Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Bruxa

Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?

Recommended Posts

U mnie klasyczny poranek w rockowych (a jakże) interpretacjach.

Zręczne dziewczęta.

• Like 1

"I'm a young single man at the age 25
Ex-communist, I search American life.
I have no cash, I have no job
But I don't give a damn as long as music is my life. " B)

Dla mnie zdecydowanie K-POP. Dynamiczna muzyka i bardzo często pozytywne teksty 

Wprawdzie ta piosenka nie należy do moich ulubionych, ale to wykonanie bardzo mi się spodobało. Dziewczyna ma bardzo ładny głos, fajną energię i prześliczny uśmiech (z wyglądu nawet trochę przypomina mi moją siostrę :huh:). Na jej kanał trafiłam przypadkiem.

Edited by ewelina

@ewelina ładny cover :) 

Ja ostatnio słucham różnych wersji musicalu "Hamilton" 

Tutaj Accantus:

oraz:

Poza tym, jeszcze:

• Like 1

@Helena K. dzięki za ten kawałek elektrycznych gitar! :D Uwielbiam ich, a o nim kompletnie zapomniałam. 

U mnie na tapecie to:

A z rana u mnie to: 

• Like 1

Mi poprawia nastrój utwór Hans zimmer - time.

Co prawda jest on nie jako troszkę melancholijny ale dla mnie jest wnoszący mnie i kojący, dający mi harmonię. Był ze mną ten utwór gdy było ze mną źle. Kojarzy mi się z czasem, który i tak upłynie oraz z marzeniami, które są jak sen.

Ciekawostką też jest, że ten utwór jest dodawany do wielu motywujących video, dam przykład jednego z nich. 

P.S @Hippie @Wielokropekten utwór to chyba pełne INFP jak na moje oko i ten filmik motywacyjny z Charlin to też idealistyczna wizja, najwyżej mi na priv odpiszcie co sądzicie, jeśli macie chęć.

Polecam również sam film :) 

O tu Napisy po polsku polecam przesłuchać wystąpienia.

Edited by SzatanKrieger

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

ten utwór to chyba pełne INFP

Ano, zdecydowanie wpasowuje się w klimat INFPów ;) Incepcję oglądałam swoją drogą, bardzo spoko film. :) 

• Like 2

Głównie piosenki z francuskich musicali, trochę muzyka filmowa (byle nie z "Titanica", raczej jakaś przygodówka), ale ostatnio też muzyka włoska.

Zaczynam też powoli doceniać muzykę klasyczną i opery :)

Mi zawsze poprawia nastrój Belinda. Normalnie bym pewnie nie słuchał, ale Black Mirror...

Na jesienne chandry i nie tylko, na mnie zawsze działa solidna porcja blues'a i soul :) A zwłaszcza jeden szczególny utwór z wokalem Bruce'a Springsteen'a z Clarencem Clemonsem na saksie :)

U mnie zawsze poczucie szczęścia, radości wiązało się ze spokojem, więc raczej wprawiają one w spokój, niżeli w przesadne podekscytowanie.

Einaudi jest dobry w rozbudzeniu wewnętrznego poczucia miłości wobec wszelkiego życia.

Sigur Ros oddaje nostalgię i nadzieję na lepsze jutro.

Kauan często wprawia w stan przyjemnej melancholii.

Clair de Lune uspokaja i jest moim remedium na bezsenność wywołaną stresem.

Dobrze jest wyrobić nawyk nie uzależniania się od muzyki dla poprawy lub pogorszenia nastroju.