Skocz do zawartości

Medale i odznaczenia na forum, liczę na waszą pomysłowość


Rekomendowane odpowiedzi

   Trzeba stworzyć jeszcze kapitułę która będzie nadawała ordery i tytuły.

Coś na modłę pradawnych rad starszych. Notabene najlepszy demokratyczny ośrodek władzy,

gdzie głos w radzie mógł zabrać tylko mąż z charyzmą wyznaczony z pośród znaczących, przez nich samych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ordery i medale złoty III klasy, II klasy, najwyższej I  oraz odpowiednio srebrny i brązowy.

- Order Bohatera Zjednoczonego Związku Samców Polski (ZZSP)

- Medal Zasłużony

- Medal Bohatera Forum

- Krzyż / Order Czarnego Rycerza

- Żelazny Krzyż ( dla wybitnych userów ) - też można porobić klasy I, II i III

Medale i ordery za aktywność, polubienia postów, wątków i tematów oraz za wspieranie funkcjonowania forum.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Struktura Kapituły, takie luźne dywagacje.

-Rada Niższa. Tam mogą kierować propozycje na swojego przedstawiciela wszyscy userzy z forum, którzy mają jakiś minimalny staż.

 Rada niższa ma za zadanie wyłowić ze swojego grona przedstawicieli do Rady Wyższej. Myślę że głosowanie/ankieta była by dobrym rozwiązaniem.

 

-Rada Wyższa, czyli userzy wybrani przez Radę Niższą, z pośród siebie. Oni mają decydujące zdanie o tym komu nadać order, tytuł, ewentualnie kierunki rozwoju forum

 i pośrednich kierunków zasugerowanych przez Radę Niższą, która będzie się kierowała zdaniem zwykłych forumowiczów.

 

-Rada Najwyższa. Czyli @Marek Kotoński i jego doradca @Mosze Red. Z Tym że to Marek podejmuje ostateczną decyzję i osobiście za nią odpowiada przed

Bogiem, opinią społeczną i nami. Odpowiedzialność przed innymi jest najlepszą z możliwych form samokontroli i samodyscypliny.

 

Tyle, może ta pradawna forma decydowania o plemieniu, swoich poddanych coś wniesie do naszej społeczności.

 

Pozdro.

 

Ps. Proszę nie nawiązywać do obecnego stanu rzeczy odnośnie wyborów i demokracji. To co jest obecnie to nic innego

jak alternatywa wyborcza, odgórnie narzucają ludzi/kandydatów, na które to wybory nie mamy wpływu. 

W idei którą zaproponowałem podstawowi userzy mają wpływ, ponieważ mogą kogoś zaproponować.

W realnym świecie nie mamy wpływu aby poza strukturami partyjnymi kogoś zaproponować. To oni sami decydują

kto będzie kandydował, a później prezes i tak wskaże tego który jest dla niego wygodny. No i prezes nie 

odpowiada przed nikim i niczym.

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może "Lateksowy Rycerz"? Dla tych co niezależnie od sytuacji, zawsze używają gumek.

 

@Adolf pomysł jest bardzo dobry, sam marzyłem o kilku radach, apelacjach na forum itd. - ale weź pod uwagę, że te wszystkie zabiegi utrudniają forum pozbywanie się hejterów i trolli. 

 

Wyobraź sobie że widzę po pisaniu kolejną inkarnację Sławka, Pawełka czy tego jąkałę od piszczącego zasilacza i zamiast ich od razu wywalić, trzeba odwołania robić, jakieś rady itd. ? 

 

A co jeśli mają tu konta hodowane od lat, i wejdą do tej rady? Wyobrażasz sobie jak chaos i nieszczęście zapanuje na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Marek Kotoński napisał:

A może "Lateksowy Rycerz"? Dla tych co niezależnie od sytuacji, zawsze używają gumek.

Według mnie słaby pomysł, praktycznie nie da się zweryfikować czy dana osoba faktycznie tak postępuje, dotyczy się to również kilku innych odznak wymienionych wcześniej.

 

Moje propozycje:

- Ojciec Założyciel - za bycie jednym z pierwszych użytkowników forum 

- Dziennikarz - za napisanie artykułu na samiecnews

- Alfa tester - za testowanie samiecweb

 

Póki co nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

 

EDIT:

Jeszcze może coś takiego:

- Celebryta - za liczbę obserwujących danego użytkownika osób

- Bloger - za prowadzenie bloga i napisanie na nim co najmniej kilku wpisów

- Rozmówca - za częste pisanie na shoutboxie

Edytowane przez Inny i Wyjątkowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Samica we mgle

Nie wiem czemu ale mnie to wyjątkowo rozśmiesza :D

 

Ginekolog. 

 

Łobuz kocha najbardziej.

 

Szklanka wody.

 

Gdyby nie Ty to bym miała szejka. 

 

Chyba Cię jakaś skrzywdziła.

 

Mozna użyć również standardowych kobiecych tekstów :)

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, uprzejmie donoszę że w czwartek, piątek nasz informatyk będzie montował nowy program, który umożliwia nadawanie medali i odznaczeń. Widziałem jak to wygląda na innym forum i jest całkiem ok.

 

Do czwartku/piątku poprosiłbym tych z was którzy umieją coś naszkicować, o jakieś modele tych medali. 

 

Musi być ikona 32x32px.

 

Za kilka godzin wybierzemy najlepsze nazwy na początek, bo całkiem sporo śmiesznych i fajnych nazw daliście. Jeśli jeszcze jakieś macie, wpisujcie proszę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depositphotos_2378194-stock-photo-olympi

 

Medale z lodami i wszystko jasne :) 

Można również podejść zabawnie i pomyśleć nad połączeniem idei ilości medali z ilością dziewic w niebie :) 

 

Lub

 

Proste odznaczenia typu:

500_F_217589149_OqBhS722wSRS85pQZnbZ3i5d

 

Takie coś jeszcze znalazłem haha:

24136360_2.jpg?v=8D33A6EA6C45470

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych medali to zrezygnowałbym z nadmiernej ilości takich o śmiesznych nazwach, mogłoby to wpłynąć negatywnie na wizerunek forum. Ciężko oczekiwać poważnego traktowania jak co drugi użytkownik ma przy nicku order stulejki czy coś w ten deseń.

Edytowane przez Inny i Wyjątkowy
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Te odznaczenia mogą nie być do końca szczęśliwe, gdyż nie wiadomo czy użytkownik ma dużego członka, czy też sam jest wielkim chujem :P

Ale wiadomo, przykład - rozróżnienie kolorystyczne byłoby już w porządku.

 

W międzyczasie dołożyłbym do swoich pomysłów:

Poszukiwaczka Zaginionej Atencji, ewentualnie Zaginionej Rozumu,

Silna i Niezależna,

Inna Niż Wszystkie,

 

Zakuty Łeb,

Samobieżna Haubica Dużego Kalibru,

Profesor Doktor Rehabilitowany,

Niosący Kaganek Oświaty.

 

Ewentualne stopniowanie Młodszy/{}/Starszy, ponieważ można dowolnie dokładać nowe z obydwu stron.

Co prawda do forum bardziej pasowałoby Alfa/Beta/Delta/Gamma (α/β/γ/δ lub Α/Β/Γ/Δ), tyle że tutaj wyżej niż alfa już się nie podskoczy ;)

Jeśli chodzi o ordery można spokojnie dawać Złoty/Srebrny/Brązowy i będzie ok.

Edytowane przez Ancalagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga co do odznaczeń - niech nie będą za bardzo żartobliwe (np. jakiś śmieszny penis czy coś).

I hejterka z tego się będzie nabijała i osoba nowa z zewnątrz, która zacznie na początku przeglądanie forum bez logowania. Będzie taki szukał porady, nie będzie znał forum - gdy zobaczy jakieś penisy przy avatarach pomyśli, że jacyś powaleńcy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, dziękuję za odzew, chodzi mi o to że dziś/jutro informatyk będzie instalował ten program i musimy mieć coś na próbę.

 

Proponuję na szybko dwa odznaczenia - jeden dla tych co są aktywni na samiecweb, i drugi dla wpłacających hajs, np. od 500zł w górę czyli order 500+ (powyżej 500 order brązowy III stopnia, powyżej tysiaka II stopnia, powyżej 1500 I stopnia a powyżej tych kwot złoty order 500+ no a dla tych co najwięcej z jakimiś brylancikami, trzeba poczytać jakie medale stosowali, byłoby śmiesznie.

 

Odznaki się później zrobi.

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2018 o 17:42, wojkr napisał:

Ordery i medale złoty III klasy, II klasy, najwyższej I  oraz odpowiednio srebrny i brązowy.

- Order Bohatera Zjednoczonego Związku Samców Polski (ZZSP)

- Medal Zasłużony

- Medal Bohatera Forum

- Krzyż / Order Czarnego Rycerza

- Żelazny Krzyż ( dla wybitnych userów ) - też można porobić klasy I, II i III

Medale i ordery za aktywność, polubienia postów, wątków i tematów oraz za wspieranie funkcjonowania forum.

 

Bardzo dobre.

Dnia 19.10.2018 o 22:06, Perun82 napisał:

Order Samca niczym Order Lenina i pomnik z testosteronu.  najwyższe forumowe odznaczenie. 

 

Gloria Victis - dla rozwodników, którzy przeżyli 

 

Dnia 19.10.2018 o 22:14, Pozytywny napisał:

Order Viri Fratres.

Order Odrodzenia Samczego.

Te też się nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieńce takie jak kiedyś wręczali podczas Wyścigu Pokoju w kolarstwie, pozłacane, srebrne i brązowe.

 

Dedonator - Detonator i Donator w jednym dla największych dawców mamony... Ewentualnie - Petronator - od dotacji petrodolarów

 

Asystent Profesora - dla tych co najwięcej pomagają innym zrozumieć.

 

Samiec Wklejacz - dla aktywnych na samiecweb - Zarobiony Jestem lub Webski Samiec

 

Co do medali, pucharków czy wieńców to wiele zależy od samego wzoru, można zrobić kilka modeli i poddać głosowaniu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Medale i odznaczenia na forum, liczę na waszą pomysłowość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.