Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
SzejkNaftowy

Wybory samorządowe 2018: Cisza wyborcza

Recommended Posts

Klip instruktażowy od PKW. Może nie brzmi przerażająco ale władzy nie wypada oficjalnie powiedzieć "siedź cicho inaczej zrujnujemy cię karą od pięciu tysięcy do miliona".

 

 

Więcej na temat dowiecie się z materiału Krzysztofa "Atora" Woźniaka. Jak zwykle rozwlekle więc streszczę Wam co wolno a czego nie wolno. Co wolno: nic. Czego nie wolno: wszystkiego, tj. nie publikuj nigdzie sondaży, nie rozmawiaj o nich, nie pisz nikomu na kogo ma głosować - nawet prywatnie, nie rozmawiaj publicznie o kandydatach - zwłaszcza w lokalach wyborczych (nawet szeptem), nie pisz o nich nawet w przenośni, nie mów, nie "lajkuj" niczego politycznego, nie "odlajkowywuj", nie zamieszczaj żadnych politycznych treści, nawet w kontekście humorystycznym itp., itd.

 

Dlatego zachęcam wszystkich by do końca jutrzejszego dnia (do północy) na forum nie pisali, nawet nie "plusowali" czegokolwiek politycznego bo wszystko można uznać za agitację wyborczą.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w gminie jaja jak berety. Kandydaci z platformy do ostatniej minuty przed ciszą wyborczą stali i pilnowali plakatów na słupach. Do władzy doszedł kandydat który nazywał się tak samo jak burmistrz bo połowa ludzi myslałą że to on (tez na niego zagłosowałem ale swiadomie dla draki - wiedziałem o tym wcześniej bo mam znajomych w tym komitecie). Ludzie to debile. Zero ogaru. Brawo demkracjo - jesteś nic nie warta. 

 

W komisji syf jak jasna cholera. Byłem wiceprzewodniczącym i starałem sie dopiąc to wszystko do kupy. Przewodniczący miał wyjebane poszedł sobie na 20 minut na fajke przy przekazaniu protokołu. Chaos przy liczeniu kart. Prawie nikt nic nie wiedział. Szczęście że miałem w swoim komitecie ze 2 ogarniete osoby z którymi mogłem współpracować bo bym tam sie chyba załamał, ale generalnie śmiech mnie ogarnia jak widze co sie dzieje. Generalnie polecam sie chociaż raz do komisji wkręcić jaja jak berety. 

Edited by Trevor
 • Like 2
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę się generalnie pochwalić, tym że generalnie nie byłem na wyborach

bo byłem przeziębiony i brałem antybiotyk. Zdrowie ważniejsze.

 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Rodanek
   Wrzucam ciekawostkę o UE , niedługo wybory i warto wiedzieć na kogo oddaje się głos.
    
    
                                                       
                        https://youtu.be/5Q3ZSJzmA9A
  • By Rodanek
   Młode panny mają coraz większe wymagania do rodziców. Niektórym to już całkowicie odbiło. No ale to jest inny poziom życia codziennego i jednocześnie staje się normą w Polsce. 
   Rodzic nie żałuje pieniędzy na własne dzieci , ale roszczeniowość przekracza już wszelkie granice bezczelności.
    
                               https://wiadomosci.wp.pl/wysokie-wymagania-corki-wiceministra-zada-od-ojca-25-tys-zlotych-alimentow-6362490041247361a
  • By Bruxa
   Koledzy i koleżanki (jak to mówią w europarlamencie hehe) - co sądzicie o tej koalicji? Zazwyczaj polityka mnie nie interesuje, zwykle wprost przeciwnie, ale tu nie chodzi o jedną partię, która i tak nic by nie zdziałała, tylko całą zbitkę propolskich ugrupowań. Dla mnie to strzał w dziesiątkę i sama o czymś takim pisałam, nie wiedząc nawet, że to już powstało. Jak widzicie przyszłość tej koalicji? Nastraja Was to optymistycznie czy nie interesuje?
  • By Mtg100
   Mimo że kobiety mają w naszym społeczeństwie dosyć wysokie przywileje i prawo do świadczeń, o których mężczyźni mogą tylko marzyć, w polityce, a konkretnie po stronie lewicy, można spotkać panie, które otwarcie sprzeciwiają się wszechobecnej dyktaturze kobiet.
   01.10.2016 pani Joanna Scheuring-Wielgus stanęła murem po stronie mężczyzn, sprzeciwiając się obecnemu, choremu stanowi rzeczy.
   Takich kobiet nam trzeba!!
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.