Skocz do zawartości

Kto z forum chętny by czasem pograć drużynowo w WoT?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z pewną proszącą o anonimowość osobą z forum grałem w WoT - tworzy się pluton i we dwóch byliśmy w rozgrywce, a jednocześnie gadaliśmy na skype.

 

Można by zorganizować kilka - kilkanaście osób, umówić się na jakiś czas i pobawić. Np. ekipa z forum vs hejterzy ? No ale sądząc po tym jak gram, to byśmy wzięli zdrowo w dupę.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisze tu nick bo nie mam PW jeszcze, ale najpierw muszę zgadnąć hasło po pobraniu tony aktualizacji :D, a co do gier to jeżeli ktoś lubi szachy i chciałby pograć to na lichess.org mam nick "Tmiro" i mogę z kimś popykać (sorry za offtop, ale chyba nie ma sensu zakładać do tego osobnego tematu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

(...)skomplikowane jest jego stworzenie?

Trzeba mieć kapitał zakładowy w wysokości 2500 golda, potem przechodzi się na stronie WOTa do zakładania klanu, ustala się nazwę pełną, skrót (do 5 liter) który będzie potem wyświetlany przy nicku, motto, opis, wgrywa się logo i już. Potem zostają sprawy administracyjne w stylu mianowanie oficerów itp., ale na tym zapewne sporo osób z forum się zna.

Edytowane przez Arushat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.