Skocz do zawartości

Spotkanie


inferno9669

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

Zawsze to co przychodzi za szybko, szybko odchodzi.
Chyba, że masz looks money and status.
Wtedy gdy pańcia szybko pójdzie z Tobą do łóżka, to ty masz czym wnieść opłatę.
Gdy jesteś rówieśnikiem bez pieniędzy, wkraczasz dopiero w tę drogę rozwoju, nic jeszcze nie masz, to ona uznaje, że nie masz czym jej zapłacić za cipę.
Wtedy ucieka do starszego mężczyzny.

Generalnie pieniądze roli nie grają jak narazie bo mam ich wystarczająco na swoje zachcianki ;) chce przetestować przede wszystkim swą pewność siebie i samoocenę, spróbuje innych rozwiązań i przeanalizuje wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Magician napisał:

Oj grają. I to jak. Kiedyś się przekonasz. God bless you, mate.

Pewnie że sie to kiedyś odbije na mnie (po poznaniu tego forum jestem wyczulony na zabezpieczenia w przyszłości), ale nie próżnuje i w wieku 22 lat próbuje założyć wraz z Ojcem własną firmę wynajmującą sprzęt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inferno9669

 

574ffa4865e9f49d8eaf7e9c4a956267--gorill

 

OMFG! Seriously ?

 

Wybaczcie że piszę po za tematem.

@inferno9669 w dzieciństwie czytywałem jeden komiks, postać z Twojego avatara bardzo przypomina bohatera tego komiksu.

Wygooglowałem ów awatar i dostrzegłem w/w grafikę.

Możesz po za tematem napisać czego rzeczywiście dotyczy Twój avatar? Przeraziłem się ;D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Prezes napisał:

@inferno9669

 

574ffa4865e9f49d8eaf7e9c4a956267--gorill

 

OMFG! Seriously ?

 

Wybaczcie że piszę po za tematem.

@inferno9669 w dzieciństwie czytywałem jeden komiks, postać z Twojego avatara bardzo przypomina bohatera tego komiksu.

Wygooglowałem ów awatar i dostrzegłem w/w grafikę.

Możesz po za tematem napisać czego rzeczywiście dotyczy Twój avatar? Przeraziłem się ;D

ahahahah To Są fikcyjne postacie grupy Gorillaz które grają w ich klipach(specyficzny gatunek elektroniki) bardzo polecam (feel good inc. albo On Melancholy Hill ) a obrazek to jakiś mem :D:D 

Edytowane przez inferno9669
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, inferno9669 napisał:

Generalnie pieniądze roli nie grają jak narazie bo mam ich wystarczająco na swoje zachcianki ;) chce przetestować przede wszystkim swą pewność siebie i samoocenę, spróbuje innych rozwiązań i przeanalizuje wnioski.

Mając pieniądze jak można nie być pewnym siebie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Mając pieniądze jak można nie być pewnym siebie? 

 

Nie tak dawno rozpadł mi sie dwu letni związek bo byłem "białorycerzem" i jak samoocena mi spadła to i pewność siebie trochę ucierpiała. Ale teraz jest już tylko lepiej ;)

Edytowane przez inferno9669
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.