Skocz do zawartości

Cieszę się, że mam kogoś takiego...


Ton frère

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Post kieruję głównie do pana Marka.

Chciałbym podziękować za wszystkie audycje oraz forum jak i strony.

Mam dopiero 25 lat, a już tyle wiedzy, że czuję się jakbym był po 40 z bardzo dużym życiowym bagażem.

Dzięki wiedzy poznanej z forum i audycji uniknę wielu problemów z kobietami.

Nigdy mnie nie ciągnęło do związków, tej całej szopki. Zawsze chciałem być sam, cieszyć się życiem i robić to, co lubię.

Zanim poznałem Radio Samiec szukałem na YouTube różnych coachów, którzy pomogliby mi podejmować ważne życiowe decyzje, programować mój umysł na bogactwo, sukces, zdrowie.

Dzięki mojemu koledze z pracy, odkryłem to forum i audycje pana Marka. To była najpiękniejsza rzecz w życiu, jaka mnie spotkała.

Cieszę się, że znalazłem kogoś takiego, który zajmie się moją podświadomością, nakieruje na odpowiednie myślenie na temat pieniędzy, zdrowia i rozwoju osobistego.

Jeszcze nie miałem okazji być w związku i doznać tego poczucia 'miłości ;)' . Dzisiaj już wiem, jak to wszystko działa. Zresztą opiszę wam później historyjkę, która mi te związki obrzydziła ;)

Wiem, że może to brzmi jak podlizywanie ale to jest moja historia i dzielę się nią z wami, drodzy Bracia.

Dziękuję.

Edytowane przez Ton frère
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, Ton frère napisał:

Jeszcze nie miałem okazji być w związku i doznać tego poczucia 'miłości ;)' . Dzisiaj już wiem, jak to wszystko działa.

 

Mimo wszystko lepiej jest pewne rzeczy przejść empirycznie niż teoretycznie a takim jest jakikolwiek związek z kobieta.  W moim mniemaniu u Ciebie może spowodować pewne zablokowanie na kobietę "bo masz wiedzę" co nie jest korzystne gdy jesteś na etapie "teorii".  Niemniej życzę ci abyś wiedzy nie traktował jako "bojaźń" przed relacjami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hatejoo napisał:

W moim mniemaniu u Ciebie może spowodować pewne zablokowanie na kobietę "bo masz wiedzę" co nie jest korzystne gdy jesteś na etapie "teorii".

Tu się z Tobą zgodzę.
A jeszcze gorzej jak trafi na kobietę, która poleci schematem z forum czyli hajs, status i zwodzenie samca by uzyskać atencję, zamiast wyłożyć kawę na ławę, postawić sprawę jasno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Tu się z Tobą zgodzę.
A jeszcze gorzej jak trafi na kobietę, która poleci schematem z forum czyli hajs, status i zwodzenie samca by uzyskać atencję, zamiast wyłożyć kawę na ławę, postawić sprawę jasno.

 

Powiem szczerze, że nie chciałbym trafić na to forum przed jakimkolwiek związkiem bo mógłbym źle zrozumieć jego przesłanie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ton frère napisał:

Nigdy mnie nie ciągnęło do związków, tej całej szopki.

I słusznie. Nie ma czegoś takiego jak szczęście płynące ze związku. To mit, w który wierzy większość ludzi. Te 'związki' to tylko bezustanna napierdalanka, komu uda się ugrać więcej.

 

Kobiety często mówią o kompromisach. Jeśli ten 'kompromis' będzie na ich warunkach to spoko. Jeśli za bardzo postawisz na swoim, to jesteś kat i niedojrzały emocjonalnie i brutalnie uciskasz ją. Jadę do mamusi. Kurwa, jedź, droga wolna. Płakać nie będę.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.