z forum, a nie chcę nowych Braci - za duże jest ryzyko, że będzie ktoś z ekipy hejterskiej.

To najlepiej podać sobie nicki z WoT na pw  żeby nie każdy miał do nich dostęp. Niech nasz Ojciec założyciel wybierze godnych czołgistów  :P Możemy pomiędzy sobą też pograć  jak ktoś by był chętny postrzelać i pogadać o pierdołach. 

Ja wpisze tu nick bo nie mam PW jeszcze, ale najpierw muszę zgadnąć hasło po pobraniu tony aktualizacji :D, a co do gier to jeżeli ktoś lubi szachy i chciałby pograć to na lichess.org mam nick "Tmiro" i mogę z kimś popykać (sorry za offtop, ale chyba nie ma sensu zakładać do tego osobnego tematu).

Zgłaszam się jak coś, mam konto w wot. nick archeotyp, niech kots da znaka w wocie to sie zgadamy.

Edytowano przez Tomek

Jeśli tylko ze starszymi użytkownikami forum to szkoda 😕 niemniej rozumiem decyzję w pełni.

Może lepszym pomysłem byłoby po prostu założyć klan? Od razu jakaś tam reklama by poszła szczególnie, jeśli pojawilibyśmy się na mapie.

Klan byłby spoko, zawsze można kogoś wywalić jak będzie robić gnój i niekoniecznie od razu i zawsze musi być skype z kamerkami. Jak ktoś chce pograć w plutonie to mój nick to TomekM19.

No ja raczej swojego nie zmienię :)

Konto mam jakiś mały zasób sprzętu,i dawno nie grałem,alle chętnie popykam znów,tylkołącze muszę polepszyć bonatymto dupa nie gra.

WoT nie wymaga jakiegoś szalonego łącza. 1 MB w zupełności wystarcza na wymianę cyferek :)

9 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

(...)skomplikowane jest jego stworzenie?

Trzeba mieć kapitał zakładowy w wysokości 2500 golda, potem przechodzi się na stronie WOTa do zakładania klanu, ustala się nazwę pełną, skrót (do 5 liter) który będzie potem wyświetlany przy nicku, motto, opis, wgrywa się logo i już. Potem zostają sprawy administracyjne w stylu mianowanie oficerów itp., ale na tym zapewne sporo osób z forum się zna.

Edytowano przez Arushat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.