Skocz do zawartości

Wojska Obrony Terytorialnej


gryczany

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
10 godzin temu, DOHC napisał:

Jak to teraz w tym ciekawych czasach wygląda?

Dużo opowiadać. Zrezygnowałem we wrześniu zeszłego roku. Ostatnio na szkoleniu byłem w grudniu 2019. Może napiszę coś dłuższego za kilka dni i opowiem jak było.

Edytowane przez Ruslan
niepotrzebne słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ruslan napisał:

Dużo opowiadać

Zaczynam ćwiczyć, ściągnąłem aplikację OTrening, dużo strzelam, biegam, jeżdżę na rowerze, jestem do tyłu w ćwiczeniach siłowych, niż lata nie ćwiczyłem ale już mam zaplanowane, dodatkowo będę się uczył budowy GROTa i stopni wojskowych w domu na spokojnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DOHC napisał:

Zaczynam ćwiczyć, ściągnąłem aplikację OTrening, dużo strzelam, biegam, jeżdżę na rowerze, jestem do tyłu w ćwiczeniach siłowych, niż lata nie ćwiczyłem ale już mam zaplanowane, dodatkowo będę się uczył budowy GROTa i stopni wojskowych w domu na spokojnie.

Super. Z tego najważniejsze jest bieganie , brzuszki, i pompki. Grotem nie przejmuj się, prosty jak cep. Stopnie bardzo ważne a zwłaszcza oznaczenia na pagonach mundurów polowych bo potem głupio mylić chorążego z kapitanem. Ucz się kompasu , siatki UTM i nawigacji w terenie. Zdobędziesz szacunek i podziw. A wszystkiego  innego i tak nauczą Cię w trakcie.

Np. zakładania maski w 6 sek.

Edytowane przez ntech
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.