Skocz do zawartości

O co tu, k., chodzi?


TheShy

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobną sytuację w poprzednim związku. Niby wszystko fajnie ale inicjatywa tylko z mojej strony. Dodatkowo Panna organizowała sobie często czas bez mojego udziału (koleżanki, wyjazdy itd.). Myślę, że brak inicjatywy wynika z faktu iż jej nie zależy, ona po prostu cieszy się z tego co jest tu i teraz, nie wiąże z Tobą żadnych planów i jest z Tobą dopóki nie trafi się ktoś lepszy. Tobie polecam to samo, nie ma co się zastanawiać nad tym tylko korzystać z okazji. Dodam też, iż w obecnym związku to z mojej strony nie ma inicjatywy dlatego, że nie zależy mi na Pannie i ciągnę to tylko po to żeby sobie z kimś posiedzieć w niedzielę. Myślę, że Twoja kobieta ma podobne intencje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz na dziewczynę jak katolik na krzyż! Te same emocje. Strach, ból, jakaś strata nie wiadomo czego, tęsknota za czymś, ból w sercu, głowa w dół....

Więc należy się z tego uwolnić i patrzeć na dziewczynę jak na..... dwie zbite deski w kształt krzyża! Bez gówno ideologii

Drzewa potrzebne, dają liście, one foto-syntezują, dają tlen.

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TheShy napisał:

czekać aż wyjdzie z propozycją spotkania?

Chyba za bardzo masz potrzebe wychowywania panienek ;-)

Takie przerośnięte oczekiwania co do życia...

 

Relacje trzeba upraszczać a nie komplikować. Masz ochote się spotkać to umawiaj termin. Masz ochote na gierki, to czekaj i planuj następny ruch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tim2049 napisał:

Chyba za bardzo masz potrzebe wychowywania panienek ;-)

Takie przerośnięte oczekiwania co do życia...

 

Relacje trzeba upraszczać a nie komplikować. Masz ochote się spotkać to umawiaj termin. Masz ochote na gierki, to czekaj i planuj następny ruch. 

Nie nie, to nie jest taka potrzeba. Mam ochotę, ale nadgorliwość gorsza od faszyzmu, c'nie? :) 

 

Poza tym nie chcę, żeby panna miała powód do dumy, bo lata za nią facet a on tylko pachnie. No nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym widział siebie przed trzema laty. Też wkręciłem się w taka młodą dziewczynę, bardzo mi się podobała zachowywałem się podobnie do ciebie. To ja miałem inicjatywę później odpuściłem i nie pisałem z tydzień, wtedy napisała i zaproponowała spotkanie. Znowu tryb biały rycerz się załączył, zbroja lśniła w słońcu rumak przygotowany do ataku na smoka i takie tam. Po jakimś miesiącu związku gdy wróciłem od niej napisała, że to koniec oczywiście w stylu kobiety pisząc jakieś pierdzielety. Dam ci rade posłuchaj kolegów, ochłoń trochę nawet zdystansuj się, nie bądź natarczywy. Powiem lepiej "olej" ją troszkę. Wtedy albo ona zacznie się starać i wychodzić z inicjatywą albo spuści cie w kiblu jeżeli jesteś tylko opcją na przeczekanie. Ale spójrz na to z innej strony zyskasz jedną lekcję życia, która czegoś cie nauczy. Wiem, że ciężko to zrobić zarówno ja jak i inni koledzy z forum, którzy dają ci dobre rady przechodzili to w większości.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to tu napisałem, bo liczę na wasze wsparcie i doświadczenie. 

 

@Patton

Imprezowiczka fakt, pewnie co do drugiego pewnie też masz rację. 

 

@SSydney

Właśnie to jest takie prawdziwe i smutne... kiedy myślisz, że ją olewasz, a ona napisze, dawaj Shy pomacasz cycka i człowiek już ma ochotę helikopter wynająć... :D na szczęście te czasy już za mną ;). 

 

Postaram się schłodzić trochę relację w ten sposób, żęby odpisywać w miarę zdawkowo, bez poematów, żadnego jak minął dzień/jak w pracy/chuj Ci w dupę, tylko poczekać, aż sama wykaże zainteresowanie. Póki brak, będę wiedzieć na czym stoję :).; 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisywanie zdawkowo to jedno, zastosuj taktykę lekkiej olewki popisz trochę później nie odpisuj przez kilka godzin nawet możesz zapomnieć odpisać wieczorem i poczekać aż znowu napisze wtedy powiedz, że "zapomniałem xD" Oczywiście możliwe, że cię oleje ale może się też serio wkręcić w to. One lubią takie gierki, emocje, niepewność. Pytanie chcesz tego? Dasz wytrzymać i nie zacząć rozmyślać nadmiernie nad całą sytuacją?  

 

@Pattonalbo jak passat 1.9 tdi rocznik 99 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Patton napisał:

@TheShy

Możliwe że ma przebieg jak fiat 125.

No pytać nie będę, aż tak mnie to nie interesuje. Żony nie szukam :). 

2 minuty temu, SSydney napisał:

Odpisywanie zdawkowo to jedno, zastosuj taktykę lekkiej olewki popisz trochę później nie odpisuj przez kilka godzin nawet możesz zapomnieć odpisać wieczorem i poczekać aż znowu napisze wtedy powiedz, że "zapomniałem xD" Oczywiście możliwe, że cię oleje ale może się też serio wkręcić w to. One lubią takie gierki, emocje, niepewność. Pytanie chcesz tego? Dasz wytrzymać i nie zacząć rozmyślać nadmiernie nad całą sytuacją?  

No ciekawe to jest, bo co innego jak robisz to z charakteru/zajęcia/wyjebki, a co innego specjalnie ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TheShy napisał:

Na początku znajomości uprzedziłem, że to nie ja zawsze zapraszam, staram się bardziej, no to z jej inicjatywy wyszły dwa spotkania. Całkiem przyjemne. Pisze, dzwoni, jednak...

 

Tu spaliłeś trochę sprawę , tego typu dyskusje o znajomości ,ustalanie zasad pokazują pannie że poważnie o niej myślisz stąd suchość w jej muszelce na Twój widok. Po co z nią o tym gadałeś ,żeby wyjśc na non needy?  Właśnie wtedy na takiego wyszedłeś.

Myślisz że skurwiel badboy by coś ustalał, dyskutował ?

Jedyne o czym by poinformował to żeby się starała bo następnego razu najprawdopodobniej nie będzie bo ma ciekawsze sprawy na głowie.

Traktuj na przyszłość laski jak kumpla i nie myśl za dużo bo myśliwym zostaniesz.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jaro670 napisał:

Myślisz że skurwiel badboy by coś ustalał, informował, jedyne o czym by poinformował to żeby się starała bo następnego razu najprawdopodobniej nie będzie bo ma ciekawsze sprawy na głowie.

Nie jestem badboyem i mimo wielu starań nie sądzę, abym się tego nauczył. Wg mnie to jest wrodzone. 

 

Cóż, jeszcze kilka i się nauczę co nieco, right? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TheShy napisał:

No pytać nie będę, aż tak mnie to nie interesuje.

@TheShy

Jeśli ma nawyk skakania po innych bolcach to tak łatwo się go nie pozbędzie o ile wogóle.

 

9 minut temu, SSydney napisał:

Albo jak passat 1.9 tdi rocznik 99 :D 

@SSydney

Z cofnietym licznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TheShy napisał:

Nie jestem badboyem i mimo wielu starań nie sądzę, abym się tego nauczył. Wg mnie to jest wrodzone. 

 

Jestem podobnego zdania , ze mnie też już raczej nigdy nie będzie alfa sralfa ani bad boy ale szacunku do siebie i swojego czasu zawsze warto się uczyć. Zdrowego który zakłada że jak panna pokaże się z dobrej strony to ewentualnie rozważysz spotykanie się z nią a nie branie jej od razu pod uwagę na pierwszym spotkaniu  tylko dlatego że ma waginę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patton napisał:

Jeśli ma nawyk skakania po innych bolcach to tak łatwo się go nie pozbędzie o ile wogóle.

 

Kurwa, no każda ma w mniej czy bardziej rozwiniętym stopniu, ale z jej opowieści tego jeszcze nie wywnioskowałem. Z zachowania też... ciężko stwierdzić :c. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TheShy napisał:

ale z jej opowieści tego jeszcze nie wywnioskowałem. Z zachowania też... ciężko stwierdzić :c. 

@TheShy

Z tego co wiem to imprezowiczki pod tym względem są najgorsze, i pamiętaj że żadna się do tego nie przyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wyzbędziesz się białorycerstwa a raczej życie cię tego oduczy. Jesteś piękny młody i niedoświadczony (mówię jak dziadek a jestem młodszy od ciebie xD) Na szczęście masz już jako taką świadomość i możliwe, że będziesz w stanie uczyć się na błędach. W końcu zbroję jeszcze masz ale zakutego łba już nie :D  Myślę, że takich badboy-ów z "urodzenia" jest niewielu nawet na tym forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, adam1992 said:

. Dodam też, iż w obecnym związku to z mojej strony nie ma inicjatywy dlatego, że nie zależy mi na Pannie i ciągnę to tylko po to żeby sobie z kimś posiedzieć w niedzielę. 

Chlopie nie marnuj Pannie jej czasu którego nikt już jej nie zwróci.

To jej życie, mniej honor i to skończ.

Gotuję się jak takie coś czytam.

Posiedzieć z kim kurwa nie ma, to do babci albo dziadka  na kawę idź.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.