Skocz do zawartości

Ubogacenie młodych Polek - Europejskie Forum Młodzieży


Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Feniks8x napisał:

Poza tym zauważcie w jak wymownym momencie zatrzymała i zakończyła nagranie, te rozwarte usta... :P Zdecydowanie do czegoś miłego nakłania takim gestem.

Dodaj do tego wszędobylskie filmiki z 'opalonymi' w internecie i łatwy do nich dostęp, tych zboczonych z 'prąciami' i mamy gotowy przepis.

Fascynacja, zszokowanie czemu on taki wielki, emocje a potem chęć dotknięcia, zobaczenia jak to 'działa' - tak się niewinnie właśnie zaczyna..

 

 

Tu masz cały ten filmik :D 

 

Może wyjdzie że wulgarny jestem, ale doprawdy.. to jak spierdolone ma myślenie dzisiejsza dzieciarnia, gówniarzeria i młodzież przechodzi ludzkie pojęcie. Nie piszcie mi tylko: O! Kolejny "kurła kiedyś to byyyyło, kuuurła!" - bo to co teraz dzieciaki mają w głowach to jest czysta spierdolina. Możesz być zajebistym ojcem, rodzicem, nie wiadomo jak dobry mieć kontakt z dzieckiem, ale nie uchronisz go od wpływów tej pojebanej popkultury, massmediów i "tolerancyjnej", "postępowej" filozofii gnijącego zachodu, która atakuje wszędzie i z ogromnym naciskiem.

Nie wiem, naprawdę, żeby mieć dzieciaka i wychować go na normalnego człowieka to trzeba by chyba wziąć go ze sobą i zszyć się w górach przez 20 lat, tak by móc w sposób kontrolowany go na tą spierdolinę uodparniać.

 

@zuckerfrei I będą milczeć, teraz zrobiło się ciut głośniej, ale to w internecie. Temat podłapały wszystkie internetowe media informacyjne.

Chodzi Ci chyba o tzw. "grooming gangs"

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Child_grooming

 

Coraz częściej mam nastawienie jak Profesor Farnsworth z "Futuramy"

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam, że byliśmy w jakimś mieście i akurat widzalem artykuł w lokalnym dodatku w jakimś the sun. Czy coś. I to było właśnie to. Ten kurwa założyciel tego burdelu na kółkach, może niech się wypowie?

 

 

Ona: brwi zrobione, rzęsy są podrasowane, fryz niby taki naturalny... usta... naughty girl. Gdzie są rodzice? W parti na lewo od lewej? 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Uncle Timo o tym mówił.  A kasa na te "zabawy integracyjne" idzie z European Commission jako część projektu EFM/EYF   /Erazmus+/ :) ,na wykopkach o tym pisali i FB. Wykop dostał szału i kasuje/banuje ludzi, fb to samo. 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto temat nie jest taki prosty. To, co mówisz działałoby w normalnych, sprawiedliwych warunkach. Masz natomiast propagandę, która z Polaka nawet mega bogacza robi śmierdziucha, nieudacznika, a z muhamada specjalisty od kóz szejka, największego kochanka. Polityka, media, wszystko stoi po stronie mahmedów i tym podobnych. Wiem, co chciałeś powiedzieć, tylko problem w tym, że to i tak nie zadziała. Doszło już do spaczenia kulturowego, umysłowego. 

 

My gorsi, oni lepsi. Kod w podświadomości. Oni nie zwijają, bo nic nie muszą robić. Panie same pójdą prowadzone przez propagandę. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto może masz różowe okulary, jeździsz na jednorożcu, i 100% swojego czasu się doskonalisz - super, zazdroszczę. I zajadasz jeszcze niebieskie migdały. Wiec proszę udoskonalaj się i nie trać czasu na pisanie w tym temacie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, leto napisał:

@mac ja tej propagandy nie widziałem, no ale mało konsumuję mediów. Z drugiej strony - przecież w TV non stop (chyba) lecą reklamy fast foodów, na to też mamy narzekać, czy jednak raczej po prostu robić swoje i jeść zdrowo? Tak ja to widzę.

Z twoją radą się całkowicie zgadzam, bo sam też do tego dążę. Do ograniczenia nałogów, do większych zarobków, do zdrowego żarcia i innych pozytywnych spraw. Chcę jednak zaznaczyć szerszy kontekst problemu. Zauważ, że "imigranci" mają zasiłki od ręki, w sądach nikt ich nie tyka, gwałty uchodzą im płazem. To jest siła. A siłę widać. To pociąga kobiety. Nie mogą się przeciwstawić sile, która jest dana systemowo przy okazji. O tym można gadać bez końca w sumie. Polecam postudiować w wolnej chwili kilka ważniejszych artykułów z bloga https://bialyrasizm.pl/, bo dobrze ogarnia ten cały wątek imigrantów, ich promocji, spaczenia Europy. 

 

Mogę dobrze zarabiać, mogę zdrowo jeść i żyć zgodnie z najwyższymi ideami, a i tak zostanę zgnojony w sądzie i pierwsza lepsza baba patuska mnie załatwi. Taka jest przykra prawda, którą muszę chcąc nie chcąc zaakceptować. 

 

Zastanów się tak dogłębnie, czy białego człowieka, mężczyznę po gwałcie sąd by wypuścił po krótkiej rozprawie. 

 

Czy biały mężczyzna mógłby robić za 12 - latka i fałszować w ten sposób dokumenty, aby uzyskać przywileje w kraju, do którego się wpierdala na krzywy ryj? 

 

A tak jest u "imigrantów" na porządku dziennym. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Może i tak jest, nie wiem. Nie boli mnie to osobiście. Podobno też w USA są huragany jakieś i tornada. Traktuję to na tym samym poziomie. Co ja mogę na to? A jak nic nie mogę to nie zajmuję sobie tym głowy.

To jest właśnie całe clue, czyli arogancja społeczeństwa na to co się dzieje, ważne że 100 metrów od mojego domu jest cisza, to jestem spełniony, reszta mnie nie obchodzi :) 

Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ma poczuć się zwykły „frankowicz” który nagle sobie uświadomi:

- kurwa ja w kredycie, a ten mieszkanko za friko... Pamietam jak brytole się wkurwiali na przyjezdnych, jak dostawali coucilowskie mieszkania po 3 miesiącach... I teraz, mieć wyjebane, nie przejmować się, przejść obojętnie... weź to wytłumacz społeczeństwu...

 

Ja jestem mega arogancki, nie mam dzieci, a wśród kupli same dziewczynki się rodzą, nie chcę tego dla nich...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja rozumiem frustrację, ale powiedzcie mi, co ona wam dała? Jakie macie jej namacalne efekty? Co zmieniliscie w świecie przez nią? Może coś dzięki niej zarobiliście? Mięśnie wam urosły? Laski bardziej na was dzięki niej lecą? Może chociaż zdrowsi jesteście? No ja się pytam - gdzie są efekty?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie na fb ludzie komentują na ten temat coś w stylu ,,co na to rodzice. Jak ojciec mógł pozwolić".

Nikt nie zwraca uwagi na to że ojcowie nie mają już władzy w rodzinie od ładnych parunastu lat gdyż państwo PRAWNIE dało tą władzę kobiecie (kiedy chce może mężczyzne legalnie zniszczyć). 

Zaś matek nikt nie krytykuje - pomimo że to właśnie one nauczyły córkę że ,,polacy to brudasy, patologia, przegrywy, incele i KAŻDY śniady przybysz jest prawdziwym księciem przy którym będzie czuła się jak księżniczka i wybawi ją z tego nieszczęsnego kraju a nawet jeśli nie to będzie mogła chodzić z dumą wśród innych kobiet że takiemu wypolerowała berło. No bo oni tacy są - zadbani książęta którzy są lepszi niż każdy polak. W końcu widziała takich w serialach.

Dodatkowo jest na wszystkich mediach społecznościowych programowanie podświadomości na ,,będziesz z nim to albo wyjedziesz do kraju miodem i mlekiem płynącym albo nawet jak zostaniesz to będziesz szanowana w postępowych środowiskach co da Ci oraz Twoim dzieciom (żeńskim) w przyszłości wyższą pozycję w hierarchii społecznej".

Co do naszego nowego kolegi to naprawde tak trudno stwierdzić że został wynajęty/namówiony jako pożyteczny idiota do sprowadzania dyskusji na manowce na tym forum? Gdyby był takim turborozwojowcem za jakiego się uważa nie siedziałby tu i nie klepał na potęgę postów żeby zapełnić jak największą ilość miejsca w nowych tematach.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, The Motha said:

To jest właśnie całe clue, czyli arogancja społeczeństwa na to co się dzieje, ważne że 100 metrów od mojego domu jest cisza, to jestem spełniony, reszta mnie nie obchodzi :) 

Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz?

 

Dobra to porozmawiajmy o tym jak jednostka może się przeciwstawić hordzie agresywnych, roszczeniowych muslimów napływających do Europy? Dajcie jakieś gotowe rozwiązania. Czy takim rozwiązaniem jest pisanie na forum czy gadanie o tym przy piwku z kumplami? Większa znajomość tematu w żaden sposób nie przekłada się na działanie. Stanę w obronie leto, bo chodzi mu o to, że ta paskudna sytuacja, w której znalazł się nasz kontynent jest poza naszą kontrolą i nie mamy na to wpływu jako jednostka. Ok ktoś powie, że można się organizować, dobra to co możemy zrobić jako społeczność braci samców? Ja osobiście, rzadziej już śledzę w internecie wybryki śniadych inżynierów, po to żeby się nie wkurwiać. Choć ta sprawa mnie bardzo interesuje i jedna rzecz jaka mnie wkurwia, to opieszałość naszych służb i cisza w telewizji. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, leto napisał:

Co zmieniliscie w świecie przez nią?

Tyle ile mogę, tyle zmieniam, a działam aktywnie.

 

27 minut temu, leto napisał:

Może coś dzięki niej zarobiliście?

Nie, ale Ty pewnie coś dostałeś, wypisując takie bzdury, ile płacą Ci od posta 50,100 zł?

 

49 minut temu, leto napisał:

A jak nic nie mogę to nie zajmuję sobie tym głowy.

Każdy może, wystarczy chcieć, zawsze sposoby się znajdą, najlepiej wpaść na forum i zasiać ignorancje, że nie ma sensu, po co i tak dalej. 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy Euroweek powinni odpowiadać za sutenerstwo i współudział w pedofilji.  

Jak trzeba być głupim lewkiem żeby wysyłać dzieci do dorosłych mężczyzn i jeszcze tak jak mówi ta dziewczyna wyżej pozwalać im spędzić ostatnią noc sam na sam. 

relacje.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, realista said:

Organizatorzy Euroweek powinni odpowiadać za sutenerstwo i współudział w pedofilji.  

Jak trzeba być głupim lewkiem żeby wysyłać dzieci do dorosłych mężczyzn i jeszcze tak jak mówi ta dziewczyna wyżej pozwalać im spędzić ostatnią noc sam na sam. 

relacje.jpg

Nie trzeba być ,,głupim lewkiem" - wszędzie wokół nap****alane jest programowanie społeczne które przedstawia oddawanie się kobiet śniadym księciom jako sszlachhetne dobro objawione. Raczej należży sobie zadać pytanie - jak temu nie ulegać i ewentualnie jak zastosować counter-measures. 

Nie powinni za nic odpowiadać bo żołnierz tylko wykonuje rozkazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Panther said:

programowanie społeczne które przedstawia oddawanie się kobiet śniadym księciom jako sszlachhetne dobro objawione.

Z ciekawości - podasz jakiś przykład? Link do jakiegoś materiału, coś. Bo ja w mediach nie siedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński poinformował na Twittrerze, iż już się zajął tematem Fundacji Euroweek, która to dzięki środkom z Unii Europejskiej organizuje obozy mające rozwijać „świadomość różnorodności transkulturowej”, przy czym zdjęcia i filmy, które trafiły do internetu, a na których widać polskie dziewczynki w objęciach i całowanych przez śniadych mężczyzn, gdzie mowa o molestowaniu seksualnym, nie mogą nie budzić niepokoju."

 

Bardzo dobrze, mam nadzieję, że zdelegalizują tę fundację i działające podobnie.

Edytowane przez דניאל
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Panther napisał:

Nie powinni za nic odpowiadać bo żołnierz tylko wykonuje rozkazy.

To nie armia i wojna, nikt ich nie zmuszał siłą do zakamuflowanego sutenerstwa. Jest jeszcze coś takiego jak rozsądek i sumienie. Ale widzę że popierasz pedofilię. 

images?q=tbn:ANd9GcRMdU8zuii57Cui_IauG0b

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.