Skocz do zawartości

Facebook zbiera dane aktywnych politycznie - a u nas?


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Facebook wystawił dziś w UK możliwość kliknięcia sobie, że się głosowało na szczycie strony.

Jak do tej pory to ponad 3 miliony kliknęło.

Ciekawe czy w niedzielę u Nas też takie cosik zrobią i ilu debili kliknie ;-)

 

Robimy jakieś zakłady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek z tym, koniec związku z tamtym. To wszystko okraszone dziubkami, wyznaniami miłości na pejsbuku...Gdzie ide w weekend, z kim ide po co, co wypiłam, kilka filmików okraszone bluzgami, chodzenie do toalety w kilka osób pstrykanie fotek przed lustrem, może jestem staroświecki, ale ludzie sami proszą się o zagłade. Ci na górze muszą mieć zajebisty ubaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca, nie facebook, tylko pejsbuk. Ileż można zwracać uwagę? :P:D

 

Może nie wszyscy kojarzą go pod tą nową nazwą, więc używam oficjalnej.

 

 

Ogólnie "nie wiem nie wiem naprawdę nie wiem :lol::D " nie kumam za chuj jak mozna byc tak ograniczonym/nie dowartościowanym/zajebanym dechami zeby całe swoje zycie wypierdalać na internecik.foteczki kto kogo zna rozmówki i inne farmazony zwiazane z pejsbukiem

 

Przydaje się jako kalendarz urodzin ;-), poza tym mocno się zastanawiam nad "zatrudnieniem" moich staruszków do wrzucania przemyśleń ze spacerku na fanpage ku potomnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.