Skocz do zawartości

Bierność rozmówczyni


BydlakŚmierdziel

Rekomendowane odpowiedzi

@Patton @Mortyy Nic nie trzeba płacić. A zwiększanie zasięgu pomaga tylko na laski które też mają daleki zasięg. Jak masz tel z Androidem ściągasz Fake GPS (sklep play) instalujesz na fonie, odblokowujesz opcje programisty (google) w tych ustawieniach zezwalasz na użycie fikcyjnej lokalizacji, wybierasz Fake GPS jako dostawcę lokalizacji. A potem na Fake GPS ustawiasz sobie lokalizację jaką chcesz, można oglądać jakie są dupy w danych krajach świata. Z tym, że zalecam przed każdą zmianą wylogować się, uruchomić ponownie fona, ustawić GPS (bo się wyłącza po wyłączeniu tel, czasami trzeba to powtórzyć kilka razy zanim tel/tinder zatrybi nową lokalizację.) i voila :D 

Jak już możecie pisać PW to napiszcie wyślę wam nr konta, to możecie przelać po równowartości miesiąca premium ?

Jak jest konkretna fajna dupa chętna na stukanie to do tych 100 można spokojnie pojechać. Wiadomo, że popierdzielić przy kawie nie ma sensu no chyba, że ktoś szuka LTR a panna rokuje ;)  

@Kingboss to Pan też do mnie napisze ;) 

Edytowane przez MaxMen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feel dobre dobre, już sprawdzam ;) Zauważyłem też, że jeśli mam polubienia to najczęściej jest para w pierwszych 3 lajkach, bo ja to ogólnie lajkuję wszystko nie mam czasu się przyglądać, jadę do oporu i czekam na kolejną serię, a potem się dziwie co za raszple mnie lubią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tinderach jest przejebane, atencjuszki mają wymagania z kosmosu, ja  naprawdę nie wiem, czy każda z nich dzieli się z innymi tym samym przystojniakiem, czy jak? Ja zwykle mam pary z samymi pasztetami, jak już się zdarzy jakaś w miarę wyglądająca, to nic nie daje z siebie podczas rozmowy, czeka na atencję. No ale to Warszawa, więc cięższy rynek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.