Skocz do zawartości

Te, on na mnie patrzy - czuję się...


Rycerz Maly

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę i niedzielę bylem w szkole na zajęciach, sytuacja miała miejsce na korytarzu.
Siedzę na ławce, po lewej sciana i grzejnik po prawej otwarte drzwi bo wychodziła z klasy inna grupa przed sobą mam 3 młode "koleżanki" z klasy.
Jedna czarnula wyglada troche jak babka z rodziny adamsow (podobna do https://goo.gl/images/F2vH72)

Druga blondi ładna kręcone włosy makijaż...  podobna do (https://goo.gl/images/6jL1rD)

Trzecia ciężko skategoryzować okularnica nie za ładna. (Podobna do -https://goo.gl/images/DGAnwp)

 Starałem się na nie nie patrzeć ale wiadomo nie mogę patrzeć tylko na drzwi lub grzejnik, błądząc wzrokiem nagle mój wzrok spotkał się ze wzrokiem okularnicy i nagle słyszę jak okularnica głośno szepcze do blondyny :
Okularnica : te, on na mnie patrzy
Blondi : no i ...
Okularnica : nooo patrzy się , czuje sie... eeee osaczona.  

Biorąc pod uwagę że nasz wzrok spotkał się na może 3 sekundy zachowanie dziewczyny było dziwne zarazem śmieszne i nie dojrzałe. Chciałem się odezwać ale to były jedne z pierwszych zajęć i nie chciałem narobić sobie wrogów bo mógłbym palnąć coś hamskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja coś opowiem ? Rzecz miała miejsce w odległych czasach studenckich i również na korytarzu.

Mój pierwszy dzień na uczelni, razem z kolegą oglądamy sobie przechodzące panie oceniając ich możliwości rozrodcze (biodra, pupa oraz piersi ?

Nagle, kolega spojrzawszy gdzieś w siną dal korytarza stwierdza: "Zobacz na tą rudą, jak tak sie patrzysz z daleka to taka nawet ładna..

Ale jak podejdziesz to w sumie już nie, jakaś stara sie wydaje ? "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, balin napisał:

Ja powiem tak. Coś z Tobą jest nie tak. Skoro masz 2 ładne, a gapisz się na tą trzecią brzydką. Ta okularnica, chyba też zadała sobie to pytanie. :P 

Uwierz mi... przypadek. 

 

6 minut temu, mac napisał:

@Rycerz Maly ty się nie przejmuj pierdoleniem kobiet, nigdy. Oszczędzisz sobie naprawdę wiele stresu w życiu. 

 

Niech gada. Jej spierdolenie to nie twój problem. 

Nie przejmuje się tylko mnie taz E rozbawiło dwa zauważyłem różnicę hmmm jak to nazwać... dojrzałości hmmm niech będzie. Ja mam 33 ona może mieć max 25 i takie szczeniackie zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem kiedys tak...

 

Siedze z kumplem na lawce na basenie, a tam spod prysznica wychodzi...gola laska!

 

Obaj zamarkismy, a on do mnie mowi " co to jest?", ja mowie " to chyba cipka". 

" cipka?"

" no, cipka, dziewczyny to mają do sikania".

 

Taka przygoda.

Po 6 lat mielismy, a ona ze 4.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rycerz Maly zataił jeden fakt, całe to wydarzenie obserwowałem przez lokalne cctv. 

 

Chłopie z wystawionym chujem na zewnątrz to ona zachowała się nadzwyczaj spokojnie. 

 

Bez urazy żart sytuacyjny, musiałem.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z boku wygląda na nic nadzwyczajnego na błahostkę tylko żebyśmy się dobrze zrozumieli.

Myślałem że dziewczyny około 25 są dojrzalsze a dupa zachowywała się jakbym był zboczuchem i szukała poparcia u koleżanki by potwierdzić że to że ktoś na nia patrzy jest dziwne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Rycerz Maly napisał:

Trzecia ciężko skategoryzować okularnica nie za ładna

I tu się ogromnie mylisz, drogi forumowiczu. Dla Ciebie nie za ładna. Heh, zapytałbyś ją jak się ona sama ocenia. Gwarantuję, że dałaby sobie mocne 8/10. I szuka i przebiera jak w ulęgałkach tylko wśród dziewiątek i dziesiątek. A to że większość facetów oceniłoby ją na marną trójkę to tylko szczegół. I faktycznie, osaczyłeś ją brutalnie taką złą oceną jej nieprzeciętnej urody. How dare you? Brutal niedojrzały. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglądasz dla niej rokująco to czuła się osaczona. Myślałeś, że jak mają 25 to są.... bla bla bla 

Kobieta co ma 45 lat potrafi odjebać takie rzeczy, że hoho. 

 

Jak byłem młodszy to myślałem ze politycy to inteligentni ludzie. 

 

Myślenie nie było naszą mocną strona! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po przeczytaniu myślałem że okoliczności wystąpiły w podstawówce. Jakież moje zdziwienie że to studia. Po prostu patrzyłeś na najbrzydszą, to się dziewczyna zestresowała. Bo ma niską samoocenę. Następnym razem podbij ;)

 

Ps. Szkoła, klasa może dlatego haha

Edytowane przez Szefito
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Magician napisał:

I tu się ogromnie mylisz, drogi forumowiczu. Dla Ciebie nie za ładna. Heh, zapytałbyś ją jak się ona sama ocenia. Gwarantuję, że dałaby sobie mocne 8/10

Kurwa, jakby ona miała dać sobie mocne 8/10 to ja powinienem sobie dać na starcie, bez handicapów 10/10 segmentu premium w hajlajnie : D

 

PS. A nie daję, co oczywiste, bo mam oczy i widzę swój pysk codziennie w lustrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rycerz Maly napisał:

okularnica nie za ładna

Czyli ma mniejsze branie niż koleżanki, sama musi prowokować by się nią zainteresowano.
 

1 godzinę temu, Rycerz Maly napisał:

błądząc wzrokiem nagle mój wzrok spotkał się ze wzrokiem okularnicy

 

1 godzinę temu, Rycerz Maly napisał:

wzrok spotkał się na może 3 sekundy


To normalne, że ludzie patrzą sobie w oczy, tutaj to było nie za długo więc nic szczególnego się nie wydarzyło.

 

1 godzinę temu, Rycerz Maly napisał:

Okularnica : nooo patrzy się , czuje sie... eeee osaczona.

Zrobiła z niczego afere, podbudowała swoją atrakcyjność w oczach koleżanek i twoich, a twoją zmniejszyła, bo to na nią patrzą a nie ona na nich (aż przez 3 sekundy!). Stary, powinieneś na kolanach paść i prosić o wybaczenie tę piękność, za to, że ośmieliłeś się spojrzeć + oczywiście rekompensata, kolacja w wykwintnej restauracji, o bukiecie róż nie wspominając. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka z autobusu.

Siedzę na przeciwko młodej dziewczyny, zgrabne ładne nogi, miniówka, twarz niczym gollum z Władcy Pierścieni.

Zerkam na nogi i widzę, że poszło jej tz. Oczko w rajstopach.

Mówię do niej, oczko ci poszło. Panna na mnie wzrok i odpala: Mogę wiedzieć dlaczego patrzysz się na moje nogi ???

Odpowiadam spokojnie Jak bym mial na co popatrzeć, to spojrzał bym na twoją twarz.

 

Dziewcze mówi Cham !!!

 

Ja: Dziekuje za komplement :)

 

Taka tam historia 

Edytowane przez Still
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.