Skocz do zawartości

O kobietach eksponujących piersi.


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ile w tym dekolcie biustu a ile push-up?

Jako, ze z doświadczenia wiem, a pewnie i nie tylko ja, że to tam jest bardzo często podrasowane, nie zwracam zbytnio na to uwagi w ostatnim czasie.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja patrzę się jak głupi do sera podchodzę i mówię takiej Pani wprost że ma zajebiste cycki i nie mogę się skupić na niczym innym.

Reakcja yyyyy (rumieńce i nie wie co powiedzieć)Zgaduję że to dlatego że mogę się podobać,myślę że gdybym był nieatrakcyjny to słyszał bym: "co się patrzysz" itd...

Najbardziej nie lubię jak dziewczyny mają piersi (rodzynki) i je eksponują lub milfy+że niby takie cudowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samicę wywalając cycki na pokaz poprzez głęboki dekolt pokazują swoją kure..ską naturę. Wiele z nich nie ma nic więcej mężczyźnie do zaoferowania, więc tylko tak mogą zwrócić na siebie uwagę.

Zauważyłem że najczęściej robią tak otyłe, które ukrywają wały tłuszczu w innych miejscach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

Tak pare razy musiałem mijać, tak mi sie w życiu "udało" że same wielkie "bimbały". 

@The Motha

Osobiście nie jestem fanem wielkich piersi, raczej wolę średnie, tak żeby w dłonie się mieściły, mają być za to jędrne, obwisłe i z przerwa pomiędzy odpadają :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha Duże piersi mają zalety. Jak jakaś panna z dużymi piersiami prowadzi mój wózek, to niby przypadkiem moja głowa zawsze ucieka do tyłu. Wtedy nie zwraca mi uwagi, a komentuje to chichotem, że teraz to mam dobrze. Co mam zrobić, że lubię wygodnie podróżować. :D Czasem jednak bywa to wkurwiające gdy stoję gdzieś w kolejce i jakaś baba z dużymi cycami szoruje mi nim po głowie.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo takie lubię, zwłaszcza jak jest na co popatrzeć. Kiedyś się peszyłem i starałem się nie zwracać uwagi na dekolt, teraz mam to w dupie i beszczelnie się gapię. Niedawno za takie beszczelne gapienie się dostałem od ekspedientki szczery uśmiech i po chwili rozmowy numer telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, KurtStudent said:

Znamy ten paradoks. Kobiety często uwielbiają chwalić się biustem ale biada facetowi który spojrzy. One mają prawo ubierać się jak chcą. A jeżeli przeszkadzają w tym swoim kolegom w klasie to seksizm mizoginia i kultura gwałtu. Ten filmik świetnie podsumowuje temat.

Kobiety odsłaniają biust bo to wabik na najlepszego samca. Cała reszta to cioty i męskie cipki niegodne spoglądania na taką kobietę. Jedna z moich znajomych powiedziała  mi, że brzydzi ją jak oblechy się na nią patrzą. Tylko, że w jej przypadku większość facetów jest dla niej obleśnych. Tak więc jeśli ktoś zakłóca ten godowy pokaz jest od razu wrogiem, którego należy bezwględnie zniszczyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu eksponowanie tego, co uważa niunia za swój ---> największy <---- atrybut. Ergo, taki widok mówi wszem i wobec, ba, wręcz krzyczy, że z tym modelem kobity nie pogadasz ani nic w ten deseń. Przeważnie to płytkie lalki z wyjebanym w kosmos poczuciem wartości. Nie spotkałem jeszcze reguły od wyjątku, aaa, i co by było jasne, nie chodzi o to że lalka jest głupia, w sensie niewykształcona, a po prostu pusta. Może mieć porobione jakieś śmieszne studia, fakultety, doktoraty czy inne uje muje, ale nic sobą po prostu nie prezentuje.

 

edit;

 

poza cycami ofc.

Edytowane przez lxdead
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.