Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 2018: Cisza wyborcza


SzejkNaftowy

Rekomendowane odpowiedzi

Klip instruktażowy od PKW. Może nie brzmi przerażająco ale władzy nie wypada oficjalnie powiedzieć "siedź cicho inaczej zrujnujemy cię karą od pięciu tysięcy do miliona".

 

 

Więcej na temat dowiecie się z materiału Krzysztofa "Atora" Woźniaka. Jak zwykle rozwlekle więc streszczę Wam co wolno a czego nie wolno. Co wolno: nic. Czego nie wolno: wszystkiego, tj. nie publikuj nigdzie sondaży, nie rozmawiaj o nich, nie pisz nikomu na kogo ma głosować - nawet prywatnie, nie rozmawiaj publicznie o kandydatach - zwłaszcza w lokalach wyborczych (nawet szeptem), nie pisz o nich nawet w przenośni, nie mów, nie "lajkuj" niczego politycznego, nie "odlajkowywuj", nie zamieszczaj żadnych politycznych treści, nawet w kontekście humorystycznym itp., itd.

 

Dlatego zachęcam wszystkich by do końca jutrzejszego dnia (do północy) na forum nie pisali, nawet nie "plusowali" czegokolwiek politycznego bo wszystko można uznać za agitację wyborczą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w gminie jaja jak berety. Kandydaci z platformy do ostatniej minuty przed ciszą wyborczą stali i pilnowali plakatów na słupach. Do władzy doszedł kandydat który nazywał się tak samo jak burmistrz bo połowa ludzi myslałą że to on (tez na niego zagłosowałem ale swiadomie dla draki - wiedziałem o tym wcześniej bo mam znajomych w tym komitecie). Ludzie to debile. Zero ogaru. Brawo demkracjo - jesteś nic nie warta. 

 

W komisji syf jak jasna cholera. Byłem wiceprzewodniczącym i starałem sie dopiąc to wszystko do kupy. Przewodniczący miał wyjebane poszedł sobie na 20 minut na fajke przy przekazaniu protokołu. Chaos przy liczeniu kart. Prawie nikt nic nie wiedział. Szczęście że miałem w swoim komitecie ze 2 ogarniete osoby z którymi mogłem współpracować bo bym tam sie chyba załamał, ale generalnie śmiech mnie ogarnia jak widze co sie dzieje. Generalnie polecam sie chociaż raz do komisji wkręcić jaja jak berety. 

Edytowane przez Trevor
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.