Skocz do zawartości

"Nigdy nie byłam z białym facetem". Polska Caryna masakruje logikę.


TheWalrus

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

przeglądając internety natknąłem się na link do filmiku zamieszczonego poniżej.

Polka mieszkająca w Szwecji chwali się, że nigdy nie była z białym facetem. Jako jeden z argumentów przeciwko białej rasie podaje rasizm i ksenofobie, a ona nie mogłaby być z rasistą iks de XD.

Dodaje też, że nigdy nie spotkała Polaka, który by jej odpowiadał :D

 

Żeby było zabawniej, to po wejściu na jej kanał film promujący brzmi - terror w Szwecji. Ciekawy wniosek jaki wysnuwa: zamachy popełniają przybysze z Afryki, natomiast nie są takie groźne bo podsumowując nie ginie w nich wysoki odsetek mieszkańców Szwecji. Kurtyna.

 

Istota ta posiada ponad 50.000 subskrybentów, zapewne w większości młodych Polek, które chłoną to spierdolenie.

 

Poczytajcie sobie komentarze polskich karyn pod filmem o Polakach ;)

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma siły na ziemi, tej ziemi, by coś z tym zrobić. Jeżeli, tak lubi to ja nie mam nic przeciwko. Lecz wpływanie na młodsze roczniki mnie już martwi. Dziewczyna, może sie podobać, pewno sami bogaci z dobrymi furami, wymieniają się informacjami na temat jej. Więc to dobry życiorys, aby wpierdolć się w jakaś "kabałę".  Np jak ta laska co poleciała do Egiptu. Dobrze wiedzieć, że są takie jednostki lecz nie wiem czy warto się nad tym pochylić. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha ogólnie jej wypowiedzi to kopalnia beki, lecz wiele młodych dziewczyn jej słowa weźmie na poważnie jak zauważył @zuckerfrei

@koksownik nawiązujesz do carycy Katarzyny i jej oryginalnych upodobań do zwierząt? ;D

Edytowane przez TheWalrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że to następny rekin błotny jakich wiele w naszym kraju i w Europie.  Taki typ kobiety mężczyźnie ze swojego ludu daje wymagania i to nieraz niemożliwe do realizacji a byle jakiemu Somalijczykowi czy przybyszowi z Republiki Środkowoafrykańskiej który u siebie nie miał dużej pozycji jeśli chodzi o atrakcyjność seksualną oddaje się bez zbędnych ceregieli tylko dlatego że ma odmienny fenotyp od miejscowego i w dodatku łatwiej się nim pochwalić koleżankom. I nie dziwię się frustracji niektórych Polaków którzy widzą tę babską hipokryzję. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż stado dzikich murzynów ją przeleci to wtedy będzie szukać białego beta providera. Nie darzę sympatią takich kobiet, wpierw się gzi z murzajami a potem jak będzie skrzywdzona, to na jakiegoś biednego chłopaka będzie polować, aż mnie mdli.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że na widok murzynów Polki robią się mokre z automatu.

 

Poza tym jak dziewczyny tu są:

Nie dawajcie dupy Polakom! Brudne gacie podarte, śmierdziele, zęby popsute, co oni mogą wam zaoferować?

Dawajcie murzynom, oni jak się spocą to pachną ładnie, takim piżmem, zęby prościutkie, fajne ciuchy.

 

Nauki Testo nie poszły na darmo ?

Edytowane przez Carl93m
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie komentarze:

Bardzo bym chciała mieć faceta mulata ?
 

Jesteś bardzo mądrą osobą❤️Może dałabyś nam możliwość dorobienia napisów, wierzę, że po kilku dniach byś je już miała, to na pewno bardzo pomoże rozwijać Twój kanał, bo wtedy niesłyszący ludzie też będą mogli czerpać mądrości z Twoich filmów❤️

Nie rozumiem jak można cię chejtować za to że po prostu wolisz czarnoskórych a tak wgl to też są ludzie xd
 
Ja zawsze marzylam o tym żeby mieć dzieci "mieszane" bo są sliczne a co za tym idzie ciemnoskorego męża. Niestety mój tato ma jakieś rasistowskie zapędy totalnie nie rozumiem....nie wiem co mam zdobić
 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że ta dziewczyna jak wiele innych młodych ludzi w ogóle nie zdaje sobie sprawy w jakiej grze biorą udział...

Nie wiedzą dlaczego i się nad tym nie zastanawiają. 

Nie mają świadomości, że żadnej globalnej wioski nie ma. Bo jak na razie imigracja odbywa się w jednym kierunku.

 

Nie zdają sobie sprawy w jakim momencie historii się znajdują i jaką rolę odgrywają. 

 

No cóż. Poza tym nie można za bardzo tego odkręcić. Biali zostali zaszachowani. Każda krytyka w stronę takiej dziewczyny zostanie zbombardowana rasizmem, faszyzmem, brakiem miłości do bliźniego i tym, że to oni są prawdziwymi chrześcijanami, a nie ja.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m właśnie miałem to pisać :D . Panie nie rozumieją geopolityki i tego co się dzieje aktualnie  na świecie. W mediach jest lansowana moda  na "bimbo girl " + pan o ciemniejszej karnacji np. IceT+Coco, Kim Kardashian + Kenny West, Seal + Heidi K, 

 

komentarze pod filmem ? :

Cytat

"Natalia -Pary "mieszane" są bardzo urocze, a jeszcze bardziej urocze są dzieci takich par ❤️
P.S czarnoskórzy mają piękne, całuśne usta ?"

"määgii mäg
Wyobraziłam sobie ciebie z czarnoskurym mężczyzną który trzyma cię za ręce i cudownie razem wyglądacie
(Wiem że jestem dziwna)"


"Hej, KASIA
Mnie tez sie podobają faceci o ciemniejszej karnacji, problemem zazwyczaj była bariera językowa, haha, bo widziałam ich na wakacjach, a mieszkam w Polsce. Ale facetów rasistów i homofobów tez nie jestem w stanie wytrzymać i nie mogłabym z takim być. A dzieci mieszane (mulaci) są przepiękne <333 jeszcze jak maja niebieskie oczy i karnację w stronę ciemniejszej niż jaśniejszej!"


"Veronika ,.
Wszystkie Kardashianki są z czarno skórnymi, więc nie przejmuj się oceanami tych pizd i idź na swoje a te chuje gówno wiedzą czy ty się bzykasz z murzynami czy nie"

"Wiki Cupcake
Też nic nie mam do czarnoskórych. To są bardzo fajni i mili ludzie. Sama chciałabym mieć czarnoskórego faceta. Są też mega przystojni ??"

 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta baba może być też opłacona by robić zamęt, kiedyś zrobiła materiał iż w samej Warszawie jest więcej zabójstw niż w całej Szwecji. Tylko nie wiem czy na rok czy na dzień.

Generalnie babka ma "ciekawe materiały"

Zobaczcie jak to kształtuje młodzież :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Polska w tym momencie przyjęła jakieś 500 000 do 1 000 000 jurnych mężczyzn 25-35 lat o ciemnej karnacji+murzynów, to za 20 lat byśmy mieli tak rozjebany gen że aż boli, mielibyśmy prawdopodobnie najbardziej wymieszane społeczeństwo, niestety kobietami rządzi natura a nie logika i zdrowy rozsądek, mówiąc krótko, kobiety dupą rozjebały by etnicznie nasz kraj w pył, a jeszcze znając tendencje Polek do spółkowania z czarnymi, aż strach się bać ?

 

Powiem wam że to nie jest śmieszne, to nie jest kurwa śmieszne...

Edytowane przez The Motha
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są idiotki. Generalnie antyrasiści są największymi rasistami, sami nie zdając sobie z tego sprawy, gdyż są zwyczajnie idiotami, jak to teraz w modzie - brak logiki, a tylko kalki z tv i innych ogłupiaczy.

Kto jest prawdziwym antyrasistą, nie widzi w ogóle koloru skóry. Móiwi np " poznałam faceta", nie " poznałam czarnoskórego faceta, nie rozumiem tych rasistów którzy patrzą na kolor skóry".
Idiotki. I idioci.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.