Skocz do zawartości

Janina Okrągły posłanka PO uderzyła mężczyznę w twarz


realista

Rekomendowane odpowiedzi

"Wy******aj stąd" - tymi słowy była posłanka PO, a obecnie kandydata do sejmiku opolskiego Janina Okrągły zwróciła się do mieszkańca Prudnika. Następnie uderzyła go w twarz. 

Mężczyzna zaczął nagrywać to babsko i potwierdzać że uderzyła go. Kandydatka do sejmiku z ramienia koalicji obywatelskiej (PO + Nowoczesna) zadowolona z siebie i z uśmiecham potwierdzała że uderzyła go, słowami "tak", "no" śmiejąc się w obiektyw kamery telefonu. 

Bezkarność i hipokryzja takich samic mnie przeraża. 

 

Nagranie z tym babsztylem w artykule: https://dorzeczy.pl/kraj/79908/Kandydatka-PO-uderzyla-mezczyzne-Wyaj-stad.html

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, AR2DI2 napisał:

One już tak naciągnęły gałąź, że ta niebawem odbije z pięciokrotnie większą siłą. Takie są prawa natury.

Jak na razie takie akcje uchodzą im płazem. Pokazują że im wolno wszystko i przyzwyczajają ludzi do tego że kobieta może robić co chce, nawet naruszać nietykalność cielesną.

Moim zdaniem minie jeszcze wiele czasu zanim gałąź odbije z większą siłą. W materiale są wypowiedzi że to nie pierwszy jej wybryk a mimo to ma poparcie swoich partii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że takie sytuacje zdarzają się "przypadkiem". Polityka to świat bezwstydnych kurewek właśnie, manipulacji, kłamstwa. Podstawieni ludzie, dramaty, a to wszystko przyciąga tylko konkretne grupy wyborców. Już za dużo się w życiu zawodowym nakłamałem, aby wierzyć w przypadki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, realista said:

Jak na razie takie akcje uchodzą im płazem. Pokazują że im wolno wszystko i przyzwyczajają ludzi do tego że kobieta może robić co chce, nawet naruszać nietykalność cielesną.

Moim zdaniem minie jeszcze wiele czasu zanim gałąź odbije z większą siłą. W materiale są wypowiedzi że to nie pierwszy jej wybryk a mimo to ma poparcie swoich partii. 

Czas tutaj jest pojęciem względnym. Wiadomo że dobrze by było z naszego punktu widzenia aby gałąź odbiła już. Jednak aby to nastąpiło, musi nastąpić przesilenie, punkt przełamania. A ten jeszcze jakwidać nie nastąpił.

Na razie jesteśmy w pozycji "dużego grubasa tłamszonego, opluwanego i wyszydzanego, a stado chudych krzykaczy go poszturchuje i naigrywuje się z niego, bo jest on spętany konwenansami. Jednak w swym braku wyobraźni nie potrafią oni wyczuć momentu kiedy "grubas pęknie", i skręci kark chudym wypierdkom. 

 


 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja jak widzę tego młodego co się zaczepiał to sam miałbym ochotę mu przypieprzyć. Takie cwaniaki właśnie muszą dostać, ten w czerwonej gdyby chciał mógł go tam skasować jeszcze na ziemi.

 

A co do pomysłu Marka, świetny. Niestety jest możliwosć, że zabronią Ci w ten sposób działać bo coś tam, dlatego należałoby nagrywać i kopiować na 7 różnych urządzeń i potem na 18, mu wręczyć :) czy jej zależy.

Dobrze to obmyśliłeś ale coś trzeba kombinować bo system jest bandycki.

 

Nie mogę oglądać tych filmików jak biją słabszych czy kogoś kto "nie może oddać" bo we mnie straszna agresja się zaraz buduje.

Jestem zbyt wrażliwy na oglądanie gdy biją słabszego...

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mnie baba walnęła po gębie publicznie - oddałbym jej przed kamerami nawet gdyby mnie to kosztowało stanowisko.

To byłby początek wychowywania bab i pokazania im gdzie ich miejsce.

Może kiedyś trafi sie jeszcze polityk z jajami choć to niewątpliwie jeszcze potrwa zważywszy okoliczności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.