Skocz do zawartości

Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?


deleteduser69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Zdecydowanie to mi dzisiaj poprawiło humor, złwaszcza, że włączyło mi się samo na yt. Dzięki Panie Youtube, że takie fajne propozycje utworów dla mnie przygotowałeś! :D

 

 

Jazz często wywołuje u mnie ciarki... :)

 

A tu gitarowo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa... Ciężkie pytanie bo nie mam takiej jednej jedynej piosenki. To bardziej u mnie działa tak, że jakieś utwory zawsze mi przypominają jakąś chwilę, ludzi...inne lubię po prostu bo wpadły mi w ucho.  To się zmienia też z upływem czasu. W jednym okresie słuchałam tylko Black Sabbathów i z nich bym wybrała jakąś jedną albo parę moich najlepszych piosenek.

Nałogowo też słuchałam Beatlesów: 

 

A takie chyba moje naj, do których bardzo często wracam...Mam takie moje ulubione trio Pink Floydów do których mam szczególny sentyment i wprawiają mnie w nastrój uniesienia, takie rozkminy o życiu i śmierci i takie tam. :P  Słucham bardzo często, czasem nawet przy nich medytuję... :D  są to

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie kawałki, które odprezaja i poprawiają nastrój:

 

 

I takie które poprawiają nastrój, bo elektryzują

 

Takie moje typy.

 

@Hippie Intro w shine on you crazy diamond jest genialne, ale przy floydach ciężko mi się poczuć odprezoną, trochę targa duszą.

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Bruxa, kto - ja? Daleko mi do uduchowienia, raczej poszukująca.

Wierząca, hmm - dziś już nie wiem, ale wierzę, że jest siła wszechmocna. Kiedyś jako katoliczka uczestniczyłam i praktykowałam, ale to już historia.

-------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.