Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Bruxa

Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?

Recommended Posts

Podacie przykłady?

PS. Wiem, że są już trzy tematy muzyczne, ale dotyczą czego innego.

Szczerze? Wszystkie utwory ktore w tamtych tematach wklejałam. Z każdym mam jakieś miłe wspomnienia i to sprawia ze albo mam gęsią skórkę albo po prostu sie uśmiecham. ;). 

Haha, @Bruxa było w historii niemal tyle strojów dla A1 ile instrumentów.

Jakoś żadna z częstotliwości nie sprowadziła ogólnoświatowej harmonii, życia w pokojowej koegzystencji i prospericie ani Królestwa Niebieskiego. 

Polecam: https://dzwiecznebzdury.wordpress.com/2018/08/13/432-hz-prawdziwa-historia/

• Like 1
  • Thanks 1

Mam sprawdzoną 100% pewną recepturę. Nazywa się szelest. I humor od razu 1000% do góry.

Mhmmmm piękna muzyczka, wspaniała, to raj dla moich uszu......

• Thanks 1
  • Haha 8

No cóż, gusta się różnią. To co jednego będzie relaksować, kolejnego już stresować.

Pierwszy, lubię ten język. W porównaniu z głosem śpiewaka to jest po prostu miód na moje uszy. I czuję, że ta piosenka jest zrobiona po prostu z serca - przyjemnie oglądać, słuchać i czuję ten relaks. Ale zauważyłem po ludziach, że j. ruski ma to do siebie, że zazwyczaj albo się go lubi, albo nie znosi, podobnie jak z samymi Rosjaninami. Także kto co woli, a jak ktoś nie lubi języka, to lepiej nawet nie włączać. ;) 

Aha, najlepszy relaks osiąga się śpiewając wraz z wokalistą, taka główna zasada relaksu przy muzyce. :D 

I drugi, czysta klasyka. To jest dopiero sztuka. Wygrywa życie się wtedy, kiedy robi się to co się kocha, z miną jaki ma ten Pan w 2:35 i otrzymując za to pieniądze.
Coś niewysłowienie pięknego.

I trzeci kawałek. Nie wiem co w nim jest, ale wracam do niego nawet po latach.

To jest moje personalne trio, które wielbię i przy którym najlepiej się czuję, nawet po paro setnym wysłuchaniu. 

• Like 4

@Messer, ja bardzo lubię Rosyjskie ..... i Andre :)

Co mnie uspokaja? Trudno powiedzieć, bo praktycznie lubię - każdą ( od majstersztyk po kicz),

( Adagio - to wiadomo - nikt, (dla mnie) go nie przebije) 

To jest: dzień - chwila - sytuacja itd. :rolleyes:

Bardzo lubię po Żydowsku :rolleyes:.

1 godzinę temu, Eleanor napisał:

Moja ulubiona muzyka to:

Czemu opublikowałaś moją brykę? Skandal. Blachy pokazałaś. Czy ja wyraziłem zgodę? Artykuł 1983/343/21/Licheń/Alfa Tango, kodeksu karnego. Mój adwokat się spotka z Twoim adwokatem. A rozmowa będzie podlewana też advocatem. Ale to w sumie dobrze, 2 kafle wpadną do budżetu jako alimenty. Będę miał na waciki.

• Haha 1

Ten album zawsze poprawia mi nastrój i uspokaja - działa niezawodnie :)

Edited by osadnik

ooo @Eleanor  to to to. Chociaż jak dla mnie chyba bardziej dźwięk amerykańskich mięśni:

Ewentualnie włoskich :wub::

Skoro już mowa o dźwiękach silnika... Ostatni sezon V10 :)

Solidny ostrzał z haubic nie jest zły :P

Trochę w tym jest przekory, ale zazwyczaj pomaga ;)

• Thanks 1

Rezerwatki, pokazujecie mac lareny i szelbi i lambo. Którą z was stać na to? Podoba Ci się? Kup.

Czy kiedykolwiek zarobiłaś na punto chociażby? Pokaż co masz, a nie co chcesz mieć. Każda mocna w gębie.

No jak jesteś ładna, to możesz korzystać z tego porsze, swojego boya. A jak mniej ładna to musisz zapierdalać, jak facet, by na bilet na metro starczyło.

Cześć!

Nie wiem jaka to piosenka zawarta jest w tej reklamie 4 minutowej, ale w połączeniu z obrazami jest MEGA. Poprawia humor to mało powiedziane, ona podnosi cisnienie, jak oglądam i słucham jednocześnie.

A ta jest dobra do jazdy na rowerze w słoneczny dzień

No dobra teraz już wiem co to za piosenki sprawdziłem w opisie.

Miłego słuchania i oglądania.

Edited by LiderMen
Dopisanie słowa
  • Like 1
  • Thanks 1