Skocz do zawartości

Panie feministki podkładają świnię mecenasom piszących o kobietach.


Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób wygrywają, skoro już są zmuszani do usuwania postów z bloga? A na czas postępowania (które może ciągnąć się bardzo długo) zawieszają bloga?

Rozumiem, że jest to plus z punktu widzenia przyciągnięcia czytelników i edukacji, ale jeśli blog zostanie zawieszony, to jakie to zwycięstwo, skoro feminazistki doprowadziły do zaprzestania działalności tych panów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh nikt nie piśnie słowem o desancie w Normandii, dopóki on się nie odbędzie. Co więcej myląc uprzednio tropy. Myślę, że zobaczymy ciekawe rzeczy (na co liczę) ;) Żelazna reguła mówi o tym, że rewolucja (w tym przypadku feminazistyczna) pożera własne dzieci. Tak będzie i tym razem IMO.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiają, miarą twojego sukcesu jest liczba twoich wrogów, jak da się zauważyć, coraz mocniej atakowany jest ..nasz,, front, więc można domniemywać, że coraz mocniej to komuś przeszkadza, myślę że ma to swoje blaski w postaci tego, że będzie się o tym szerzej mówiło. A tak swoją drogą, ciekawe jaki będzie finał tej historii w kontekście ewentualnej kary dla ww. Panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże mnie cieszy ten pańciowy ból dupy. :)

Zastanawia mnie jakie zarzuty zostały przedstawione we wszczętych przeciwko autorom bloga zarzutach. Pewnie coś z Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu. A tak czy inaczej za pisanie prawdy można załapać zarzuty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Panowie, a ja wam powiem, że Panowie wygrali bezapelacyjnie. Ta nagonka im posłuży, bo raz mają darmową reklamę i rozos

Chciałbym się mylić, ale kiedy Wyborcza i Onet nie bawią się w półśrodki i publikują pełne imiona i nazwiska Panów, to coś złego jest na rzeczy. Nawet w takich sprawach oczywistych jak Sławomir N., były minister transportu czy Jarosław W., syn byłego prezydenta - wzbraniali się przed publikacją nazwisk. Teraz doszło RODO, a jednak nazwiska są "reklamowane" szeroko i daleko. Gdy chodzi o możliwe pieniądze i pozwy, to środowisko lewicowe aż tak nierozważne nie jest.

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

każdy swój argument potrafią uzasadnić

Od kiedy to w propagandzie chodzi o fakty? Mają rację, a więc tym gorzej dla nich.

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Jak już się szopka skończy i żadnej kary nie będzie dyscyplinarnej

Tylko kto w Komisji Etyki, wstawi się za Nimi, ryzykując dopisanie do listy "szowinistów" i etykietkę czarownicy przeznaczonej na stos medialny? Zresztą, nawet jeśli nie dostaną żadnej kary oficjalnie, to wyobrazić sobie mogę aż zbyt łatwo, że sądy (panie sędziny) z automatu każdą sprawę przez Nich prowadzoną będą uwalać. Oczywiście z jak najbardziej obiektywnych, i nie związanych z łatką "szowinizmu" powodów. Jak długo zdołają się Panowie utrzymać, jeśli w środowisku rozniesie się fama, że proces u Nich jest z góry przegrany, albo nawet tylko dłuższy i trudniejszy niż u innych?

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Oczywiście zostanie jeszcze oczernianie medialne, ale myślę że to będzie załatwiane na drodze sądowej

Siła mediów jest nie do przecenienia, nie bez powodu to jest tzw. czwarta władza. Media kreują rzeczywistość, z siła taką że ludzie się wieszają nie mogąc znieść presji psychicznej. A jeśli nie są słabi, to wystarczy odpowiednia determinacja mediów i znajdzie się jakaś chora umysłowo jednostka, która rzuci się z nożem licząc na późniejszy rozgłos (prawdopodobnie mężczyzna, rycerzy niestety nie brakuje). Nie bez powodu niektóre media wprost zwane są "szczujnią".

Obrona dobrego imienia na drodze sądowej jest przedmiotem żartów nawet wewnątrz środowiska; co z tego że za pięć lat jakiś sąd przyzna im rację (co nie jest wcale przesądzone), jeśli do tego czasu ich kancelaria splajtuje? No i zawsze jest jeszcze apelacja, na którą pieniądze Soros et consortes znajdą.

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Żelazna reguła mówi o tym, że rewolucja (w tym przypadku feminazistyczna) pożera własne dzieci. Tak będzie i tym razem IMO. 

Tak będzie, ale to nie tym Panom przeznaczono rolę zwycięzcy. Nie można pozwolić by przypadkowe jednostki stały się znaczącą zmienną w równaniach. Co najwyżej, za jakiś czas, trafią na listę męczenników "za sprawę".

 

Podsumowując, Panowie raczej mają bardzo czarne chmury nad sobą. Kto wie, może kiedyś trzeba będzie Ich wspomóc; finansowo, albo obecnością pod gmachem sądu.

Co ciekawe, Panowie dość łatwo mogliby odbić piłeczkę ogłaszając że są parą, a nagonka na nich to dzieło zaplutych karłów reakcji dyskryminujących mniejszości homofobów, prawdopodobnie powiązanych ze środowiskami neonazistowskimi. To by dopiero była rewolucja pożerająca swój własny ogon.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, Achtung!  Temat już przebił się do mediów głównego kolektora ściekowego.

 

Ktoś dał limit do onetu, a ja Brać Szanowną obdarzę linkiem do GieWu:

 

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,24114555,mizoginiczne-wpisy-na-blogu-dwoch-adwokatow-zajmuje-sie-nimi.html#s=BoxOpImg2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Panie feministki podkładają świnię mecenasom piszących o kobietach.
Cytat

O jezu... co to pasztety? Dlaczego Gazeta publikuje zdjęcia tak obrzydliwych z wyglądu kaszalotów jak Marcin Stopa i Wojciech Wojciechowski. Patrzę na te facjaty i chyba już podaruję sobie dzisiaj kolacji. Jak oglądam takie zdjęcia już wiem, dlaczego należałoby wprowadzić nakaz zakrywania twarzy przez mężczyzn. Oblechy.

Hahahaha. Zabawna hipokryzja podyktowana mocno nacechowaną histerią.

Nie podobają mi się tezy głoszone przez panów - oni są brzydcy. W przeciwnym wypadku (gdyby pisali zgodnie ze ściekiem) byliby chwaleni w niebiosa, głównie za oczytanie i inteligencję. Zobaczcie sobie na przykład reakcję kobiet na teksty pana Rafała Kapłona Wicijowskiego.

:D

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się nie pomyliłem. Ha! Spójrzcie na ostatni wpis na blogu (pozbawionym już niestety cennych treści)

Dnia 30.10.2018 o 14:41, Rnext napisał:

nikt nie piśnie słowem o desancie w Normandii, dopóki on się nie odbędzie. Co więcej myląc uprzednio tropy

http://blogdlamezczyzn.pl/oficjalne-stanowisko/

Cytat

 

Celem bloga może być osiągnięcie ukrytego skutku.

Blog miał na celu kształtować świadomość mężczyzn i przedstawić poglądy mniejszości oraz,  co nie było ujawnione, ustalić granicę tolerancji społeczeństwa na poglądy mniejszościowe, w społeczeństwie nieakceptowalne. Zebraliśmy doskonały materiał, jak dzisiejsze społeczeństwo reaguje na zdanie innych i co wytycza granice tego zdania. Nie osiągnęlibyśmy tego skutku, gdybyśmy od samego początku to ujawnili.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Rnext

 

Prawdopodobnie usunęli całkowicie blog, czyli poddali się zastraszeniu. 

 

Ewentualnie strona została zhackowana, a zawartość usunięta. 

 

Ta opcja jest całkiem możliwa, jak dobrze pamiętam jakiś polski bloger/ youtuber powiązany z ruchem redpill stracił zawartość bloga, a do akcji przyznała się jakaś grupa feministycznych hackerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mosze Red napisał:

czyli poddali się zastraszeniu. 

Świerzbi mnie ekran w telefonie, żeby do nich zadzwonić. 

17 minut temu, Mosze Red napisał:

Ewentualnie strona została zhackowana, a zawartość usunięta.

Tylko oni z oficjalnej strony usunęli już wcześniej wszystkie teksty, zostawiając wyłącznie ostatnie oświadczenie, więc hack nie miałby sensu. Co bardziej wskazuje na jakieś naciski :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rnext napisał:

Co bardziej wskazuje na jakieś naciski :(

Dostali propozycję nie do odrzucenia. W Polsce panuje wolność słowa, każdy może powiedzieć to co myśli - lecz konstytucja nic mówi co dalej.  Uczmy się na ich błędach i nie stawajmy się większym ruchem, nie organizujmy zjazdów, zlotów. W anonimowości (wiem, pozorna) siła. System zawsze szuka czegoś czym będzie mógł zaszantażować potencjalną ofiarę - obywatela. Nikt z nas nie jest Jokerem z DC, któremu wszystko jedno. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 to mi przypomina dowcip z lat '80, że w USA jest taka wolność słowa, że każdy może wyjść na ulicę i wykrzyczeć że mu się Reagan nie podoba. I w Polsce jest tak samo ;)

22 minuty temu, Ancalagon napisał:

Tak naprawdę nic nie wiadomo

To wiadomo. Ale widać skutki i "po owocach..."

 

Jak się trochę obrobię to albo zadzwonię albo do nich napiszę. Tak kurwa nie może być. Jeszcze niech nas wszystkich w kopalniach feminazistki zamkną. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rnext napisał:

Jeszcze niech nas wszystkich w kopalniach, feminazistki zamkną. 

To nie byłaby kara, one lubią w pastwieniu publicznym nad ofiarą. Lincz medialny, finansowy oraz psychiczny. Inżynieria społeczna zna wiele metod. Kopalnie były dosłowne. One chcą byśmy funkcjonowali w systemie na ich zasadach - przyjęli je i uznali za swoje, jak robią to białorycerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Enemy napisał:

Kolejny feministyczny atak.

I to jest najlepsza metoda, takie osoby, które imputują takie rzeczy, przekręcają wypowiedzi, trzeba traktować w ten sposób.

 

Pozew dla "Pań" i pracodawcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły adwokatów były naprawdę świetne. Szkoda bloga, ale jak wiadomo, (nie)szczesliwie nic w Ynternetach nie ginie. Link do archiwum poniżej. Zapisujcie, idźcie i mnożcie (się?). 

 

http://web.archive.org/web/20181028184544/http://blogdlamezczyzn.pl

 

Pozdrawiam

PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.