Skocz do zawartości

Spotkania i poznawanie nowych samców przez samicę


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą miałem rozmowę z panią... Okazało się, że mówiąc że chce się spotykać z innymi, chciała mi zrobić na złość. A więc powiedziałem jej parę zdań co myślę o niej oraz tym związku i jak narazie tyle. Jednym słowem gra nie warta świeczki i myślenie dziecka, trzeba chronić najcenniejszy zasób - czas. Pozdrawiam:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wilczek napisał:

Pisałem o tej sytuacji chyba na poprzedniej stronie, zabroniłem spotkania z typem a ona do mnie pisze następnego dnia, radosna jakby w totka wygrała i jakby to nie miało dla niej żadnego znaczenia

Każda kobieta potrzebuje męskiej, dominującej ręki.
Niektóre są tak jebnięte emocjonalnie, że specjalnie tworzą problemy i prowokacje, po to aby partner ją wziął króciutko za pysk.
 

2 godziny temu, Wilczek napisał:

Przed chwilą miałem rozmowę z panią... Okazało się, że mówiąc że chce się spotykać z innymi, chciała mi zrobić na złość. A więc powiedziałem jej parę zdań co myślę o niej oraz tym związku i jak narazie tyle. Jednym słowem gra nie warta świeczki i myślenie dziecka, trzeba chronić najcenniejszy zasób - czas. Pozdrawiam:)

Czyli zerwałeś z nią?
Gratulacje mordo :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Każda kobieta potrzebuje męskiej, dominującej ręki.
Niektóre są tak jebnięte emocjonalnie, że specjalnie tworzą problemy i prowokacje, po to aby partner ją wziął króciutko za pysk.
 

Czyli zerwałeś z nią?
Gratulacje mordo :) 

Narazie mam wyjazd na cały weekend, napisałem żeby dała mi od siebie spokój bo muszę pomyśleć czy chce być z taką osobą, odpisała że dobrze, kocha i bla bla bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wilczek napisał:

Okazało się, że mówiąc że chce się spotykać z innymi, chciała mi zrobić na złość.

Jak prześpi się z innym to też zrobi Ci na złość? Trzeba uważać na takie kobiety. 

W sumie to teraz jak można wiedzieć co ona myśli? 

Rozgrywa Cię. Musisz z nią porozmawiać.

 

Najlepiej zerwać na spotkaniu i pozwolić, aby prosiła o powrót, wtedy mówisz ok, ale musimy ustalić pewne zasady. 

I mówisz nie akceptuje tego i tego w związku, a jak nie pasuje to znajdę inna lub będę sam, ponieważ najważniejszy zawsze dla mnie będę ja, a później inni. 

 

Ps. Jeśli żyjecie na odległość to tym bardziej powinno Wam zależeć na tym, aby partner nie martwił się o Was i nie wzbudzał niepotrzebnej w Was zazdrości.

A tu widzę, że odwrotnie.

 

Jak jej pasuje to git. Jak nie to nara ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.