Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Bruxa

Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?

Recommended Posts

Nawet nie chcę się zastanawiać, ile godzin ćwiczeń wymagał taki występ. Polecam oglądać od początku do 2 min 50 s, bo tyle czasu trwa show, potem to już głównie rozmawiają.

Edited by ewelina
  • Like 1

Kwintesencja nieokreślonego "czegośtam" zbliżonego do radości życia, do której haustu będę namawiał każdego.

I przegenialny dialog gitary klasycznej z akustyczną, dwóch temperamentów i podejść do życia, synergia nylonu z brązem. 

Z T.E. mógłbym wódkę pić. Jeśli nie w tym życiu, to w następnym.

I deserowo

• Like 1

Od rana w trybie zagrzewania do walki (lub jak kto woli - mein Kampf) tnę się starą, sowiecką się brzytwą. 

Oni zawsze mi potrafią poprawić humor :) 

@Rnext Tommy Emmanuel to miazga. :) Ja uwielbiam jego wykonanie Classical gas:

To jest gościu, który czuje samym sobą tę muzykę...nie. Wróć... to On jest Muzyką ;)  

W dniu 14.11.2019 o 08:08, Bruxa napisał:

Na poprawę nastroju najlepsza muzyka odmóżdżająca.

Hahahaha I want to be a hippie. :D Musze sobie to w pracy puszczać koniecznie. :P 

14 godzin temu, Hippie napisał:

To jest gościu, który czuje samym sobą tę muzykę...nie. Wróć... to On jest Muzyką

Jak go pierwszy raz usłyszałem, to moja gitara chyba pół roku rdzewiała porzucona w kącie.

Każdy kawałek Pana Sienkiewicza przywołuje wewnętrzny uśmiech i powiew beztroski.

Ten utwór jest tak optymistyczny, że aż ustawiłam sobie na budzik, odrazu czuję dystans do świata z rana😁.

Edited by Helena K.
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

25 minut temu, ewelina napisał:

Nie oglądałam (nie mam tv), ale potem w necie niektóre wykonania widziałam. Uważam, że nasza Viki słusznie wygrała.

To u mnie identycznie :) Nie rozumiem trochę tych kontrowersji wobec naszej wygranej. Przecież nawet głosami sędziów Viki miała 2 miejsce. 

Podobała mi się jeszcze Francja, Macedonia oraz Kazachstan.  :)

Freddie jak zawsze niezawodny :D 

• Like 1

MI zawsze poprawiają humor stare kawałki z energy 2000, manieczki i ogólnie muzyka klubowa. Oraz stare numerki obecnie komercjalnych DJ'ów ale wtedy jeszcze aż tak bardzo się nie sprzedawali, i mam wrażenie, że nie robili tego tylko dla kasy, ale też robili to z pasji. Polecam stare kawałki Tiesto, ATB, Benny Benassi, Kalwi&Remi, C-Bool i wiele, wiele więcej. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=2EaE0_gQLw0

https://www.youtube.com/watch?v=-qgzNwdkV4s

https://www.youtube.com/watch?v=fgksmBEFneI

i wiele, wiele innych.

Edited by Ceranthir
  • Like 1

22 minuty temu, ewelina napisał:

Przepiękny utwór,

Lubię odchamić się od hip hopu, co jakiś czas ;)

@ewelina poprawiłaś mi humor. Super wykonanie i miejsce. Ludzie byli autentycznie zaskoczeni.

I ja dodam coś  nietypowego od  siebie:

Edited by Rodanek
  • Like 2