Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
m4t

Niemieckie policjantki kontra agresywny imigrant

Recommended Posts

Ochroniarze bedą mieli przejebane tak to się skończy. Ja widzalem tylko jedna policjantkę, żal.de A sorry są dwie blondi nie chce ryzykować. Typ nie kuma, że w Europie winno być inaczej. Następnie napiszą, że to nie imigrant. 

Edited by zuckerfrei

To już nie jest śmieszne, bo takie kobiety w roli funkcjonariuszek tworzą ogromne niebezpieczeństwo. Do tego z ich ryjów rozlewa się niezdecydowanie. U nas to samo. Nikt z kobietami nie chce chodzić na patrole :D Od razu bym zrezygnował z takiej fuchy. Kurwa, żeby mnie ochraniała 65 kg babka? No bez jaj :D Minimum 110 kg gość, który bierze 250 kg na przysiad. Wtedy zgoda. 

• Like 1

Wiele to nie zmienia, ale jak pisze @GurneyHalleck to w Austrii jest.

W sumie to odniosłem wrażenie, że policjantki są strasznie skonfundowane, bo z jednej strony konieczność pilnowania porządku a z drugiej polityczna potrzebie pomagania uchodźcom. Więc trochę mu pomagają nie przeszkadzając, z podziwem w oczach dla siły i agresji napastnika, którego pochodzenie sugeruje "kobieta - nie kobieta i tak w ryj mogę dać, mogę dać".

A może to feministki i w ten sposób walczą z patriarchalną instytucją opresji kobiet zmuszonych do pracy w nocnym klubie tanecznym. Członkinie (czy to poprawne? Może raczej Waginie?) Feministycznego Oddziału Szturmowego. 

• Like 2

Nie każdy zna francuski, więc w skrócie - czarnuchy wyzywają gliniarzy od kurew, mówią, że się boją, że robią się czerwoni itp. Strzelałbym.

Slums Attack. W Anglii to samo śmieją się w oczy i wyzywają biali, czarni, zieloni. 

Biedne Panie policjantki nie wiedzą co zrobić, i ohydne chłopy musiały znowu pomagać. Ja nie wiem czy to już się śmiać z tego wszystkiego, czy płakać? 

Ochrona nie powinna pomagać, jakby Panie dostały łomot od imigranta, to byłaby ciekawa sytuacja - potępić bijących kobiety, czy kobiety przeszkadzające imigrantowi? I tylko takie sytuacje mogą rozsadzić ten idiotyczny, lewacki system myślenia.

A teraz wszystko jasne - chłopy przemocą pobili biedaczka, a gdyby nic nie robili, Panie by go uspokoiły i zapanowałby wieczny spokój. Ochroniarze do więzienia, imigrant odszkodowanie i wszystko gra.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By lxdead
      Najpierw tolerancyjne, przegniłe, zachodnie lewactwo, teraz przyszedł czas na arabów   Dla mnie, to po prostu mistrzostwo, Tarczyński jak zwykle pozamiatał tak, że nie ma co zbierać ! Oby tylko tacy ludzie nas mogli prezentować na scenie międzynarodowej. 

• By Patton
      W przeszłości zniszczyli nasz kraj, a teraz jeszcze na siłę chcą nas czegoś uczyć.

https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-szef-dyplomacji-nawoluje-do-zmniejszenia-unijnych-funduszy-polsce-i-wegrom-6362113109739649a
    • By Perun82
      https://wolnemedia.net/bogacze-won/

Bardzie ciekawa zdanie pata w tym artykule. Można powiedzieć - kwintesencja demokracji. 

• By trop
      Tymi oto słowami Marcin Różalski zyskał mój wieczny szacunek choć tak prawdę mówiąc zawsze go miał

Mina "lewicującej" Gozdyry bezcenna
      Co o tym myślicie Bracia?

• By SzatanKrieger
      Władze Niemiec od kilku lat masowo sprowadzają do siebie imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Okazuje się jednak, że przyjezdni raczej nie chcą się integrować i wolą tworzyć własne równoległe społeczeństwa. Niemiecki rząd wpadł więc na kolejny „genialny” pomysł – w ramach integracji, zaproponowano wcielanie imigrantów do armii.

Absurdalna propozycja została przedstawiona w sobotę przez sekretarz generalną partii CDU, Annegret Kramp-Karrenbauer. Okazuje się, że rząd poważnie zastanawia się nad wysyłaniem azylantów do pracy na rzecz społeczeństwa lub wcielaniem ich do sił zbrojnych na okres jednego roku. Nie wiadomo jeszcze, czy mogłoby się to odbywać dobrowolnie, czy pod przymusem.

Władze twierdzą, że nowy projekt rzekomo ułatwiłby integrację imigrantów oraz zmieniłby nastawienie Niemców z negatywnego na bardziej pozytywny. W rzeczywistości, rząd może uzyskać dokładnie odwrotny efekt. Wystarczy tylko przypomnieć, że część imigrantów pochodzi z państw ogarniętych wojną, takich jak np. Syria, Irak, Libia czy Somalia, a wśród nich jest wielu islamskich terrorystów, którzy bardzo chętnie przyłączyliby się do niemieckiej armii, ale nie dla integracji, lecz dla podszkolenia swoich umiejętności zabijania.
      Powyższy pomysł można porównać do absurdów, które obserwowaliśmy już w Szwecji. Tamtejsze władze sprowadzały do siebie imigrantów, mając pełną świadomość, że wśród nich są mordercy z „Państwa Islamskiego”. Mało tego – rząd oferował specjalne programy społeczne dla islamskich terrorystów. W ramach deradykalizacji i integracji ze szwedzkim społeczeństwem, proponowano im między innymi mieszkania, pracę, darmową opiekę medyczną itp.

Próba zintegrowania imigrantów poprzez tymczasowe wcielenie ich do armii jest pomysłem wręcz szalonym. Jeśli program zostanie zatwierdzony przez rząd, Niemcy staną się państwem jeszcze bardziej niebezpiecznym do życia.

Źródło:
      https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-moga-zaczac-wcielac-imigrantow-do-armii-w-ramach-nowego-programu-integracyjnego
      Samiecweb:
      https://samiecweb.pl/post/1256/niemcy-moga-zaczac-wcielac-imigrantow-do-armii-w-ramach-nowego-programu-integracyjnego
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.