Skocz do zawartości

Co nadaje sens Waszemu życiu?


Rekomendowane odpowiedzi

    @TornadoMiałem coś pisać, ale sobie odpuściłem, bo tu lekarz jest potrzebny, albo porządne przetrzepanie futra przez super alfa-sralfa

specjalisty od długodystansowego bolcowania. Nic tak nie leczy jak porządne ruchanie. Leczy ze wszelkich depresji i dywagacji na temat życia 

i stosunków damsko męskich. Polecam wszelkim atencjuszkom i życiowo nie zdecydowanym.

 

 

@deomi Zapraszam na priv, zrobię Ci terapię bo Cię lubię. Mam pewne warunki.

 

Co nadaje sens Waszemu życiu?

 

Obecnie Twój psychiczny komfort, dlatego, przygotuj parę swoich fotek, w negliżu, muszę obcykać czy masz powód być tak depresyjna.

Później zobaczymy jak to się potoczy, zaznaczam że nie jestem typem ruchacza, raczej powoli do orgazmu, dotrzemy się, nawet na łączach.?

Doceń moją propozycję, będzie miło, zabawnie i ciekawie. Nie bój się mnie, mało gryzę bo lata i uzębienie nie te, ale tak, powiem to.

Jestem do Twojej dyspozycji, możesz się do mnie wyrzygać emocjonalnie, łatwo Ci nie będzie, ale od tego jest Adolf, żeby nie bolało.:D

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja daleka rodzina, którą miałam okazję spotkać we wrześniu w dość sporym wydaniu. Mój partner. Świadomość, że osiągnęłam wolność, której pragnęłam jak i ona sama. No i generalnie samo życie i to że daje ono mnóstwo możliwości, trzeba się tylko umieć zdecydować i czerpać radość z wybrania danej drogi. :)  I też generalnie to, że świat jest tak ogromny i jest tyle miejsc, których jeszcze nie zobaczyłam i wiem, że to wszystko stoi przede mną otworem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koksownik napisał:

Masturbacja, destylacja, gwalty na zlecenie

I to jest prawdziwy mężczyzna. Żadnych wyzwań się nie boi. Sól tej ziemi.

 

deomi, jak to często bywa, zarzuci jakiś temat i milczy. W swoim wątku wypowiedziała się bardzo rozwlekle, aż jeden znak zapytania. Chryste panie, kiedy ja to wszystko przeczytam, tyle informacji.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że dostałem ten dar życia. Świadomość własnej egzystencji i nawet przyjemność swobodnego oddychania.

 

 

Dlatego, że dostałem od losu tak wiele, więc zamierzam jeszcze więcej oddać.

 

Dlatego, że słyszę. Widzę. Czuję dotyk. Mam zdrowe i silne ciało, które mi to wszystko umożliwia.

 

Dlatego, że mam dostęp do wiedzy i świadomości, którą ma wręcz promil ludzi na świecie.

 

Dlatego, że mam swoją pasję i cele, które codziennie realizuję.

Dlatego, że nie jestem z Sosnowca czy z Podlasia. ;) 

Dlatego, że moje życie jest marzeniem dla miliardów, którym taki sposób egzystencji nie został dany.

 

Dlatego, że mam pełną lodówkę, portfel z zielonymi banknotami, i brak lęku o przyszłość, brak żalu o przeszłość.

 

Dlatego, że codziennie jestem szczęśliwszy, i codziennie mam szansę zrobić coś dobrego.

 

Dlatego, że czuję coraz więcej radości, gdy ją rozdaję.

 

 

Oo, tak. Życie ma majestatycznie i bajecznie cudowny sens.

Edytowane przez Messer
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magician napisał:

@Messer, musiałeś być w poprzednim wcieleniu Markiem Aureliuszem albo jego 'czarnym' uczniem. Bankowo. Very good.

Za głupi jestem na takie coś i takie znajomości. Ciężko mi się czytało Marka Aureliusza, on przy mnie jest Einstenem. Już lepiej przemawia do mnie Seneka. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca (ta zarobkowa, ta w domu, ta na wsi, muszę cokolwiek robić, nawet po raz któryś myć podłogi w domu). Staję się tak samo powalona jak mój ojciec pracoholik. Jestem tak walnieta, że urlopów nie biorę. ??

Dlatego lubię poznawać ludzi, którzy mają jakąś pasję i pewność siebie. Widać, że są jacyś inni, chyba szczesliwsi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Lukulus napisał:

Zgadzam się z Dalajlama.

W filozofii buddyzmu każdy Dalajlama jest z automatu awatarem Buddy. No ten obecny nawet nie stał obok Siddharthy Gautamy. Ale nie oceniam. To tylko moje prywatne zdanie.

 

9 minut temu, maggienovak napisał:

Praca (ta zarobkowa, ta w domu, ta na wsi

Dysponujesz dojarką mechaniczną czy ręcznie doisz krówki boże?

 

23 minuty temu, Pilot Pirx napisał:

kosmologia!

Uwielbiam. Oglądać planety, gwiazdy (nie mylić z deomi), pierścienie Saturna, Aldebaran, Antares, Betelgeza. Piękne to jest.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ambicja, chęć bycia najlepszym i udowodnienia światu, że potrafię i będę na podium. Kiedy przegoniłem tych, co chciałem to... prócz chęci wyjścia z biznesu w ciągu kilku najbliższych lat i przeniesienia się w jakąś głuszę, to trudno powiedzieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.