Skocz do zawartości

Pani mówi: Jestem świeżo po związku potrzebuje czasu....


Feel

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Feel said:

Uciąć całkowicie kontakt = w sensie zapomnieć? Czy tylko na jakiś czas?

Olać, ale nie z fochem. Jak się skontaktuje, to odpowiedziec po czasie zwyczajnie "cześć, dobrze u mnie, jestem zajęty teraz, ale jak znajde chwilkę czasu to ci napiszę". I nie piszesz.

Wtedy się okażą jej prawdziwe intencje. Jak ma Cię w dupie to nie będzie drążyła. Jak nie ma, to "pobiega" sobie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani mówi nie jesteś dla mnie wystarczająco pociągający, tylko używa innych słów. 

Ja zapewne bym dorzucił do jej wypowiedzi: To daj znać, jak będziesz i przestał się nią interesować.  Poszukał zainteresowanej kobiety. 

Raczej nie zadzwoni po jakimś czasie i powie: Cześć odchorowałam swojego byłego, teraz możemy się spotykać. A jeśli zadzwoni, co jest wątpliwe to sam podejmiesz decyzję, co z tym dalej zrobić. Lecz nie czekaj na nią, bo to bez sensu, przynajmniej według mnie. Ale na pewno nigdy bym jej nie olewał, obrażał się, żadnych fochów to słabe. Sam nie szukaj z nią kontaktu, ale jeśli już ją spotkasz to zachowuj się jak facet, a nie obrażony chłopiec. Nie jesteśmy diamentami, aby się wszystkim podobać, także trzeba czasem przełknąć odrzucenie. 

Ale polecam takie doświadczenie, nauka i obserwacja braku zainteresowania ze strony kobiety to przydatna umiejętność. 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia 

AdwokatDiabla89 

Edytowane przez AdwokatDiabła89
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...dziękuje za cenne rady. Niektóre z nich już wdrożyłem w życie.... sytuacja cały czas się rozwija i to coraz ciekawiej.

 

Jest jedna rzecz, która mnie boli na tym forum. Dlaczego większość użytkowników uznaje tylko dwa kolory: Czarny albo biały...Przecież życie ma więcej odcieni szarości.

 

Ja wiem, wiem. To co mówicie sprawdza się w 90% przypadków. Ale nie w 100%, Prawda?

 

Pozdrawiam braci i dziękuje za postawienie mnie do pionu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To troche jak z akcją że umawiam się na randkę z panną z neta i w tym samym dniu ona zachorowała. I potem zrywa kontakt.  :P

To tak samo sztampowe jak ta kwestia z tematu. One mają kilka standardowych "zachowań" na nas i tak tym leca całe życie. A my tylko nerwy tracimy... i czas.

BTW ktoś spotkał kiedyś szczera kobiete w tej kwestii? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2018 o 18:44, Feel napisał:

Jestem świeżo po związku na poważna relacje potrzebuje czasu....?

Gdybyś był w jej typie i miała mokro w gaciach, to by nie było takich gadek. Przecież wiele kobiet bez skrupułów zmienia gałąź bez odczekiwania mitycznego okresu "NA ODPOCZYNEK PO EXBOYU". Także odpuść sobie ją i bierz się za inne. 

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki offtop. Szkoda, że nie ma tutaj użytkownika It. Razem tworzylibyśmy tytuł piosenki. @Feel It @Still - Ofenbach :D

 

Z tego co czytam na forum....to najlepiej patrzeć na to co kobieta robi....a nie mówi. Bo mówi jedno robi drugie.... :D Jeden element mniej do analizy. A najlepiej jak napisał jeden z kolegów: "Weź się za coś pożytecznego a nie myślisz nad tym co BABA mówi"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Feel napisał:

Z tego co czytam na forum....to najlepiej patrzeć na to co kobieta robi....a nie mówi. Bo mówi jedno robi drugie.... :D

A jeszcze lepiej patrzeć co mówi, po alkoholu..... Tam wychodzą same rodzynki ....

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feel - Po prostu kobiety często używają metafor i innych określeń zamiast powiedzieć wprost dosadnie SPIERDALAJ BRZYDALU, to powie, to co wyżej Tobie albo "Nie szukam chłopaka, chcę być sama". 

Innym sposobem są wymówki o tym jakie to one nie są zarobione przez pracę czy naukę na egzaminy. Od chuja tych egzaminów mają, że wiecznie brak czasu ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feel ostatnio miałem pannę, po spotkaniu jaki to ja fajny i cham. Ale ona lubi chamów .... Nie dalej dzień później, panna gada jaki ja to zły i bez uczuć..... 

Tak więc widzisz myślą w ten sposób jakie mają emocje w danej chwili.

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Feel napisał:

 

Ja wiem, wiem. To co mówicie sprawdza się w 90% przypadków. Ale nie w 100%, Prawda?

Załóż że to co mówimy o kobietach sprawdza się w 100% a będzie Ci łatwiej żyć. A po drugie jak dasz sobie furtkę że np.10 % kobiet nie myśli cipką i gadzim mózgiem to uwierz mi że przy następnej fajnej lasce Twoja podświadomość zadba o to żeby to akurat ta lasia wpasowała się w te 10 % i wtedy będziesz w czarnej dupie.

Pewne rzeczy lepiej założyć  niż się wjebać na minę a uwierz mi kobieta to wybitnie schematyczna maszynka przetrwania. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Feel napisał:

Jest jedna rzecz, która mnie boli na tym forum. Dlaczego większość użytkowników uznaje tylko dwa kolory: Czarny albo biały...Przecież życie ma więcej odcieni szarości. 

Bo to metoda na UPROSZCZENIE pewnych procesów.

Jeśli tego nie zrobisz, do momentalnie dochodzimy do poziomu szczegółowości 'jak splot nici, którą przyszyto guziki do mojej koszuli wpłynął na postrzeganie przez panią zgrubienia na mojej żołędzi, zwłaszcza w kontekście wpływu przedwczorajszej kolacji na nutę zapachową mego prącia"...

Brzytwa Ockhama - keep it simple (stupid)...

2 godziny temu, Feel napisał:

Z tego co czytam na forum....to najlepiej patrzeć na to co kobieta robi....a nie mówi.

Nie "z forum", tylko z życia.

I nie (tylko) kobieta, tylko KAŻDY człowiek. My mówimy po to, żeby kłamać. Zwierzętom wystarczy szczekanie - komunikują się (głównie) językiem ciała, czyli właśnie czynami...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Feel said:

Dlaczego większość użytkowników uznaje tylko dwa kolory: Czarny albo biały...Przecież życie ma więcej odcieni szarości.

Zacznij używać mózgu.

 

Bo "at the end of the day" są tylko dwie sytuacje:

Dała ci albo nie dała.

Danie NADZIEI się nie liczy.

 

Quote

Uciąć całkowicie kontakt = w sensie zapomnieć? Czy tylko na jakiś czas?

Ona jest EX czy na urlopie od związku?

 

Quote

pomimo, iż zasugerowałem żebyśmy dali sobie spokój (Skoro nie wie czego chce)...Panna nadal podtrzymuje kontakt? Litość?

:D

Oczywiście.
Ktoś musi naprawić jej komputer, kran, zawieźć ją na drugi koniec miasta...
A kto jeśli nie facet któremu przecież dawala?
To ty kończysz kontakt skoro się skończył.

 

 

Quote

PanDoktur:
Kobiety dbają o swoją reputację stąd rzadko kiedy publicznie przyznają się, że szybko wylądowały z kimś w łóżku czy po świeżym rozstaniu spotykają się z nowym.

 

Ależ oczywiście.

 

ZAWSZE dbają.

Ale PRYWATNIE dymają się tak że króliki się od nich uczą.

 

Sorry admin ale nie umiem multi-quotować.

Za to wreszcie umiem używać polskich znaków.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.