Skocz do zawartości

O kobietach eksponujących piersi.


Rekomendowane odpowiedzi

Znamy ten paradoks. Kobiety często uwielbiają chwalić się biustem ale biada facetowi który spojrzy. One mają prawo ubierać się jak chcą. A jeżeli przeszkadzają w tym swoim kolegom w klasie to seksizm mizoginia i kultura gwałtu. Ten filmik świetnie podsumowuje temat.

 

Ale szczególnie polecam waszej uwadze skecz humoreskę od 3.20!

 

https://youtu.be/jPQH0U2igOY

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, KurtStudent napisał:

Kobiety często uwielbiają chwalić się biustem ale biada facetowi który spojrzy. One mają prawo ubierać się jak chcą. A jeżeli przeszkadzają w tym swoim kolegom w klasie to seksizm mizoginia i kultura gwałtu.

Z doświadczenia i moich spostrzeżeń, te które lubią się owym biustem chwalić bardzo lubią też seks. Oczywiście dla 95% facetów - biada Wam jeśli spojrzycie.

Ale jeśli spojrzy taki w jej typie, to chyba nie muszę mówić, że nie będzie mu w tym przeszkadzać a wręcz przeciwnie.

Analogicznie z seksizmem i mizoginią, jak jesteś brzydki to zawsze powiedzą: obleśny, ślini się, ple ple, jak jesteś przystojny/ustawiony etc - ale on się na mnie patrzy, aż mam ciarki..

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidzę tego, duży biust i dekolt. Omijam, nie patrzę. Mam takie coś ubzdurane, że tylko to ma do zaoferowania. Dobrze że z czasem mają zmarszczki na dekolcie i nie ma się czym chwalić. 

 

Natomiast spory biust w golfie np No to paluszki lizać. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to bawiło, wystawiają te piersi na wierzch, a potem te wielkie oburzenie, że ktoś popatrzył. Do tego te rozkazy, "nie patrz", "nie możesz", jak by mi jakaś obca osoba mogła rozkazywać gdzie mam patrzeć. Logic. Wgl @KurtStudent , dzięki za przypomnienie, przy najbliższej wystarczająco stosownej okazji, dla funu, poeksperymentuję z perfidnym paczeniem.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksponowanie biustu to taki general shit test. 

 

Panie prowokują i obserwują kto się spojrzy tylko po to żeby zarzucić testem ("gdzie się patrzysz zboczeńcu?"). Należy postępować tak jak w przypadku innych testów - zbijać albo olewać.

 

Przy czym dekolt i duży biust to praktycznie zawsze oznaka pewnej dobrze znanej postawy życiowej. Nawet jeśli wydekoltowana kobieta jest, że się tak wyrażę, dobrze  ułożona i sytuowana, to dekolt wskazuje, że myśli ma grzeszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zuckerfrei napisał:

Oj daleki jestem od tych hitów. Nie kumam fenomenu nawet. 

@zuckerfrei

Społeczeństwo jest coraz bardziej spierdolone to i hity muszą takie być.

 

@Dante

Z tym olewaniem to raz zastosowałem w czasach szkolnych wobec jednej panny. Jeśli chcesz to mogę opisać.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Perun82 napisał:

To jakby pytać - po co i dla kogo one się malują, wybierają ciuchy.

@Perun82

Gdyby to robiły dla jednego samca to by to nie trwało tak długo.

 

@mac

Ja to wolę małe jak np takie.

1263501619_by_tekknoboy_600.jpg

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam taką panienkę co ostatnio jak byłem na papierosku przy 5 st zimna wieczorkiem, zapierniczała z całą klatą prawie gołą, ja uzbrojony w jakieś kurtki, kaptury, bandany trzęsę się zimna a ta całe cycochy prawie wietrzy byle ktoś przypadkiem nie zawiesił na chwilę wzroku. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Klariett napisał:

Ja znam taką panienkę co ostatnio jak byłem na papierosku przy 5 st zimna wieczorkiem, zapierniczała z całą klatą prawie gołą,

@Klariett

Przypomniało mi to zdarzenie z poprzedniej pracy jak do jednego gościa zimą przyjechała jego kochanka mężatka. Był mróz i wiatr jak cholera a on wyskoczył z zakładu bez koszulki, i co śmieszne ona siedziała w samochodzie z klimą a on stał obok i rozmawiali tak z dobra godzinę.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.