Skocz do zawartości

Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?


deleteduser69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wprawdzie ta piosenka nie należy do moich ulubionych, ale to wykonanie bardzo mi się spodobało. Dziewczyna ma bardzo ładny głos, fajną energię i prześliczny uśmiech (z wyglądu nawet trochę przypomina mi moją siostrę :huh:). Na jej kanał trafiłam przypadkiem.

 

 

Edytowane przez ewelina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi poprawia nastrój utwór Hans zimmer - time.

Co prawda jest on nie jako troszkę melancholijny ale dla mnie jest wnoszący mnie i kojący, dający mi harmonię. Był ze mną ten utwór gdy było ze mną źle. Kojarzy mi się z czasem, który i tak upłynie oraz z marzeniami, które są jak sen.

Ciekawostką też jest, że ten utwór jest dodawany do wielu motywujących video, dam przykład jednego z nich. 

P.S @Hippie @Wielokropekten utwór to chyba pełne INFP jak na moje oko i ten filmik motywacyjny z Charlin to też idealistyczna wizja, najwyżej mi na priv odpiszcie co sądzicie, jeśli macie chęć.

Polecam również sam film :) 

O tu Napisy po polsku polecam przesłuchać wystąpienia.

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

 

 

 

 

 

 

U mnie zawsze poczucie szczęścia, radości wiązało się ze spokojem, więc raczej wprawiają one w spokój, niżeli w przesadne podekscytowanie.

Einaudi jest dobry w rozbudzeniu wewnętrznego poczucia miłości wobec wszelkiego życia.

Sigur Ros oddaje nostalgię i nadzieję na lepsze jutro.

Kauan często wprawia w stan przyjemnej melancholii.

Clair de Lune uspokaja i jest moim remedium na bezsenność wywołaną stresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.