Skocz do zawartości

Dawna Zbroja


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia, nie znalazłem tematu, o podobnym kontekście, więc zakładam, jeśli słabo szukałem - biczuję klejnoty rodowe wymawiając "Mea Culpa!"

Patrząc wstecz, w zamierzchłą (bądź niedawną) przeszłość, gdy Zbroja jeszcze lśniła na Waszych torsach, dumnie się z nią obnosiliście i pieczołowicie polerowaliście, jak "lśniąca" i "gruba" ona była? Pamiętacie, macie jakieś sytuacje, anegdoty, bądź po prostu "wgrane" wówczas "programowanie"/rozumowanie zakrawające na niezłą komedie? :D 

Gdy spoglądam wstecz, gdym jeszcze wojował z Czarnymi Rycerzami, nim pojął iż to oni mają rację, a wysławiane przeze mnie ongiś ideały były kłamem jedynie, śmiać mi się chcę doprawdy. Pisanie wierszy - na życzenie Szlachetnej Braci, mogę jakiś zarzucić, toć pośmiejem się wszyscy razem, wzdychanie, obchodzenie się z damami - jak godziło się rycerzowi - po rycersku - ale to ogólniki, a tu chodzi o jakieś konkretne anegdoty, z których to można by się pośmiać :D 

 

Kto pierwszy podejmie się wyzwania ! ? :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.