Skocz do zawartości

Co ma zrobić ojciec, gdy nienawistna ex żona odebrała mu dziecko?


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Perun82 napisał:

W formalnym związku liczy się kobieta i dziecko (tzw. interes dziecka  - facet jest na ostatnim miejscu. 

No i wielu chłopakom stanie na dźwięk tych słów. Bo poświęcą się, spełnią się niczym rzesza bohaterów mówiących: wy idźcie. Ja tu zostanę i będę was osłaniał. 

 

I wszyscy płaczą bo wiedzą że on zginie, a on stoi. Powiedźcie mojej żonie i dzieciom że je kochałem. Mic drop (BUM!)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawa jest sytuacja weteranów w USA. Gość wraca z wojny, żona ma już gacha, rozwód. Kraj o który walczył traktuje go jak śmiecia. Rany jakie odniósł są w sądzie używane jako dowód przeciwko niemu. Nie wyobrażam sobie jaki mindfuck musi mieć ktoś taki w głowie. Gość wraca ranny. Shellszok'd. Do rodziny, ujrzeć wytęsknione dziecko. 

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest bardzo proste wystarczy zlikwidować obowiązek alimentacyjny. Ciekawe czy tak chętnie by się rozwodziły jakby wiedziały, że hajsu nie będzie? Pod pojęciem likwidacji mam na myśli całościowo rodziców względem dzieci i dzieci względem rodziców także dziadków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te bzdury żeby nie myśleć za kobiety i zostawiać swoje dzieci bo się jest dumnym facetem to aż mnie ciarki przechodzą, jak można zostawić swoje dziecko które się kocha żeby udowadniać coś jej matce, no sory ale to wtedy nie facet tylko cipa jakaś. Masz dziecko, TWOJE DZIECKO, to masz walczyć bo brak Ciebie w jego życiu będzie mieć bardzo duże konsekwencje dla niego, dużo większe niż ty jak schowasz swoją zesrana dume do kieszeni. Co to za facet, który zostawia własne potomstwo na łasce kobiety, przecież to tak jakby się godzić żeby przynależało do gangu albo wychowywała je ulica, sami mówicie że kobiety to kretynki i nie myślą a potem chcecie zostawiać im swoje dzieci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2018 o 19:39, Normalny napisał:

To rozwiązanie jest ultra trudne.

Domyślna opieka naprzemienna. I traktowanie kontaktu z rodzicem jako jedno z podstawowych praw dziecka. Alimenty tylko wtedy gdy rodzic zrzeknie się kontaktu z dzieckiem. Obecna sytuacja jest paranoją ponieważ kara się rodzica finansowo i zabiera mu kontakt z dzieckiem. 

 

 

Edytowane przez Ramzes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja alimentów? A po co? Opieka naprzemienna i kasa się kończy z automatu, każdy po tydzień czy dwa tygodnie, co najwyżej kobieta nie będzie kupować dziecku ciuchów, butów i prowadzić do dentysty, tylko czekać aż były to zrobi.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trudny, przy obecnym systemie facet z góry jest skazany na porażkę.

Zostaje udowodnienie niepoczytalności matki, brak warunków do wychowania, albo "złe prowadzenie się matki" - demoralizacja nieletniego, stosowanie przemocy przez matkę lub jej partnera wobec nieletniego.

Ale tu też lipa, bo próba dowiedzenia że matka jest nieporadną życiowo, nie może stworzyć właściwych  warunków może się skończyć - a raczej skończ się raczej podwyższeniem alimentów oraz zasądzeniem alimentów na nieporadną matkę.

Ogólnie przy dzisiejszym systemie ... kanał, zostaje spieniężenie majątku, porwanie dziecka i wyjazd do kraju gdzie nie sięgają ręce polskiej sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Morizo napisał:

Jak czytam te bzdury żeby nie myśleć za kobiety i zostawiać swoje dzieci bo się jest dumnym facetem to aż mnie ciarki przechodzą (...)

Gdybyś poczytał trochę więcej, to wiedziałbyś, że kiedy ojciec będzie olewał ex małżę i dziecko, to była sama zacznie wydzwaniać i pytać dlaczego się dzieckiem nie interesuje. Im bardziej będziesz się starał o kontakt z gówniakiem, tym bardziej kurwisko będzie ci ograniczać z nim kontakt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Morizo said:

Jak czytam te bzdury żeby nie myśleć za kobiety i zostawiać swoje dzieci bo się jest dumnym facetem to aż mnie ciarki przechodzą, jak można zostawić swoje dziecko które się kocha

 

Masz dziecko, TWOJE DZIECKO, to masz walczyć

Znasz te historię jak to do króla Salomona przyszły dwie matki żeby rozsądził której z nich jest nowo narodzone dziecko?

Potrafiłbyś wydać decyzję?

On potrafił.

Ciągnijcie obie dziecko każda za jedną rękę.

Która bardziej kocha będzie ciągnąć mocniej i przeciągnie dziecko do siebie.

Tak chcesz robić?

 

Wiesz jak to się skończyło?

Poszukaj jeśli nie wiesz.

To cię dużo nauczy.

 

Byli tacy co robili inaczej.

"Prędzej nie będzie żyć niż będzie twoje."

I rozpieprzali byłą żonę i dzieci z AK-47 czy M16.

Sądzisz że fantazjuję?

To są realne fakty.

 

Ja tak nie zrobiłem.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 16.10.2018 o 21:49, Marek Kotoński napisał:

A tu audycja o Panu psychiatrze, który nie wytrzymał ciśnienia i swoim czynem zniszczył to, o co walczył:

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,29117538,sad-wysyla-13-letniego-michala-do-domu-dziecka-by-odbudowac.html

 

Przeczytaj artykuł. jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.