Skocz do zawartości

Możesz wysłać jedynie 0wiadomości dziennie...


PORT0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie wiem gdzie to napisać. Inne bardziej pasujące tematy są zablokowane do edycji jak np. "Jak kupić książki .."

 

Temat 1:

Próbowałem wysłać prywatną wiadomość ale nie mogę.

Mam wiadomość w oknie dialogowym: "Możesz wysłać jedynie 0wiadomości dziennie. Spróbuj ponownie później."

Ja nigdy nie wysłałem jeszcze żadnej więc skąd to ograniczenie, czy wszyscy tak mają ?

 

Teraz pytanie główne bo skoro nie mogłem zapytać nikogo na priv do dlaczego nie tutaj ?

 

Czy i kiedy będą wydania papierowe książek ? Byłbym zainteresowany poradnikiem spadkowym tylko jaka cena wersji papierowej ?

Książki lubię papierowe, czytnika nie mam i mieć nie zamierzam a na ekranie LCD bardzo słabo się czyta.

W kwestii prawnej -> czy autor/autorzy tych książek zastawiali się nad aktualizacją zawartych tam porad prawnych ?

 

Mam teraz podobna sytuację z branży budowlanej gdzie sami urzędnicy nie wiedzą jak dana sprawa wygląda po ostatnich nowelizacjach przeprowadzonych w poprzednim roku czyli na ile aktualny jest ten poradnik ?

 

Może jakaś część forum w sprawach porad prawnych min. prawa budowlanego ? :)

Są tu jacyś specjaliści ?

 

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Port0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.