Skocz do zawartości

Panie feministki podkładają świnię mecenasom piszących o kobietach.


Rekomendowane odpowiedzi

Panie zaatakowały dwóch mecenasów prowadzących "męski" blog ( http://blogdlamezczyzn.pl/ ), i z tego co można doczytać, zrobiły im świństwo w pracy, czyli za pisanie o badaniach na temat płci i swoich doświadczeniach, będą mieć sprawę dyscyplinarną. 

 

Mówienie prawdy jest często bardzo, bardzo ciężką sprawą...

 

https://strajk.eu/mezczyzni-ktorzy-nienawidza-kobiet/

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół, nożyce się odezwą, a jeżeli przyłapią Cię na kradzieży mów, że to nie Twoja ręka.

Skoro je tak korciło, trzeba było zadzwonić i ewentualnie polemizować, a nie narzekać :P

 

To jest wojna, a na wojnie są ofiary i trup ściele się gęsto.

Ciekawe, czy im co zrobią.

 

Cytat

ukrywają się (...) w innych nieoczywistych zakamarkach internetu, gdzie mogą, nieniepokojeni przez nikogo, pławić się w odmętach własnej mizoginii

To chyba o nas :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe zachowanie szczura i tchórza, glisty i ślimaka - miały zadzwonić i podyskutować, ale wolały podjebać do przełożonych żeby narobić problemów w pracy. W dyskusji zostałyby pewnie rozjechane i dobrze o tym wiedziały. Dziwi mnie tylko postawa przełożonych - bać się jakiejś tam gówno stronki i kilku durnych bab. Ja od razu bym napisał, że prywatne opinie moich pracowników to ich sprawa. I tyle by było gadki ze mną. 

Co to się kur...a wyrabia.

Edytowane przez Tomko
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie tak dalej jak w ubiegłym tygodniu rozmawiałem z jedną z prawniczek, która to była wielce oburzona działaniami kolegów ze Szczecina. Tyle, że to taka raczej porządniejsza kobieta, więc w Jej przypadku akurat mogę to zrozumieć, że nie chce być wrzucona do jednego wora z innymi, przynajmniej nie w każdej kwestii.

Sama jednak dobrze wie, że wiele przedstawicielek jej płci (a w zasadzie większość) zasługuje na takie artykuły jak na tym blogu i nie są one przesadzone. Trochę o różnych zachowaniach kobiet rozmawialiśmy i sama je określała jako żenujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie dziwi, jednak jak się to ma do wolności słowa, prawa do przekonań, które ktoś nabył na drodze wieloletniego doświadczenia? 

Takie mam zdanie i ty nie musisz się z tym zgadzać się w podobnie jak ja z twoim.... teoretycznie jest to prawo które daje nam konstytuja, nikt nikogo nie namawia do niepokojów społecznych, nienawiści rasowej, więc o co ten szum ??? Tym bardziej że całość jest opisana kulturalnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie boli tak bardzo jak prawda jak to mawiać miał ponoć Napoleon. Ciekawe jak długo trwało oburzenie, płacz oraz tupanie nóżką zanim wysłano list do odpowiedniej izby adwokackiej? To, że wszczęto postępowanie wobec tych panów nie oznacza, że zostaną oni ukarani, mogą zostać równie dobrze uniewinnieni.

 

Najlepsze jest to:

"Autorzy zdają się chyba nieszczególnie tym przejmować. Najnowsza notka na blogu pojawiła się 1 października."

 

No cóż, jak to w przypadku wielu kobiet elementarna wiedza zdaje się szwankować, ponieważ istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności, może skończyć się to wszystko oddaleniem, a sama skarga nie spowoduje, że ci panowie przestaną pisać na blogu. Widocznie autorki donosu były święcie przekonane, że na sam donos panowie zamkną stronę i znikną z sieci.

 

Swoją droga ciekawe jak bardzo ta sprawa przyczyni się do wzrostu odwiedzin tego blogu i ilu nowych panów uzyska wiedzę i świadomość na te tematy? Zdaje się jak to w przypadku kobiet liczy się tu i teraz, a nie to co będzie za godzinę;) 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mamy jednak dla panów złą wiadomość: przeciwnego zdania są sądy powszechne, które zakładają równość obywateli wobec prawa, niezależnie od tego, co ci noszą między udami"

 

Tu jest napisane po angielsku, że kobiety w sądach dostają średnio o połowę krótsze wyroki i dwukrotnie częściej unikają pozbawienia wolności. To na podstawie analizy realnych spraw. Badania akademickie.

https://www.law.umich.edu/newsandinfo/features/Pages/starr_gender_disparities.aspx

Edytowane przez KurtStudent
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. Podali swoje prawdziwe dane więc wcześniej czy później harpie się na nich rzucą. A jak się rzucą? Oczywiście wykorzystując do tego starą kobieca metodę: "Buuu oni tacy nie dobrze, poskarżę się na nich...tylko komu? A no tak, innym facetom bo co my same możemy".

 

Ci Panowie robią ogromną robotę. Wszystkiego swoje teorie podpierają ogromnym doświadczeniem zawodowym. Temu nie da się tak łatwo przeciwstawić, dlatego tak bardzo się przeraziły biedne, uciskane samiczki.

 

 

4 minuty temu, Mosze Red napisał:

Biały rycerz pod tekstem ? 

 

Cytat

…to są jacyś strasznie skrzywdzeni, zakompleksieni i nieporadni chłopcy, a nie żadni mężczyźni…

  

 

 

Widziałem ten komentarz. Mam nieodparte wrażenie, że to jednak samica pisała. W końcu bardzo oryginalny tekst.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu podesłałem ten blog swojej mamie, która nota bene zgodziła się ze wszystkim co tam jest zawarte, a wiecie dlaczego, bo ma trzech synów, najstarszy, czyli ja już przez to przeszedł i na własnej skórze przekonałem się jak wygląda to ,,od kuchni,, a najmłodszy się właśnie zaręczył i chcą z narzeczoną kupić segment na spółkę, oczywiście w kredycie. Matula siwieje a ja w sumie to nie wiem czy w ogóle mam maczać palce w tym żeby w jakikolwiek sposób go uświadamiać, co nieco o moim rozwodzie wie, ale jak już tutaj pisałem, u mnie obyło się naprawdę bezboleśnie. Mama zareagowała na te wpisy mówiąc tylko jedno zdanie - Boże, kiedyś tak nie było;)

 

Więc drodzy Bracia, życzmy sobie takiej solidarności jaką dzierżą między sobą Panie i tego, żeby za wszelką cenę walczyć w ,,dobrej,, , oczywiście dla nas sprawie.

Edytowane przez Foster
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, o co ta awantura. Jeśli ja piszę o tym wszystkim od lat, to jestem nieukiem bez matury, "sraluchem" z IBS który mieszka u "starszej Pani". Do tego dochodzą przekręcone materiały o tym co rzekomo powiedziałem, wyśmiewające mnie (np. że nie chcę pomagać chorym kobietom z depresję, kiedy chodziło o nie pomaganie kobietom UDAJĄCYM depresję) i hejterzy (wszyscy go nie lubią, to dziwak nienormalny itd.).

 

Ale tu sprawa ma się inaczej - dwa adwokaci, zdrowi, wykształceni i mogący o tym mówić, ponieważ zajmują się rozwodami i mają to na codzień. I co im zarzucić? Maturę mają, nie mają problemów zdrowotnych, jeszcze w dodatku dobrze wyglądają.

 

Tu już nawet Awięc nie miałby czego wyszydzić, a i mógłby dostać pozew od zawodowców i by się zabawa w wyszydzanie szybciutko skończyła.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek Kotoński napisał:

Ale tu sprawa ma się inaczej - dwa adwokaci, zdrowi, wykształceni i mogący o tym mówić, ponieważ zajmują się rozwodami i mają to na codzień. I co im zarzucić? Maturę mają, nie mają problemów zdrowotnych, jeszcze w dodatku dobrze wyglądają.

W tej akurat sprawie chodzi tylko i wyłącznie o obronę szeroko pojętych interesów jednej ze stron, im po prostu dupę ściska jak widzą że ktoś jest świadomy tego całego schematu i jak piszę na ich temat PRAWDĘ, i tyle w tym temacie, nie wiem z czym się nie zgodzić czytając blog tych dwóch Panów. Bardzo ale to bardzo nie na rękę byłoby naszym drogim Paniom jak by ta wiedza rozlała się szerzej, wyobrażacie sobie co by było jak by chociaż 20% facetów nosiła w sobie świadomość tej misternej mistyfikacji którą zwiemy związkiem/małżeństwem/miłością kobiety...no właśnie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pozytywny napisał:

Może jakieś oficjalny mail ze słowami wsparcia od BS? Niech chłopaki wiedzą, że nie są osamotnieni w swoich poglądach.

Też o tym pomyślałem, jeżeli dostaliby jakąkolwiek karę, uważam że słusznym byłoby w jakiś sposób zareagować, fajnie też by było mieć dwóch dodatkowych forumowiczów, w szczególności z taką wiedzą praktyczną jak i teoretyczną.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spadłem pod biurko czytając notki autorów "o sobie" strony strajk.eu :D

Polecam zamiast wieczoru z kabaretem.

 

Piotr Nowak, ur. 1985 w Poznaniu. Marksista, bloger, aktywista. Związkowiec, członek OZZ Inicjatywa Pracownicza. Organizator happeningów szkalujących przedsiębiorczość. Miłośnik koreańskich pieśni niepodległościowych.

 

Bojan Stanisławski, ur. 1980 w Sofii; wydawca, publicysta, tłumacz i działacz lewicowy. Pod koniec lat 90 aktywny w Polskiej Partii Socjalistycznej, później blisko związany z Ogólnopolskim Porozumieniem Związków Zawodowych. Publikował m. in. w „Przekroju”, „Trybunie”, „Bez Dogmatu”, „NIE”, „Przeglądzie”, „Tak po prostu”, „Kontrpropozycjach”, „Dlaczego”, a także na portalach lewica.pl, codziennikfeministyczny.pl, socjalizm.org i innych. Publikował również na zagranicznych portalach lewicowych ‒ china.org.cn, marxist.com, labournet.org i in. {...}. Antykapitalista.

 

Maciej Wiśniowski, ur.1958, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Doktorat na Uniwersytecie Moskiewskim. Rusofil. 

 

Małgorzata Kulbaczewska-Figat, ur. 1990. Z przekonań – socjalistka i antyfaszystka, z wykształcenia – wschodoznawczyni, absolwentka Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, z zawodu – dziennikarka i tłumaczka. Śledzi i komentuje wydarzenia na obszarze byłego Związku Radzieckiego {...} Pisała dla prasy Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych („Nowy Tygodnik Popularny”, „Związkowiec.OPZZ”), „Dziennika Trybuna”, portalu socjalizm.org, portalu Eastbook.eu.

 

Niezłe towarzystwo...

  • Dzięki 1
  • Haha 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejterzy cały czas aktywni i próbują jak zwykle siać zamęt i dzielić.

 

 

http://blogdlamezczyzn.pl/wpis-11-co-moze-zrobic-mezczyzna-dla-swojego-dziecka/

 

Cytat

 

włochaty

15 października 2018 at 16:36

Uważajcie bo przykleił się do was pewien mizogin (Marek Kotoński) który próbuje się podpiąć pod wasze idee ze swoją nienawiscią do kobiet.

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Panie feministki podkładają świnię mecenasom piszących o kobietach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.