Skocz do zawartości

Dziewczyny ile macie koleżanek?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak są toksyczne, to koniecznie przedstaw je temu samcowi alfa, którym się tak chwaliłaś;)

Na którym konkretnie chcesz się skupić? Z tego co pamiętam na orbicie kilku ich było, chyba, że masz jakiegoś nowego absztyfikanta na horyzoncie.

Zawsze możesz wysłać swoją aplikacje do mnie na priv, a ja ją rozpatrzę;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to chyba jedną może dwie, reszta to takie znajome z widzenia. Chociaż z tymi spotkaniami i wyjściami też nie jest tak łatwo teraz. Ta, z którą znam się od ponad 15 lat od kiedy urodziła dziecko i zaszła w kolejną ciąże nie da się z nią już normalnie pogadać....temat- tylko dziecko, pieluchy, kupy, wszystko podporządkowane pod dziecko: książki, meble, jej drzemki, nawet się czasami nie myje bo woli spędzać najpiękniejsze chwile z dzieckiem?. Nie potrafię już z nią tak rozmawiać, żeby się nie wkoorwić. Przy każdej możliwej okazji wciska mi jaka to nie jest szczęśliwa w małżeństwie, dziecko zmienia wszystko na lepsze, że powinnam jak najszybciej znaleźć kogoś i zajść w ciążę. Nie ważne, że nie chce wrócić do pracy jakoś to będzie, przecież najważniejsza jest miłość. W czasie jak tak gada jej mąż zwykle wychodzi do drugiego pokoju zwykle i jakoś nie podziela jej entuzjazmu?? Także ten, ja już chyba nie mam koleżanek na chwilę obecną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

Jak żyć? Skupić się na facecie?

W żadnym wypadku?

Skup się na sobie, żebyś ładnie wyglądała, pachniała? a potem napisz do @Krugerrand i zaproponuj randke.

Bądź kobieca, małomówna, uwodź go uśmiechem, dotykiem, spojrzeniem, a potem oddaj całą sobą?

Być może będzie to najlepsza rzecz jaką zrobisz odkąd zarejestrowałaś się na forum i wypisujesz głupoty?

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eleanor napisał:

żebyś ładnie wyglądała, pachniała

No proszę Cię. Tylko dla siebie to robisz? By się poczuć lepiej sama ze sobą? To spisek. Nie robisz tego dla siebie. Nawet jak idziesz do niemieckiego lidla po kalafior, to zawsze podświadomie liczysz, że jakiś szejk będzie Cię gruntownie adorował. Pójdę taka odpicowana, samce będą szaleć za mną. Gdy się zdarzy, że żaden Cię nie zaczepił, będziesz potwornie sfrustrowana. Delicje, gdzie jesteście, muszę sobie poprawić humor.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnej przyjaciółki, wykitowałam przy nich. Za bardzo mi mieszaly we łbie. 

Mam znajome z pracy i stowarzyszenia, z nimi tylko mam kontakt formalny, wiadomo z znajonymi z pracy na co dzień przebywam. Mój ma za złe, że nie mam żadnej przyjaciółki, że tylko teraz spędzam wolny czas z nim, lub z moimi braćmi, psem lub sama. ??

Od zwierzen mam raz w miesiącu psychologa. 

Wolę teraz mieć z ludźmi interesowny kontakt (praca, zdobycie wiedzy/rady nawet odpłatnie). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maggienovak napisał:

Od zwierzen mam raz w miesiącu psychologa.

Nowoczesna jesteś. Mieć swojego psychoanalityka to jest teraz w dobrym tonie i w modzie. Pomógł Ci?

 

Ehh, a mogłaś mi się zwierzać, biorę tylko 100 ojro za h. Wilk byłby syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician

"Psiapsioly" gadaly w koło to samo na moje problemy, a resztę wypaplaly dalej lub między sobą miały beke/dojazd ze mnie.

Tym bardziej moimi "psiapsiolami" były kobiety, które nie były w stałych związkach, małourodziwe, bardzo roszczeniowe do świata.

Np.specjalista musi mi pomóc pokonać lęk przed odrzuceniem przez partnera z powodu wyglądu. Po Byłym dostałam jakiegoś doła i schize (Były ponoć mnie kochał, ale go nie pociagalam, unikał jak tylko mógł seksu ze mną). Teraz wiem, że Były nic złego nie zrobił, ma prawo mieć swoje preferencje wobec kobiet, po prostu kiepsko wyszło, że byliśmy parą.

Jak na razie nie widzę superrezultatow. Po prostu muszę pogodzić się z tym, że nie będę sexy, że podbijac noty mogę dzięki lodzikowi, obiadkowi, smiesznemu sposobowi bycia.

 

100€, spoko ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon no co ty Brutusie Ty też?

 @TheFlorator dzięki!

 

Ja mam dzisiaj urodziny to może @deomi jednak jakiś prezent ? xd

 

Nie no jak nie masz koleżanek porządnych @deomi to nie szukaj na siłę. Po prostu skup się na sobie, na pewno jakieś poznasz czy w nowej pracy czy gdzieś tam :) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w tym wątku pierwszy swoją skromną osobę zaproponował @SzatanKrieger natomiast ja już proponowałem swoją skromną osobę w wątku o bad boy'u, w którym nasza swojska @deomichwali się całemu światu jak to dała dupy na pierwszej randce. 

Normalnie myślałem o tym, aby zaproponować kompro-MIŚ: zarówno ja jak i Szanowny @SzatanKrieger będziemy jednocześnie umawiać się z Autorką i ten, który będzie jej zadaniem dawał jej silniejsze emocje, bardziej rokował na przyszłość tego wybierze, ale jednak przypomniałem sobie, że:

 

W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak usunąć się na boczny tor:)

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanek od serca przyjaciółki nie mam ich dużo ale mam plus trzy siostry. Mi towarzystwo kobiet jest potrzebne i miłe. Tobie też może by dobrze zrobila dobra i fajna kumpela zresztą sama o nich piszesz. Jak masz toksyczne koleżanki to może czas poszukać przyjaźni gdzie indziej. Na pewno skupianie się na facecie odpada. @deomizajmij sie sobą i swoim wnętrzem jak i pięknem tak jak bezcennie napisała @Eleanor

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Anglii mam póki co tylko jedną taką. I w sumie jeszcze jedna ale zwykle spotykamy się parami na imprezach, Nie widzi mi się gadanie na osobności z tą laską, bo można dostać doła. :P A w Polsce naliczę ze 4 z czego tylko 2 nadają się do poważniejszych rozmów o życiu. ;)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.