Skocz do zawartości

Ile znacie kobiet, które zachowują się jak wariatki/borderki?


Rekomendowane odpowiedzi

Znam bardzo dobrze jedną, byłem z nią w związku ponad 3 lata, nie daj Panie Boże.

 

Kłótnie o byle co, bicie, a przy zerwaniu próbowała się dźgnąć nożem, a gdy chciałem interweniować to powiedziała żebym się odsunął bo mnie zajebie.

 

Płacze o byle gówno, wyzwiska itp. Chleb powszedni tamtych czasów, do dziś mam traumę.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko jedną, ale z nią nie byłem, aktualnie jest w ciąży po raz trzeci, za każdym razem z innym... ? Z wyglądu fajna, ale najebane pod kopułą to ona ma...Co za faceci wiążą się z takimi babami, tego nie ogarniam ?

Kiedyś byłem z jedną zołzą przez 4 lata, laska ładna i zgrabna, bywała miła,fajna towarzyszka górskich wycieczek, ale miała też swoje humorki, jazdy i fochy, samo się skończyło, bo poznałem inną, wydawało mi się fajniejszą. Nowa była bardzo fajna, poza jedną wadą, kłamała jak z nut, była nieszczera, a ja to (nie)stety wyczuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panowie. Plucie ? Bicie kopanie i wiele innych rzeczy działo się w moim drugim poważniejszym związku. Dziewczyna Była deko chora. Jej rodzice zarabiali około 100 tyś na miesiąc od hajs mózg jej gorzej parowal jak mgła na jesieni. ( sam źle nie zarabialem ale dla niej to mało) dziewczynka myślała że może wszystko. Jednej kłótni pod koniec związku ( Matka z Ojcem po mojej stronie oczywiście)

Złapałem ją za nadgarstki i tak wcisnelem że klekala piszczac i płacząc przedemna. Wpadła Matka z pokoju obok i spytała co się dzieje widząc że ona płacze i klaczy przedemna A ja ja tylko trzymam. Mówię chyba jakiś napad psychiczny. Wyszla siadla na schodach. Ja wytiumaczylem Owej paniusi że nie jestem jej psem ani niewolnikiem i wyszedłem. 

 

Usiadłem z jej ( mama) i moja przyszła teściowa ( Kur** co ja mówię);) I powiedziałem że chyba jej się z.kims pomylilem. Przyszla niedoszła mówi że ona czasami tak ma.

Mieć może ale do znajomych nie do mnie po tamtej akcji parę spotkań i dowodzenia niech Cię inny Napier**** bo mi szkoda czasu i nerwów. 

 

 

Tak więc od czytając twoja historie małe doświadczenie jak wtedy postąpić. Chociaż po tym jak złapałem ja wtedy nigdy więcej do mnie nie podeszła z agresją. Pokazanie dominacji gdzieś musi być. To że widziała mnie gdzieś tam jak wyskoczylem na 4 nie dało jej emocji Ale kiedy wyszly jej since na nadgarstkach już wiedziała że może być jak ja to widzę nie ona.

 

A jeszcze sobie przypomniałem że jak raz w pracy byłem mówiłem o szpilkach i dobrej koronkowej bieliźnie. Wróciłem do mieszkania. Jej oczywiście A ona już czekala. Sex był niesamowity jednak ona po 2 orgazmach chciała kończyć bo miała mamcia wpaść. Pamiętam że dałem jej takiego klapsa że miała sinca i wyrwalem jej trochę włosów z głowy jak ja złapałem i przyparlem do ściany. Po prostu sam chciałem dobrze skończyć. Wtedy myślałem że byłem za ostry i brutalny. Teraz uważam  że byłem lepszym samcem  jak teraz ;) takie oto moje zdanie 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moro12 nie spamuj kolejny raz wklejając ten sam tekst. Wystarczy wkleić link do swojej innej wypowiedzi.

 

Ja poznałem cztery, choć i piątą bym do tego zacnego grona zaliczył. Trzy to sąsiadki bliższe i dalsze, jedna aktualna znajoma i jednocześnie "dziewczyna" kumpla przy okazji. Ta piąta, ostatnia - już nieznajoma. Odjebała tak krzywą akcję będąc u nas z mężem w gościach (przy okazji obraziła mnie w moim własnym domu), że adios, nie znam człowieka. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałam, bo tak czytając niektóre tematy dziwiłam się jak można wytrzymywać z borderkami i czy tak często się trafiają, ale już całkiem zapomniałam, że moja siostra też odstawiała niezłe maniany. Też dwie moje sąsiadki (matka i córka) kłóciły się na całą wieś, wyzywały i trzaskały drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruxa napisał:

jak można wytrzymywać z borderkami

Chyba trochę jak Inkowie, którzy za garść szkiełek oddawali złoto. Kwestia osobistej wyceny alternatywy dla koniobicia i pozorów "miłości". Niektórzy są skłonni stratosferycznie przepłacać przekonani, że to co sami oferują jest gówno warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.