Skocz do zawartości

Co nadaje sens Waszemu życiu?


Rekomendowane odpowiedzi

Postarajcie się mowić nie to co wam społeczeństwo zaprogramowało tylko wykrztusić coś od siebie.

Dla mnie może nie sensem ale bazą, podstawą, stało się to ze po tym co przeszedłem jestem nietykalny. Mam kilka mantr i gdy robi się źle - powtarzam je i znowu jestem nietykalny.

Nawet dupa za ktorą dałbym się pokroić mnie nie złamie, a próbowala parę razy.

Nie ona osobiście, jej hipergamia.

 

Przykładowa mantra:

Żadna dupa mnie nie złamie. Jestem skałą. One już mają mały wpływ na mnie.

Co do facetów - albo się dogadam bo mamy wspólny cel, albo - jeśli nie - zabiją mnie dążąc do swojego celu.

Albo się nie dam i ja ich zabiję.

Póki co - w tym celu - ćwiczę strzelanie, chwilowo z CP, może się przyda ta umiejętność, wojna w powietrzu wisi.

 

Poza tym?

Celem życia jest ŻYCIE.

Jeśli dobrze rozgrywasz rozdane karty - masz lajka.

Ja nie mam konta na FB więc lajki -rdolę.

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nefertiti napisał:

Szczerze, mnie to rybka,

 

Mnie w sumie też. 

6 minut temu, Nefertiti napisał:

 

wychodzi co ma wyjść, wcześniej czy później

Wychodzi szydło z worka. Oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa. Niewątpliwe tak. Tylko co to ma do tego, kto jest autorem powyższego utworu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwłaszcza wygranie tej walki.

To może nie nadaje sensu ale jakie samopoczucie nadaje ... WOW!!!

Nieraz chyba przeczytaliście w moich postach że od pewnego momentu czuję się niezniszczalny.

Rzecz jasna pod pewnymi względami ale to tymi ktore potrafią dopiec człowiekowi najbardziej.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam moje drobne sukcesy i sukcesiki dnia codziennego są bardzo pokrzepiające, zwycięstwa nad sobą także. Ale jeśli chodzi o jakąś mniejszą radość, czysto - powiedzmy - materialną, lubię wyczekiwać na różne filmy, gry, książki, albo wydarzenia kulturalne i potem dzielić je z innymi ludźmi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.