Skocz do zawartości

Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?


deleteduser69

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, @Bruxa było w historii niemal tyle strojów dla A1 ile instrumentów.

Jakoś żadna z częstotliwości nie sprowadziła ogólnoświatowej harmonii, życia w pokojowej koegzystencji i prospericie ani Królestwa Niebieskiego. 

Polecam: https://dzwiecznebzdury.wordpress.com/2018/08/13/432-hz-prawdziwa-historia/

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, gusta się różnią. To co jednego będzie relaksować, kolejnego już stresować.
 

Pierwszy, lubię ten język. W porównaniu z głosem śpiewaka to jest po prostu miód na moje uszy. I czuję, że ta piosenka jest zrobiona po prostu z serca - przyjemnie oglądać, słuchać i czuję ten relaks. Ale zauważyłem po ludziach, że j. ruski ma to do siebie, że zazwyczaj albo się go lubi, albo nie znosi, podobnie jak z samymi Rosjaninami. Także kto co woli, a jak ktoś nie lubi języka, to lepiej nawet nie włączać. ;) 

Aha, najlepszy relaks osiąga się śpiewając wraz z wokalistą, taka główna zasada relaksu przy muzyce. :D 

I drugi, czysta klasyka. To jest dopiero sztuka. Wygrywa życie się wtedy, kiedy robi się to co się kocha, z miną jaki ma ten Pan w 2:35 i otrzymując za to pieniądze.
Coś niewysłowienie pięknego.


I trzeci kawałek. Nie wiem co w nim jest, ale wracam do niego nawet po latach.


To jest moje personalne trio, które wielbię i przy którym najlepiej się czuję, nawet po paro setnym wysłuchaniu. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer, ja bardzo lubię Rosyjskie ..... i Andre :)

 

 

 

 

Co mnie uspokaja? Trudno powiedzieć, bo praktycznie lubię - każdą ( od majstersztyk po kicz),

( Adagio - to wiadomo - nikt, (dla mnie) go nie przebije) 

 

To jest: dzień - chwila - sytuacja itd. :rolleyes:

 

Bardzo lubię po Żydowsku :rolleyes:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eleanor napisał:

Moja ulubiona muzyka to:

Czemu opublikowałaś moją brykę? Skandal. Blachy pokazałaś. Czy ja wyraziłem zgodę? Artykuł 1983/343/21/Licheń/Alfa Tango, kodeksu karnego. Mój adwokat się spotka z Twoim adwokatem. A rozmowa będzie podlewana też advocatem. Ale to w sumie dobrze, 2 kafle wpadną do budżetu jako alimenty. Będę miał na waciki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwatki, pokazujecie mac lareny i szelbi i lambo. Którą z was stać na to? Podoba Ci się? Kup.

 

Czy kiedykolwiek zarobiłaś na punto chociażby? Pokaż co masz, a nie co chcesz mieć. Każda mocna w gębie.

 

No jak jesteś ładna, to możesz korzystać z tego porsze, swojego boya. A jak mniej ładna to musisz zapierdalać, jak facet, by na bilet na metro starczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nie wiem jaka to piosenka zawarta jest w tej reklamie 4 minutowej, ale w połączeniu z obrazami jest MEGA. Poprawia humor to mało powiedziane, ona podnosi cisnienie, jak oglądam i słucham jednocześnie.

 

A ta jest dobra do jazdy na rowerze w słoneczny dzień

 

No dobra teraz już wiem co to za piosenki sprawdziłem w opisie.

 

Miłego słuchania i oglądania.

Edytowane przez LiderMen
Dopisanie słowa
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.