Skocz do zawartości

Niemieckie policjantki kontra agresywny imigrant


m4t

Rekomendowane odpowiedzi

Ochroniarze bedą mieli przejebane tak to się skończy. Ja widzalem tylko jedna policjantkę, żal.de A sorry są dwie blondi nie chce ryzykować. Typ nie kuma, że w Europie winno być inaczej. Następnie napiszą, że to nie imigrant. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest śmieszne, bo takie kobiety w roli funkcjonariuszek tworzą ogromne niebezpieczeństwo. Do tego z ich ryjów rozlewa się niezdecydowanie. U nas to samo. Nikt z kobietami nie chce chodzić na patrole :D Od razu bym zrezygnował z takiej fuchy. Kurwa, żeby mnie ochraniała 65 kg babka? No bez jaj :D Minimum 110 kg gość, który bierze 250 kg na przysiad. Wtedy zgoda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele to nie zmienia, ale jak pisze @GurneyHalleck to w Austrii jest.

 

W sumie to odniosłem wrażenie, że policjantki są strasznie skonfundowane, bo z jednej strony konieczność pilnowania porządku a z drugiej polityczna potrzebie pomagania uchodźcom. Więc trochę mu pomagają nie przeszkadzając, z podziwem w oczach dla siły i agresji napastnika, którego pochodzenie sugeruje "kobieta - nie kobieta i tak w ryj mogę dać, mogę dać".

A może to feministki i w ten sposób walczą z patriarchalną instytucją opresji kobiet zmuszonych do pracy w nocnym klubie tanecznym. Członkinie (czy to poprawne? Może raczej Waginie?) Feministycznego Oddziału Szturmowego. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne Panie policjantki nie wiedzą co zrobić, i ohydne chłopy musiały znowu pomagać. Ja nie wiem czy to już się śmiać z tego wszystkiego, czy płakać? 

 

Ochrona nie powinna pomagać, jakby Panie dostały łomot od imigranta, to byłaby ciekawa sytuacja - potępić bijących kobiety, czy kobiety przeszkadzające imigrantowi? I tylko takie sytuacje mogą rozsadzić ten idiotyczny, lewacki system myślenia.

 

A teraz wszystko jasne - chłopy przemocą pobili biedaczka, a gdyby nic nie robili, Panie by go uspokoiły i zapanowałby wieczny spokój. Ochroniarze do więzienia, imigrant odszkodowanie i wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.