Skocz do zawartości

Dziewczyny ile macie koleżanek?


Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to tylko dwie. Dwie, z którymi mogę pogadać o wszystkim, bez narażania się na miny pełne zniesmaczenia czy zszokowania. 
Oczywiście mam więcej znajomych, z którymi mogę uderzyć na drinka, ale robię to bardzo rzadko, bo męczy mnie ciągłe gadanie o modzie, fryzurach i narzekanie na swoich facetów (dlaczego laski ciągle to robią? skoro tak im źle z ich misiami, niech dadzą im spokój i poszukają kogoś, na myśl o kim będzie im mokro). Kiedyś zresztą skrytykowałam w towarzystwie fakt narzekania na swoich facetów i straciłam kilka "koleżanek". 

Brakuje mi natomiast wyjścia na piwo z kumplami, których zawsze miałam, bo to jednak nie to samo, co siedzenie z - nawet najbardziej równymi - dziewczynami. Niestety facet zabrania mi spotykania się kolegami, mogę wychodzić tylko w mieszanym towarzystwie. Ale to jednak nie to samo. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W mieście gdzie mieszkam mam 5 koleżanek, i 2 takie znajome. Niedaleko miasta 1 z którą się świetnie dogaduję i która ma już dziecko.

A w moim rodzinnym mieście 3.

 

Jednak nawet jak rozmawiam z koleżanką która ma dziecko to jej dziecko nie jest głównym tematem. Potrafimy rozmawiac o wielu kwestiach, ale najczęściej o tym co u każdej z nas sie w życiu dzieje, jakie mamy plany na przyszłość, gdzie byliśmy, bo rzadko się widujemy.

 

Odnośnie tego:

2 godziny temu, Wesoła napisał:

męczy mnie ciągłe gadanie o modzie, fryzurach i narzekanie na swoich facetów (dlaczego laski ciągle to robią? skoro tak im źle z ich misiami, niech dadzą im spokój i poszukają kogoś, na myśl o kim będzie im mokro). 

Prawie nigdy nie słyszę od koleżanek narzekania na facetów, więc dziwi mnie że tak masz. Raczej rozmowy opierają się na tematach podróży, planów, zmian w życiu, a także pracy i pozytywów. Czasami też inne kwestie.

 

Pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.