Skocz do zawartości

Joe ma 26 lat i codziennie śpi u innej kobiety.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy filmik o bezdomnym kolesiu z Bostonu. 

Facet opanował sztukę podrywu kobiet po to, aby zabierały go do domu. Tam uprawia z nimi sex, je, kąpię się, dba o ciało.Facet wygląda bardzo dobrze, dzięki czemu nie wygląda na bezdomnego. 

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Joe ma 26 lat i codziennie śpi u innej kobiety.

Ja tego gościa podziwiam, a podziwiam jego spryt i wyrachowanie w tej kwestii, widać że musi mieć dobry bajer na dupy, ale widzę też  że chłopaki w komentarzach bólu dupy dostali, bo oni się dwoją i troją a cipką jak nie pachniało tak nie pachnie, a On rucha codziennie, nie jest to oczywiście szczyt rozwoju jak dla mnie, ale akurat w tej kwestii bije mu brawo przynajmniej realizuję się na drodze którą wybrał, nikogo nie krzywdzi, natomiast wy zaraz pójdziecie do urn i zagłosujecie na smutnych Panów którzy rypią was w dupsko aż piszczy i krzywdzą ekonomicznie wiele waszych rodzin od 20 paru lat...

 

Osobiście daje tysiąc polskich złotych że 3/4 forum chętnie przygarnęło by od niego jego ''bajerę'' i otwartość wobec dup i dali by się pokroić za choćby jedną randkę tygodniowo z możliwością ciupciania :)

  • Like 5
  • Dzięki 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten facio z filmiku jest prawdziwie bezdomny, ale to, że bezdomny może tak rwać laski jest jak dla mnie realne.

Miałem kumpla, który w wieku 19 lat został wrobiony w kradzież, poszedł do puszki, a tam go tak przekręcili, że już za pracę się nigdy nie wziął, więc w związku z tym ojciec go wyrzucił z domu. Był więc J. bezdomny, czyli spał w komórce na rowery u kolegi, ale jednocześnie był zawsze bardzo zadbany, czysty i dobrze ubrany. Jak miał jakąś kasę to kupił coś w szmateksie z logo dobrej firmy itd. Zawsze wyprany, pachnący i najedzony, bo kumple mu dawali żarło, kawę itd. 

No i jeszcze jedną cechę miał J. - był mistrzem bajeru. Potrafił w ciagu 3 minut w knajpie rozkręcić obca laskę sexualnie tak, że szła z nim na pukanie. Miał bardzo wiele kobiet zawsze. To kwestia tego jak się kto umie zakręcić.

Bezdomny nam się kojarzy zawsze z jakimś lujem brudnym, śmierdzącym i zarośniętym, a tymczasem zdarza sie czasem bezdomny który dba o siebie jak może, i nie wiemy nawet że jest bezdomny bo tak nie wygląda.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miał kiedyś dobrą fuchę, kosił zyski, kosił kobiety. Skończył na ulicy przez jakąś damę!

Widać w jego zachowaniu bezczelną pewność siebie i olewkę. Nie ta to inna. Instrumentalne podejście, brak strachu przed drugim człowiekiem, a to kluczowe jest.

Kobiety wyczuwają w facecie luz, wyczuwają np to że miał dużo kobiet i to im wierci dziurę w brzuchu, czemu?

Statystycznie któraś ulegnie!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, IgorWilk napisał:

Kobiety wyczuwają w facecie luz, wyczuwają np to że miał dużo kobiet i to im wierci dziurę w brzuchu, czemu?

Statystycznie któraś ulegnie!

To też, ale skoro wyczuwają że miał dożo kobiet, to znaczy że jest ATRAKCYJNY :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Motha napisał:

To też, ale skoro wyczuwają że miał dożo kobiet, to znaczy że jest ATRAKCYJNY

No, no tak. Ten gość z filmiku, no typowy chłop, z brzuszkiem, duży jest, taki kawał chłopa.  Pełno takich. Ale ten ma to "coś". Można u niego to sprecyzować.

To bezczelna pewność siebie skierowana w kobietę i zero strachu przed nią.

 

A patrzcie na tego madafakę homelesa, też dobry jest.....

też tak "kcę" mając 50!!!

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

jak dla mnie ten gość wydaje się z twarzy bardzo sypatyczny, ogólnie jest coś w nim przystojnego co mi trudno określić bo no homo.

Jeżeli to prawda to faceta podziwiam. Szczerze to on nie ma nic do stracenia, on już jest jakby na dnie. Może sobie postawił cel i jak podejdzie do tych 1000 lasek to musi w końcu coś załapać. Zdziwił mnie jego ton głosu, jakby sepleniącego się wymoczka ale heh i co z tego XD mam kolegę który  ma dosyć miękki kobiecy głos i nie wymawia "r" a miał efekty, słyszałem też o gościu który się jąkał i też miał efekty XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.