Skocz do zawartości

Kiedy ty się ożenisz?


swatpoland

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, wojkr napisał:

Ja bym to olał i się nie przejmował, to twoje życie, więc żyj jak ci pasuje, tak jak ci jest dobrze.

Otóż to. Nikomu się nie musisz tłumaczyć. Dla mnie jak ktoś świadomie nie decyduje się na rodzinę pokazuje, że jest inteligentny. Jak nie masz zaplecza finansowego, odpowiedniej osoby lepiej sobie darować. A nie narobić dzieci i do Mopsu chodzić. Starsi ludzie żyją innyni przekonaniami. Nie pasują mentalnie do dzisiejszych czasów. Najważniejsze to nie reagować nerwowo tylko z uśmiechem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swatpoland napisał:

Posłuchajcie państwo co wg mojej rodziny daje małżeństwo:

Zabrakło mi tu koronnego argumentu: 'nikt Ci na starość szklanki wody nie poda'.

 

Mnie żonate i dzieciate kumple często pytają czemu żony nie mam: 'co cwaniaku, chcesz mieć lepiej od nas'?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, ines4000 said:

Być może zazdroszczą Ci zwyczajnie Twojej wolności,tego że nikt nie wyznacza Ci granic . Dzieci to straszna harówa. Ja gdybym wiedziała to co wiem teraz nigdy bym się nie zdecydowała na macierzyństwo.

Wtedy wiedziałabyś coś innego.... Nie pisz w tym temacie jesteś kobietą - zmień ustawienia. 

 

 

 

 

Ja najcześciej odpowiadam i akcentuje:

- bo nie jestem kurwa, głupi!

i jest koniec. Nikt już nie pyta... A starsze wujasy, puszczają oko. 

 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamo3025 Kolega słyszy: "jak takie głupoty będziesz gadał, to nigdy nie znajdziesz dziewczyny"

 

12 godzin temu, Janek Horsie napisał:

hobby

Jakie masz hobby ?

 

10 godzin temu, StadoWilków napisał:

Kilku wujków mi mówi by się za wrześnie nie chajtać.

Mam tak samo, ale robią co innego. Jeden po 2 rozwodach i dalej kobiety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o zakładanie rodziny, odspiewuję refren znanego utworu zespołu Myslovitz

 

I nawet kiedy będę saaam

Nie zmienię sięęę

To nie mój swiat

Przede mną droga, którą znaam

Którą jaaa

Wybrałem sam.

 

;)

 

 

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jak my, to pół biedy, wyobraźcie sobie jak ciotki i mamusia i babcia docinają córeczce która przekroczyła 30, kiedy będzie mąż?? :P Ta hipokryzja że niby troszczą się o nią a w duchu się śmieją że nikt jej nie chcę, to musi być trauma :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, radeq napisał:

Raczej się nie śmieją, one po prostu nie są w stanie pojąć, że może być inne życie. 

Śmieją się przez łzy, pisałem wcześniej o tym, to grupa ludzi którzy nie są świadomi że może istnieć świat poza nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Za nasze poglądy medali nie dają. 

Prędzej bykowe przypierdzielą. Dla systemu nie jesteśmy "pełnowartościowymi" obywatelami. I to przejawia się na różnych płaszczyznach. Sam jestem w związku, ale nieformalnym, ale nawet w tym przypadku  widać różnice w postrzeganiu nawet związków nieformalnych. A co dopiero się dzieje, gdy chodzi o singli. W robocie singiel przeważnie jest niżej od rodzica gdyż - rodzic jest karny bo musi utrzymać rodzinę, ma pewnie więzy małżeńskie w postaci 30 letniego kredytu. Singiel  z racji swojego statusu jest bardziej "dyspozycyjny".  Wiadomo, że nie wszędzie tak jest. 

 

Nie łudźmy się, że system kiedykolwiek zaakceptuje single albo związki nieformalne. A dlaczego? Bo podważa to rolę systemu w życiu człowieka. Im bardzie staramy się ograniczać jego wpływ tym bardziej swołeczeństwo będzie na nas patrzyło..krzywo. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Perun82 napisał:

Singiel  z racji swojego statusu jest bardziej "dyspozycyjny".  Wiadomo, że nie wszędzie tak jest. 

Ciemawy temat na dyskusję. U mnie w pracy tego nie ma, czy ktoś komuś z was narzucał kiedyś zmiane grafiku bo ktoś tam nie może, a Ty nie masz rodziny to co Ci zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to trzeba te zaproszenia rozwozić, odwiedzać zapomniane zakątki rodziny, szczerzyć zęby w sztucznym uśmiechu, kupa czasu na to

Lepiej przy aucie pogrzebać albo drewna porąbać

Zima idzie, k&$#a jego mać !!!!

Czekam na te jepnięcie, tak z -25, i para z ust, hu hu huuuuuu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.