Skocz do zawartości

Cover solówki z "Beat It" Jacksona


BydlakŚmierdziel

Rekomendowane odpowiedzi

@BydlakŚmierdziel Świetnie jest! Jest bardzo hermetycznie, w sensie fraza/fraza/fraza, ale łączenia przychodzą z czasem. Fajnie się nauczyłeś, sam nie umiem :P. Rewelacyjny progres jak na 1.5 roku. Czy aby na pewno tylko tyle? :PCo to za gitarka? Yamaha Pacifica?

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tomko napisał:

@BydlakŚmierdziel Świetnie jest! Jest bardzo hermetycznie, w sensie fraza/fraza/fraza, ale łączenia przychodzą z czasem. Fajnie się nauczyłeś, sam nie umiem :P. Co to za gitarka? Squier Bullet Strat?

Masz rację z tym frazowaniem, nie zauważyłem nawet tego, dzięki :D

Gitara to Yamaha Pacifica, która powoli doprowadza mnie do szału, więc szykuję się na zakup czegoś lepszego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BydlakŚmierdziel Tak myślałem i zreflektowałem się na Pacificę po kształcie górnego rogu :P. Pacifica ma taki mało opływowy kształt - niby strat a jednak nie ;). Poszukaj jakiejś używki z dobrego drewna. Nie daj sobie wcisnąć pierdolenia, że umiejętności to palce. I owszem - to będzie twój charakterystyczny sound, ale dobra gita i fajny wzmak inspirują do grania. Dobra gita to podstawa - wtedy aż chce ją się brać do ręki i grać. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BydlakŚmierdziel

 

Bardzo fajnie zagrane, jak na 1,5 roku grania! Ostatnio nawet szukałem historii o powstaniu tej solówki, różnie się podaje, ale ponoć wszedł do studia i walnął za pierwszym razem, dlatego słychać pukanie do drzwi w trakcie trwania sola, bo jakiś koleś z techniki nie zauważył czerwonej lampki nagrywania ;) MJ uwielbiam tak swoją drogą, mistrz!

 

15 godzin temu, Tomko napisał:

Nie daj sobie wcisnąć pierdolenia, że umiejętności to palce.

Ależ oczywiście że tak jest, w dużej mierze :) Pamiętam pokaz Pilichowskiego, przyszedł jakiś dzieciak z pierwszym basem, Defilem. No gówno jakich mało, ale jak Pilich wziął do łapy i zaczął grać to byś nie poznał :)

 

15 godzin temu, Tomko napisał:

Dobra gita to podstawa - wtedy aż chce ją się brać do ręki i grać. 

Wszystko musi iść w parze, zawsze powtarzałem że w zespole trzeba umieć grać, brzmieć i dobrze wyglądać :) Polecam Restauracja Gitar z Torunia, można takie kąski wyrwać w takich cenach że głowa mała, gitary i wzmacniacze :)

Edytowane przez Taboo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.