Skocz do zawartości

Naturalny zapach innej kobiety bardzo silnym afrodyzjakiem dla kobiet


realista

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie tak.

Baba chce faceta zjebać że nie jest dla niego jedyną a jej cipa mówi że jesli nie przestanie zagrywek i mu nie da to inna mu da.

Uwielbiam tę konkurencję między kobietami.

Im bardziej baba cię jebie za wszystko a za dziwkarstwo w szczególności - tym szybciej będziej ją dymał.

Ja żałuję jednego. Że o 17 robota mnie za bardzo wykończyła i zamiast iść na dziwki jadę do domu.

Ale szykują mi się perspektywy i mam zamiar je wykorzystać.

Żadnej litości dla samic, tylko to działa.

 

radeq:

Jeśli masz nadmiar towaru - koledzy go zagospodarują, powiedz tylko gdzie i kiedy.

Jeszcze będziesz miał flachę tequilli jako wyraz wdzięczności.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 20.10.2018 o 16:50, The Motha napisał:

Pamiętam jak koleżanka wykonywała robótki ręczne i ''schlapałem'' się dość mocno, wziąłem koszulkę z plecaka po treningowo i wytarłem wszystko,  koszulkę wyrzuciłem w kąt wyszedłem na miasto po jakieś żarcie, wracam a Ona siedziała ubrana w tą koszulkę, i tak do samego wieczora w niej siedziała...

Chcesz powiedzieć że laska ubrała twoją przepoconą, brudną, obspermioną koszulkę? i jeszcze siedziała z tym cały WIECZÓR xD??? XD

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura Część kobiet reaguje na zapachy i feromony mocniej. Pamiętam jak była chwaliła mojego brudnego, spoconego, śmierdzącego, nie umytego z nasienia członka, kilka godzin po ejakulacji. Chciałem jej go wyrwać z ust i iść umyć bo czułem, że śmierdzi. Nie pozwoliła, przyssała się i wyczyściła go ustami, jeszcze chwaliła jak lubi mój zapach. Ja bym kurde zwymiotował po tym. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

@Ramaja Awantura Część kobiet reaguje na zapachy i feromony mocniej. Pamiętam jak była chwaliła mojego brudnego, spoconego, śmierdzącego, nie umytego z nasienia członka, kilka godzin po ejakulacji. Chciałem jej go wyrwać z ust i iść umyć bo czułem, że śmierdzi. Nie pozwoliła, przyssała się i wyczyściła go ustami, jeszcze chwaliła jak lubi mój zapach. Ja bym kurde zwymiotował po tym. 

O cholera u mnie to samo było. Przyjechałem do Panny z daleka na majówkę, po paru gorących godzinach w aucie moje ciało i członek był cholernie upocony. Wieczorkiem jak leżeliśmy w jej pokoju to Paniusia dobierała się do mojego żołnierza, gdy wyjęła go z majtek aż sam poczułem nieprzyjemny zapach, natomiast jej się nie dało oderwać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.