Skocz do zawartości

Imigranci ubogacają kulturowo Florencję


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się pytam gdzie jest broń gładkolufowa albo chociaż armatki wodne i gaz?

Powystrzelać trochę gumy w ich kierunku i odesłać tą dzicz z powrotem do rezerwatu w buszu czy dżungli. Wahadło się odchyliło i teraz czarnych trzeba z powrotem naturalizować w Afryce zamiast importować. 

 

Tylko ich rozzuchwalamy swoją uległą postawą, więc to będzie eskalować.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ostrzegał Raspail w "Obozie Świętych". Potem śp. Oriana Fallaci. A potem, pamiętam, jak w 2012 roku trafiła w moje ręce political fiction Pawła Kempczyńskiego pt. "Requiem dla Europy". Porażająca w swej wymowie książka:

 

"Katolik, protestant, ateista - nieważne. Jak śmiertelnie przerażony szczur przemykasz się ulicami Berlina, Londynu czy Warszawy. W Europie XXI wieku rytm życia wyznaczają zawodzenia muezinów. Zachodnia cywilizacja gnije i upada - to efekt wprowadzenia przez zwycięskie feministki Wielkiego Planu Zrównania Szans. Metropolie zamieniają się w slumsy, którymi rządzą gangi imigrantów z Trzeciego Świata. Sądy sprawuje Wielka Mądra Bawolica, a standardowy wyrok dla autochtona to dziesięć lat obozu resocjalizacyjnego i dwadzieścia mlecznych krów grzywny - dziesięć dla Mądrej Bawolicy i dziesięć dla szlachetnych synów pustyni. Kapitan Hubert Jugenmann przez wiele lat z narażeniem życia niósł pomoc humanitarną dla najuboższych, dotkniętych kataklizmami rejonów świata. Jest pasjonatem latania i znakomitym pilotem, ale w Nowej Europie traktuje się go jak nieuleczalnie chorą męską szowinistyczną świnię. Ma wybór: zdechnąć z głodu lub nosić lektykę murzyńskiego kacyka.

 

Nad Europą rozbrzmiewa pożegnalne requiem.."

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext

Oni tam chyba nie mają w zwyczaju używać takich środków (obejrzałem inny filmik z innych protestów), a szkoda - przydałyby się.

I tak dobrze, że można odesłać ich przysłowiowy "Madagaskar". W przeciwnym wypadku moglibyśmy otrzymać "ostateczne rozwiązanie".

Doświadczenie jest spore, a historia jak wiadomo lubi się powtarzać. Nawet znakować z wiadomych względów nie trzeba będzie.

 

Mam pewne skojarzenia z tym filmem, ale nie wiem czy mocniej oberwałbym od czerwonych, czy od zielonych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym sobą, gdybym nie uprawił przy okazji małej agitki przedwyborczej ;)

Oto lista zwolenników "ubogacenia kulturowego". 

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1710710,1,deklaracja-12-prezydentow-duzych-polskich-miast-migracje-trzeba-wspierac.read

 

Sama deklaracja:

976a99dd40abf.png

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror może podpisał... atramentem sympatycznym. Wiesz jacy to są lawiranci ;)

 

Na marginesie ciekawostka, portal "Nie Dla Islamizacji Europy" w niejasnych okolicznościach zawiesił niedawno swoją działalność. Hm.

https://ndie.pl/oswiadczenie-zawieszenie-dzialalnosci-portalu-ndie-pl/

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rnext napisał:

 

Na marginesie ciekawostka, portal "Nie Dla Islamizacji Europy" w niejasnych okolicznościach zawiesił niedawno swoją działalność. Hm.

O szlag, nie wiedziałem. Ciekawe, co się stało. Ktoś mocno zalicytował, czy dostali propozycję nie do odrzucenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie na co oni są tak wkurwieni? Przeciw czemu protestują? Czy została uszkodzona własność prywatna?

 

Rozebrac do naga i odesłać na kontynent na południu. „Może, docenią”. 

 

Odział prewencji to jest kurwa kpina, jacyś cywile (biali) odpychają - niekumate ćwieki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach zastanawiam się, czy dalsze mieszkanie w Europie ma sens. Wydaje mi się, że polityka migracyjna UE oraz fiskalna PL, powoli nie daje wyjścia i będzie trzeba się pakować. A ja tu myślałem o budowie domu...

Edytowane przez Johny_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

Zastrzelono jakiegoś Senegalczyka na ulicy.

https://niezlomni.com/dantejskie-sceny-ulicach-florencji-imigranci-demoluja-miasto-znalezli-nieoczekiwanego-sojusznika-wideo/

 

Tutaj nieco inni protestujący, ale widać że ogólnie policja tam trochę pierdołowata.

 

 

Lać to wszystko pałami i patrzyć, czy równo puchnie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było tak lewacy zabijają jednego, i na jednym ogniu robią dwie pieczenie. Zabójstwo jednego, przez prawą stronę to raczej kpina. Bardzo krótkowzroczne. Nic nie zmieni. 

 

 

@Rnext piątek jest daj już spokój. ;)

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Obliteraror napisał:

czy dostali propozycję nie do odrzucenia?

Sądząc po owocach (raczej ich braku) w postaci zmiany wydawcy bądź właściciela, to naiwne zdaje się założenie innego motywu. Po co "obcinać kurze złote jaja"? ;)

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

piątek jest daj już spokój.

Fakt, czas robić czulent i szykować się do szabasu ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext

Ta deklaracja prezydentów miast nie byłaby w sumie taka zła, gdyby chodziło o normalnych pracowników, a nie przypalonych pasożytów z odległych krain.

Jednakże skoro mają się integrować, niech się uczą języka - wówczas problem gettoizacji praktycznie odpada.

Zwłaszcza w naszym pięknym kraju, gdzie planowanie przestrzenne wygląda jak wygląda.

 

@zuckerfrei

Cytat

Diene was selling his merchandise on the city's Vespucci bridge when he was shot six times by Roberto Pirrone, a 65-year-old, unemployed, white Italian citizen who later told police he had intended to commit suicide.

When he found himself unable to shoot himself, he said he fired on a random target. He was depressed and wanted to spend the rest of his life in prison, investigators told local media. 

Police have ruled out a racist motive for the killing, but the Senegalese and Muslim communities are not convinced. They say the recent election stoked anti-migrant sentiment and believe Diene could have been targeted because he was black.

W skrócie ofiara raczej przypadkowa, ubity w ten sposób biały nikogo by nie ruszył.

 

Mi zawsze takie protesty czy burdy przypominają coś w stylu:

 

 

Tyle, że efekty po przejściu "ludzi" często przypominają powódź czy inne @Tornado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdzisławBeton

Znając życie oni tam nieźle się obłowili na przemycie, choć skala już teraz nie taka, co w takim 2015.

Gdy wiatr się ostatecznie zmieni, zaczną zarabiać na wywózce, okazja się nie może zmarnować.

Zawsze to lepiej, niż na utylizacji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Johny_B napisał:

W takich sytuacjach zastanawiam się, czy dalsze mieszkanie w Europie ma sens. Wydaje mi się, że polityka migracyjna UE oraz fiskalna PL, powoli nie daje wyjścia i będzie trzeba się pakować. A ja tu myślałem o budowie domu...

Pomyśleć że ja, dureń jeden, ładnych parę lat temu wylosowałem zieloną wizę na loterii wizowej USA i nie pojechałem. Akurat zaczęła mi się poprawiać sytuacja materialna, budowałem dom, to olałem to całe USA... Teraz zastanawiam się czy aby to nie był największy błąd mojego życia. Europa ginie na naszych oczach i my razem z nią pójdziemy na dno, jeżeli nie przyjdzie jakieś otrzeźwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.