Skocz do zawartości

Pani mówi: Jestem świeżo po związku potrzebuje czasu....


Feel

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Feel napisał:

Nie zgodzę się z tym...to co się działo na pierwszym spotkaniu przeczy temu

A to co ona mówi przeczy temu co ci się wydaje co się działo na pierwszym spotkaniu.

 

3 minuty temu, Feel napisał:

Z resztą to już któraś Panna od której to słyszę...

Ładna zamianka na słowo spierdalaj, dlatego laski korzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Feel napisał:

Panna nadal podtrzymuje kontakt? Litość? :D

Tak zapodać po bankiersku.

 

Lepszy gówniany bank niż żaden. 

Wszak mamy demokracyje i kapitalizmmm, to aktywa są lokowane tam gdzie lepsza prowizja od kapitalizacji.

Dodając fakt informacji drogą elektroniczną, mamy natychmiastowe transfery.

Tutaj damy a tam nie damy.

Cykl Walenty moźe będą jakie procenty.

Różne banki, mnogo opcji, brać wybierać i folgować aby potom nie żałować.

Edytowane przez Tornado
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pozartowalismy z kolegi a on chce porady od nas, najmądrzejszych z mądrych.

 

Zasada jest ze dziewczyna musi zrozumiec ze nie ma ciebie zagwarantowanego, ze niekoniecznie na wszystko sie zgodzisz.

Baby odwlekaja ostateczny moment tak dlugo jak moga bo potem maja rewolwer ale juz bez amunicji.

Dlatego trzeba jej pokazac ze konczy ci sie cierpliwosc czekania.

Z tego zrobi sie praca magisterska wiec streszczam sie, zakladam ze wiesz o co mi chodzi.

 

Jesli chce cie miec - musi cos dac, niekoniecznie na pierwszym spotkaniu ale absolutnie nie za 5 lat.

Rozchwiej jej emocje.

1. Jestes, kochasz, marzysz o niej po nocach i nie mozesz spac.

2. Za 2 dni - "nie zawracaj mi glowy bo nie mam czasu".

3. Zrob jej awanture.

4. Przepros z kwiatami.

I znowu 1. 2. 3. 4.  1. 2. 3. 4.  1. 2. 3. 4.

 

Pęknie w te czy inna strone.

Jesli w inna - nie stracisz wiecej na nia czasu.

A w ogole najlepiej atakowac 2-3-4 baby od razu.

One maja rozne szybkosci dojrzewania do decyzji i tego sie nie przeskoczy.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Feel napisał:

Jak w temacie...co oznacza, gdy Pani mówi: Jestem świeżo po związku na poważna relacje potrzebuje czasu....?

Nie pociągasz, ewentualnie ma ochotę spróbować innych kiełbasek, czyli na jedno wychodzi.

 

58 minut temu, Feel napisał:

pomimo, iż zasugerowałem żebyśmy dali sobie spokój (Skoro nie wie czego chce)...Panna nadal podtrzymuje kontakt? Litość?

No chodzi o to żeby miała do kogo wrócić po saksach :P wysrać się w rękaw i poskarżyć się jak ten Heniek Skurwysyn ją traktuję :P

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Feel said:

Nie zgodzę się

Zgadzać się nie musisz, fakty mówią za siebie. I pisząc "nawilżanie" nie mówimy tylko o tym czy chciała się z Tobą puknąć. 

"Potrzebuję czasu" i tym podobne pierdolenie uprawiają wtedy, kiedy nie widzą Cię jako potencjalnego partnera do związku. Jak się trafi taki co jej zamąci we łbie to nawet po jednym dniu po zerwaniu z poprzednim, wejdzie w nowy związek.

A, że pukanie się odbyło, to o niczym nie świadczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, rekomenduje flirtować więcej niż z jedną naraz. To daje ci wybór i wolną głowę od "a co jak się nie uda". Zresztą, one robią tak samo. Nawet możesz ustawiać randki na ten sam dzień i godzine, zazwyczaj jednej nie będzie pasować, a jak będzie to tej której nie wybrałeś powiesz że coś Ci wypadło (co będzie prawdą).  Gram wg. ich zasad i zaczyna mi się to podobać.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest część kobiet, które nie chcą wchodzić zbyt szybko w nową relację z obawy o ostracyzm ze strony wspólnych znajomych jej i byłego a nawet własnej rodziny - by nie pokazać, że jest się taką łatwą. Kobiety dbają o swoją reputację stąd rzadko kiedy publicznie przyznają się, że szybko wylądowały z kimś w łóżku czy po świeżym rozstaniu spotykają się z nowym. Oczywiście jest też drugi biegun lasek, które po rozstaniu chcą jak najszybciej pokazać się z nowym facetem, by jeszcze w akcie zemsty utrzeć nosa byłemu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Feel napisał:

Jestem świeżo po związku na poważna relacje potrzebuje czasu....?

To mówisz jej, że to dobrze się składa, bo Ty też związku nie szukasz i cieszysz się, że ona też tak do tego podchodzi.

 

Odzywa się? Itd jesteś na jej orbicie?

Super. Też ją tak traktuj. Spotykaj się wtedy kiedy Tobie pasuje, odpisuj jak Ci się będzie chciało itd. 

 

Wykorzystaj ten czas na poznawanie innych kobiet i z każda rób podobnie. Dawaj tyle ile dostajesz. 

 

Nigdy nie pokazuj, że jakoś wielce Ci na nich zależy. Dziś jest fajnie, a jutro może nie być. 

 

Przecież może być ona tylko Twoją koleżanką, a zaraz poznasz fajniejszą, która będzie tak zaangażowana w waszą znajomoś jak Ty.

 

Kobieta jak facet się jej podoba może być w związku i przeskoczyć na inną gałąź bez problemu, może po zakończonym związku szybko wchodzić w drugi. 

 

Mało kobiet potrzebuje czasu na jakieś przemyślenia, chociaż każda powinna taki czas mieć, aby podsumować i zamknąć stare sprawy. 

 

Podsumowując:

Kobieta może tylko grać, abyś to Ty zaczął się starać itd lub chce wrzucić Cie na orbite.

 

W każdej z tych sytuacji zastosuj ochłodzenie delikatnie relacji i dawaj tyle ile dostajesz.

 

Pozdro

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.