Skocz do zawartości

Jak wyczuć tę subtelną granicę?


BydlakŚmierdziel

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Koszwil napisał:

Najlepsze jest to, że jakbyś zachowywał się naturalnie lub sztucznie to zawsze będzie widać czy to idzie ze środka czy z picu.

Na takie zachowanie według mnie składają się takie rzeczy jak:

-charakterystyczne dzieciństwo

-towarzystwo

-to co przeżyłeś

-charakter

-testosteron

*Dopisać brakujące*

* stan konta *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2018 o 21:00, BydlakŚmierdziel napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz - wertowałem kilkadziesiąt tematów dziś na forum i nie byłem w stanie doszukać się satysfakcjonujących mnie wypowiedzi - jak w kontaktach z kobietami podrywie, związku, ogólnym obcowaniu pokazać swoją siłę/dominację/pewność siebie/asertywność, jednocześnie nie przekraczając granicy prostactwa, chamstwa i ogólnie rzecz biorąc buractwa?

Moim zdaniem to najlepiej być sobą...ale musisz być sobą w 100%. Najsłabsze są hybrydy. Gdybyś był 100% samcem Alfa. Nie zadawałbyś takich pytań. IMO 100% samiec beta będzie w oczach kobiety silniejszy niż beta, który pozuje się na alfe i popełnia błędy bety. Kobiety to czują...(Same nie będą wiedziały o co chodzi i odpuszczą) Granie kogoś innego tylko po to by zwiększyć szanse u kobiet działa tylko przez chwile....potem się tym zmęczysz/zapomnisz i automatycznie zaczniesz być sobą co pewnie przyniesie Ci bolesne straty. A tak... sytuacja prosta...

 

A wracając do pytania z tematu.... skup się na sobie a nie na paniach... panie to dodatek do Twojego życia... jak zaczniesz się skupiać na paniach (a nie daj Boże stosował sztuczki w stylu jak zwiększyć pewność siebie) to one uciekną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2018 o 18:34, Marcinmaruda napisał:

Tak to ja. Ty zdaje się do dyskusji wiele nie wniosłeś. Wspomnij, podyskutujemy i pośmiejmy się razem.

 

Dnia 18.10.2018 o 22:00, Marcinmaruda napisał:

 Głowę mam jednak na swoim miejscu,

sorry, ale jakby tak bylo to bys nawet przez 1 sek. nie pomyslal, ze warto sprowadzac jakas rosjanke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.