Skocz do zawartości

Ubogacenie młodych Polek - Europejskie Forum Młodzieży


Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, realista said:

To nie armia i wojna, nikt ich nie zmuszał siłą do zakamuflowanego sutenerstwa. Jest jeszcze coś takiego jak rozsądek i sumienie. Ale widzę że popierasz pedofilię. 

images?q=tbn:ANd9GcRMdU8zuii57Cui_IauG0b

Bardzo tani atak at Personam. Widzę że argumenty Ci się skończyły i jednocześnie poddajesz się w dyskusji.

Gratuluje również naiwności jeśli Twierdzisz że rozkazy występują jedynie na wojnie. Ale cała współczesna cywilizacja opiera się na tym że ludzie widzą kostki a nie widzą głowy.

Pozdrawiam i bez odbioru

Edytowane przez Panther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Panther napisał:

Bardzo tani atak at Personam. Widzę że argumenty Ci się skończyły i jednocześnie poddajesz się w dyskusji.

Rozumiem że jesteś osobą powiązaną z Euroweek, stąd taka obrona prawdopodobnej pedofilii i ogólnie lewactwa. 

DuVV0RPW0AAuIFm.jpg

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@realista

Możesz przestać siać propagande emocjonalną za pomocą odnoszenia się do mnie razem z wklejaniem zdjęć z tego incydentu? Czym to się różni od poczynań dziennikarskich kurewek które dostały zlecenie na oczernienie kogoś? Chcesz nagrodę złotego Goebbelsa czy po prostu emocje nakazują Ci kogoś zniszczyć tylko dlatego że źle zrozumiałeś przekaz jej osoby. 

Wytłumacze Ci łopatologicznie bo widzę że nie mogę tego tak po prostu zostawić. W 

,,nie powinni zostać ukarani bo żołnież wykonuje tylko rozkazy" 

Nie chodziło o  część ,,nie powinni zostać ukarani" którą wyciąłeś jak hejterzy Marka z kontekstu. Chodzi w tej wypowiedzi o to że ktoś im to zlecił, zasponsorował ich I to ta osoba zasługuje na prawdziwą karę. 

Rozumiesz teraz? Czy wolisz przekierować nienawiść za ten incydent na mnie bo jestem jednym małym człowiekiem, a prawdziwych sukinsynów którzy mają siłę i kasę się boisz (a na kimś napięcie trzeba rozładować, nie)?

@Marek Kotoński Zawsze będziemy słabi jako społeczność jeśli starsi użytkownicy będą pierwsi do napierdzielania swoich a ostatni do mówienia źle o prawdziwych sukinsynach. Tylko dlatego że napierdzielać swoich jest łatwiej.

Edytowane przez Panther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Voqlsky said:

kasa na te "zabawy integracyjne" idzie z European Commission jako część projektu EFM/EYF   /Erazmus+/ :)

Eurabia...

3 hours ago, Voqlsky said:

na wykopkach o tym pisali i FB. Wykop dostał szału i kasuje/banuje ludzi, fb to samo. 

Wrzucić na minds.com

Nie mam konta ale zaraz to zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panther masz organizatorów za idiotów, którzy nie widzą i nie domyślają się co się tam dzieje? Tymczasem z tego co widzę nikt z nich nie zareagował wcześniej. Mógł by zgłosić sprawę choćby anonimowo a wielu dziennikarzy z różnych powodów drążyło by temat. Afera wybuchła dopiero gdy dzieci zaczęły wrzucać zdjęcia ze swoimi nowymi miłościami.

Te dzieci nie pojechały tam same tylko z opiekunami z tej pseudo fundacji.  

DuVYz8xW4AA1bcV.jpg

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panther zakładając że jesteś ojcem, a Twoja córka została potraktowana członkiem obcego starszego mężczyzny...

Gdyby chodziło o mnie, najpierw „żołnierzowi” by się „dostało” potem szukałbym dalej... fakt trzeba szukać źródła. Ale zwierzęta trzeba traktować jak zwierzęta. 

 

Kiedy miałem lecieć do Kataru, zostałem pouczony co mogę w ich kraju robić, a co nie... u nas nic takiego nie ma. Robią co chcą + i zachowują się jak u siebie, dlatego przegrywamy.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@realista Gdyby zgłosił nikt by z tym nic nie zrobił a on sam zostałby zniszczony. Dziennikarze specjalnie milczą na ten temat - tylko na fb prawicowe profile to udostępniają. Do czasu - temat przycichnie to po cichu usuną.

Nie obraź się - ale to naiwne myśleć że nikt o tym nie wie. Dziennikarze dostali instrukcje żeby siedzieć cicho, więc siedzą. Marek w audycjach opisał dlaczego dziennikarze dostają instrukcje i się ich słuchają. Nie mam zamiaru się po nim powtarzać. 


Nie mówię że organizatorzy są niewinni. Natomiast dezercja 10 rosyjskich żołnierzy nie zmieniłaby przebiegu 2 wojny światowej. Dlaczego? Bo to dużo większe przedsięwzięcie niż jeden oddział wojska, a planowanie uwzględniało nawet dezercje 10 000 jednostek.

Po prostu drąż to głębiej, bardziej logicznie i mniej emocjonalnie a zobaczysz że to ma korzenie głębsze i większę niż się wydaje.

I PRZESTAŃ WRZUCAĆ W KAŻDYM POŚCIE MÓJ NICK RAZEM ZE ZDJĘCIAMI PEDOFILÓW. NIE SIEJ PROPAGANDY PRZECIWKO MNIE BO JESTEM PO TWOJEJ STRONIE!

 

12 minutes ago, zuckerfrei said:

@Panther zakładając że jesteś ojcem, a Twoja córka została potraktowana członkiem obcego starszego mężczyzny...

Gdyby chodziło o mnie, najpierw „żołnierzowi” by się „dostało” potem szukałbym dalej... fakt trzeba szukać źródła. Ale zwierzęta trzeba traktować jak zwierzęta. 

 

Kiedy miałem lecieć do Kataru, zostałem pouczony co mogę w ich kraju robić, a co nie... u nas nic takiego nie ma. Robią co chcą + i zachowują się jak u siebie, dlatego przegrywamy.  

Jeśli zrobiłbyś to jako obrona córki wymagana natychmiastową sytuacją byłbyś mądrym i szlachetnym człowiekiem, jeśli celem byłaby zemsta byłbyś naiwnym człowiekiem. Jeśli nie zrobiłbyś tego samego gdy Twój synek został zgwałcony przez kobietę (czyli zrobił jej to samo co temu kolesiowi - zakładam że coś ,,ostrego") byłbyś hipokrytą. 

Właśnie nie o to chodzi żeby unikać gniewu - jesteśmy ruchani w dupe bez wazeliny. Mamy prawo się gniewać. Rzecz w tym że przeciwnik już o tym pomyślał i wie jak nasz gniew działa i jak go przekierować na swoje marionetki samemu pozostając w cieniu, bezkarnym. Więc działając odruchowo - szkodzimy sobie i sprawie.

Może powinienem skończyć mówić, bo zacznie mi zagrażać zabłąkana cegła albo zatrucie wody w tylko moim mieszkaniu... Wyciągnijcie wnioski z tego co napisałem. 

Edytowane przez Panther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nawet o dziennikarzach nic nie mówcie :D w sensie, że powinni coś zrobić. Sam byłem przez pewien czas "dziennikarzem" to się tego bardzo, a to bardzo wstydzę. Kozak dziennikarzy policzysz na palcach jednej ręki, a domyślam się, że bardzo się ich obserwuje, oczernia i nie dopuszcza do głównego nurtu. A niewygodnych krótko mówiąc zabija, co jest widoczne na całym świecie. 

 

Nie dziwię się, że nikt sprawy nie zgłosił. W Polsce, jak zgłosisz sprawę to od razu na ciebie spada wyrok, że to ty popełniłeś przestępstwo. Kurwa, ile takich akcji było. 

 

Żyjemy w takim, a nie innym świecie, więc wzięcie odpowiedzialności, nawet za zgłoszenie przestępstwa to jest często droga jednokierunkowa z celą na końcu niestety. 

 

Najlepiej z niewinnego zrobić kozła ofiarnego. Tylko taki, masowy sposób zgłaszania jest optymalny i w miarę moim zdaniem bezpieczny. Kurwa, typek stary całujący w taki sposób młodą, niewinną dziewczynkę. To jest bez kitu nie do pomyślenia :D Najgorsze, że te dzieci nie mają zielonego pojęcia, jak bardzo mogą zostać wykorzystane i jak to później odbije się na ich dorosłym życiu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leto napisał:

Panowie, ja rozumiem frustrację, ale powiedzcie mi, co ona wam dała? Jakie macie jej namacalne efekty? Co zmieniliscie w świecie przez nią? Może coś dzięki niej zarobiliście? Mięśnie wam urosły? Laski bardziej na was dzięki niej lecą? Może chociaż zdrowsi jesteście? No ja się pytam - gdzie są efekty?

Chciałbyś swoje dziecko wysłać na takie spotkanie z "wychodźcami"?

Bo ja nie!

Nie wiem ile Ty masz lat dzieciaku, ale zobacz co siedzenie cicho zrobiło z zach. Europy.

Kolega pracujący w DE, opowiadał, że po zgwałceniu staruszki i pobiciu jej męża po zmroku w okolicy ośrodka Niemcy siedzą w domach i srają w gacie ze strachu przed włamaniami.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan jak by Ci to powiedzieć... mam dzieci, nie są już małe. "Kolega mówił że słyszał że mówili że coś tam"... taaa. Dlaczego mam sobie tym zaprzątać głowę bardziej niż np wynikami wyborów do Dumy albo plonami kukurydzy w ostatnim sezonie w USA? Co mi to da? Co to zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, leto napisał:

@Brat Jan jak by Ci to powiedzieć... mam dzieci, nie są już małe. "Kolega mówił że słyszał że mówili że coś tam"... taaa. Dlaczego mam sobie tym zaprzątać głowę bardziej niż np wynikami wyborów do Dumy albo plonami kukurydzy w ostatnim sezonie w USA? Co mi to da? Co to zmieni?

Nie mieszkam w USA...

 

O gwałcie na staruszce pisały gazety, akurat kolega pracuje blisko zdarzenia więc zdał mi relację.

 

Cytat

Dlaczego mam sobie tym zaprzątać głowę bardziej niż np wynikami wyborów do Dumy albo plonami kukurydzy w ostatnim sezonie w USA?

To po chooj rozrzedzasz wartościowy temat swoimi wypocinami.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty reklamujesz niestety głupotę, a nie podejście z dystansem. Z każdym kolejnym postem dokładasz tylko cegiełkę do bana, więc radzę zmienić podejście, albo całkowicie się zdystansować, hehe, od pisania. 

 

Na marginesie to widziałem, że policja zajęła się sprawą. Podobno materiał zebrany i przekazany. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Znasz przypowieść o powolnym gotowaniu żaby?

Ty nam tu robisz to samo.

Proponujesz, żeby nie zajmować się sprawami ogólnie społecznymi w "naszym kraju" poprzez dystansowanie się.

Następnie zaczniesz dokładać swoje lewackie przekonania.

 

Nie z nami te numery "Bruner"! :D

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem sprawia Wam satysfakcję "zajmowanie się" różnymi sprawami, ale nie jesteście w stanie pokazać żadnych pozytywnych tego efektów poza tym że coraz bardziej się frustrujecie i rzucacie coraz większą ilością obelg. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Twoje wypociny przypominają te rodem z GW i TVN u. 

Oczywiście, że rozmowa ma sens bo informacje się rozchodzą. Ja o temacie dowiedziałem się z SAMIECWEB np. Wielu innych jak przypuszczam też. 

Więc Twoje lewackie brednie zachowaj dla siebie i biegnij rozbudowywać mięśnie na siłowni - jak to wspomniałeś, bo choooja da wg. Ciebie dyskusja.

Chooja da dyskusja o ciapatych pedofilach ale już szerzenie lewactwa to nie ? Bo widzę, że jednak się dosyć zaangażowałeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki efekt? 

 

Wiem, po której stronie chcę stanąć. 

 

To, że jesteś lewakiem nie ochroni cię od śmierci z rąk fanatycznych islamistów, jeżeli postanowią to zrobić. 

 

Ja przynajmniej wiem, że trzeba się ich bać, a nie tolerować. A to jest kluczowa różnica. 

 

Zmiana kierunku emigracji w świadomości, bo do UK na pewno bym już nie pojechał, ani do Niemiec, ani do Francji. Wielu moich znajomych wróciło z Irlandii ze względu na pogorszenie sytuacji (patologiczne osiedla, coraz więcej przestępstw na tle rasowym powodowanym przez imigrantów, obawa o własne życie). To się dzieje w moim bliskim otoczeniu stosunkowo. Mam znajomego we Francji i wiem, co tam się dzieje z pierwszej ręki. Przejęcia nieruchomości przez murzynów i nie masz prawa wstępu do własnego mieszkania. Ciebie to nie obchodzi, ale niektórzy robią interesy we Francji, kupują tam mieszkania na wynajem, domki letniskowe. Wiele z nich zostało przejętych przez imigrantów. Majątek stracony, spadki cen na rynku nieruchomości w ekskluzywnych dzielnicach. Wielu pasjonatów multi kulti tam nie zabezpieczyło majątków rodzinnych, w których teraz panowie z afryki srają na środku pokoju. Myśleli, że to ich nie dotyczy, hehe. 

 

Mając tego świadomość nie chcę, aby w moim kraju, w mojej ojczyźnie ten syf wystąpił, rozumiesz?

 

Wiem, żeby na wakacje nie lecieć do Egiptu, ani popularnych kierunków multi kulti, bo po co ryzykować? Chcesz grać w rosyjską ruletkę, nie zabraniam. Tolerancja. 

 

Ocena polityków, kto faktycznie walczy z tematem, a kto jest za. Rozpoznanie zdrajców narodu. Dla własnego spokoju przy urnie. 

 

Mógłbym uwierzyć w propagandę i zejść na lewactwo, multikulturalizm i zniszczyć sobie psychikę, życie docelowo. 

 

Ignorancja to jeden z największych grzechów mężczyzny. Forum wielu z nas połączyło, ponieważ byliśmy ignorantami w związkach z kobietami, a po to dyskutujemy, aby kolejny raz w innej dziedzinie życia do podobnej sytuacji nie dopuścić. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. 

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, mac said:

To, że jesteś lewakiem nie ochroni cię od śmierci z rąk fanatycznych islamistów,

Bycie prawakiem uchroni?

 

1 minute ago, mac said:

trzeba się ich bać

Ach, i tu jest pies pogrzebany. Pozwól, że zacytuję fragment powieści,  do której nawiązuje mój nick:

 

Nie wolno się bać, strach zabija duszę. 
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. 
Stawię mu czoło. 
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, leto napisał:

Bycie prawakiem uchroni?

 

Ach, i tu jest pies pogrzebany. Pozwól, że zacytuję fragment powieści,  do której nawiązuje mój nick:

 

Nie wolno się bać, strach zabija duszę. 
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. 
Stawię mu czoło. 
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie. 

Szkoda mi czasu na ciebie, chyba już wszyscy odkryli kim jesteś :) A tym postem się zdemaskowałeś. 

 

Tak, bycie prawakiem ochroni, bo prawak nie będzie stał z transparentem witaj kocham cię przed gościem z maczetą. 

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.