Skocz do zawartości

"Nigdy nie byłam z białym facetem". Polska Caryna masakruje logikę.


TheWalrus

Rekomendowane odpowiedzi

Straszne to jest. Ta bezrefleksyjność, myślenie tylko emocjami, kategoriami to jest takie fajne słodkie, te dzieci są takie słodkie. Zero racjonalności. Za to kolczyk murzyński w nosie już jest. 

 

Ale ja z innej beczki. Skąd u kobiet bierze się niechęć do tzw homofobii? Czy jest to tylko moda i wynik tresury polityczną poprawnością, czy może niechęć do tzw homofobii ma jakieś głębsze podłoże? Po co one tak zaciekle bronią tych homo? Może mnie Bracia oświecą, bo tego nie kumam. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wypas napisał:

Po co one tak zaciekle bronią tych homo? 

Ja nie kumam czegoś innego. Strasznie oni pragną różnorodności, ale nie potrafią zaakceptować mojej różności czyli homofobii.

Jestem homofobem, nie chcę mieć z gejami do czynienia, ale nie... nie mogę się kuźwa różnić... muszę być jak oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Wypas said:

Ale ja z innej beczki. Skąd u kobiet bierze się niechęć do tzw homofobii? Czy jest to tylko moda i wynik tresury polityczną poprawnością, czy może niechęć do tzw homofobii ma jakieś głębsze podłoże? Po co one tak zaciekle bronią tych homo? Może mnie Bracia oświecą, bo tego nie kumam. 

Już ci tłumaczę.

Moda. Tzn projektanci tego rozpierdolu jaki oglądamy w Europie, są oczywiście świetnie zorientowani "co działa", więc to stosują. Maja kasę, mają sztaby psychologów społecznych, marketingowców itd. Wiedzą, że najpodatniejszą grupą na manipulację są kobiety, a uściślając młode kobiety. 

Co więc zrobili? Dali władzę babom. Facetom trzeba tłumaczyć na logikę, albo zabić. Babom wystarczy puścić reklamę.

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu z ludźmi innych ras, ale mam problem z ludźmi z innych kultur, ponieważ to rozwala całe społeczeństwo. Jeśli przyjedzie nawet 100 tys. czarnoskórych ale będą to np. protestanci z USA którzy ciężko pracują, zachowują się nienagannie i mają zbliżoną kulturę to nie widzę problemu, problem się rodzi gdy przyjadą ludzie o kulturze znacznie odbiegającej od naszej np. tolerujący poligamię, niewykształceni, bez etosu pracy, z innymi wartościami moralnymi, tolerujący przemoc fizyczną w przestrzeni publicznej, bez podstawowych zasad higieny, nie potrafiący czytać i pisać etc. To właśnie mieszanie kultur tak bardzo odbiegających od siebie powoduje problemy tu nie chodzi o kolor skóry.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Carl93m napisał:

Ja nie kumam czegoś innego. Strasznie oni pragną różnorodności, ale nie potrafią zaakceptować mojej różności czyli homofobii.

Jestem homofobem, nie chcę mieć z gejami do czynienia, ale nie... nie mogę się kuźwa różnić... muszę być jak oni.

To jest odrębny problem, masz oczywiście rację. Tu obowiązuje hasło "zero tolerancji dla braku tolerancji". Czyli musisz przyjąć wszystkie poglądy osoby tolerancyjnej, inaczej jesteś rasistą czy tam innym faszystą. Najmniej tolerancji wykazują osoby, które uważają się za tolerancyjne. Między innymi dlatego, że zmieniono po drodze znaczenie pojęcia tolerancja - obecnie oznacza ona obowiązek uznania równości poglądu/postawy z jakim/jaką się nie zgadzamy, co samo w sobie jest utopią i hipokryzją, bo gdybym nie uważał swojego poglądu za lepszy pod jakimś względem, to bym go nie wyznawał. Kiedyś tolerancja oznaczać miała znoszenie czegoś z trudem, czyli akceptację drugiego pomimo wad, dziś masz lubić a nawet uznać wyższość. Czyli w praktyce rugowanie wszystkich innych poglądów i lewacka urawniłówka pod pozorem wolności światopoglądowej.  

 

Przy czym zauważmy, że już samo słowo homofobia jest nacechowane pejoratywnie. To jakby jednostka chorobowa, fobia, lęk. 

Edytowane przez Wypas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Co więc zrobili? Dali władzę babom. Facetom trzeba tłumaczyć na logikę, albo zabić. Babom wystarczy puścić reklamę.

Dokładnie. Dla baby lepsze jest to co modne i popularne, wystarczy pokazać im że wybierając czarnucha będzie nowoczesna i modna. Łapią się na takie baity następnie powielając te zasłyszane brednie w internecie gdzie inne to czytają i tak w koło.

 

4 minuty temu, Wypas napisał:

To jest odrębny problem, masz oczywiście rację. Tu obowiązuje hasło "zero tolerancji dla braku tolerancji". Czyli musisz przyjąć wszystkie poglądy osoby tolerancyjnej, inaczej jesteś rasistą czy tam innym faszystą. Najmniej tolerancji wykazują osoby, które uważają się za tolerancyjne. Między innymi dlatego, że zmieniono po drodze znaczenie pojęcia tolerancja - obecnie oznacza ona obowiązek uznania równości poglądu/postawy z jakim/jaką się nie zgadzamy, co samo w sobie jest utopią i hipokryzją, bo gdybym nie uważał swojego poglądu za lepszy pod jakimś względem, to bym go nie wyznawał. Kiedyś tolerancja oznaczać miała znoszenie czegoś z trudem, czyli akceptację drugiego pomimo wad, dziś masz lubić a nawet uznać wyższość. Czyli w praktyce rugowanie wszystkich innych poglądów i lewacka urawniłówka pod pozorem wolności światopoglądowej.  

To co opisujesz to tolerancja represywna. Jedno z narzędzi marksizmu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczę jedzie propagandą jaką jej wbili w szwedzkiej szkole. Nie można mieć do niej o to pretensji, bo musiała przejść niezłe pranie mózgu. W Szwecji to jest norma. To jest trochę jak za komuny, kiedy trzeba się było pokazywać na 1 majowym pochodzie, żeby wszyscy widzieli, że jest się dobrym obywatelem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Kniaź z Bajki said:

Dokładnie. Dla baby lepsze jest to co modne i popularne, wystarczy pokazać im że wybierając czarnucha będzie nowoczesna i modna. Łapią się na takie baity następnie powielając te zasłyszane brednie w internecie gdzie inne to czytają i tak w koło.


Widać to na róznych forach, wpisach na you tube itd itp że największymi orędowniczkami pedałów czy antyrasizmu są baby, do tego najczęsciej w w ieku od 17 - 30 lat. Najpodatniejsze na manipulację medialną. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, AR2DI2 napisał:

Kto jest prawdziwym antyrasistą, nie widzi w ogóle koloru skóry. Móiwi np " poznałam faceta", nie " poznałam czarnoskórego faceta, nie rozumiem tych rasistów którzy patrzą na kolor skóry".
Idiotki. I idioci.

Podobnie jak z równouprawnieniem. I te sławne równouprawnienie ale kobiety...

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanie genomu na cel tylko jeden. Niektórzy błędnie sądzą, że chodzi o skórę itd, chodzi o IQ. 
Wiadomo, że rasa murzyńska ma niższe IQ od białej, więc są bardziej podatni na manipulację i dominację. I o to chodzi projektantom - miks rasowy aby obniżyć IQ niewolników.

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Perun82 said:

pozostają jeszcze Azjaci...w XXI wieku biały człowiek i bez kolorowego sam sobie obniża IQ..

Patrz...
Prześledziłem badania IQ  z ostatniego 30 lecia, i wiesz do jakich wniosków doszedłem? Że cała ta przewaga rasy żółtej nad białą, wynikła w czasie, kiedy białe społeczeństwa były już nasycone czarnymi, ale politpopraw nie pozwalał rozróżniać rasy kiedy brało się pod uwagę społeczeństwo Europy zachodniej. Czyli brali pod uwagę średnią p białych z czarnymi, kontra żółta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy se panowie nie zdajecie sprawy, ale ja w liceum byłem na WOSie uświadamiany, że w indiach zacznie brakować kobiet, a klasa średnia mężczyzn rozrośnie się do tego stopnia, że zostanie zmuszona do emigracji. A gdzie oni ruszą? Ano do Europy.

 

We wtorek Donald Tramp wymienił Indie jako ogromny kraj ponad miliarda ludzi, który błyskawicznie likwiduje ubóstwo. Całe miliony ludzi rok do roku się bogacą. 

 

A teraz pomyślcie i przypomnijcie sobie co Morawiecki gadał  u sowy, ilu afrykańczyków jest bardzo młodych i oni ruszą do Europy. 

 

Na prawdę to co się dzieje teraz to jest przerażające. Adwokat diabła podpowiada mi żeby zakopać wszystkie topory wojenne z Rosją i się dogadać politycznie w celu zapobiegnięcia wyginięcia słowian.

Edytowane przez LiderMen
Literówka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.